Autor Wątek: Pasek tytułowy  (Przeczytany 26288 razy)

Ding!

  • Gość
Pasek tytułowy
« dnia: Kwiecień 17, 2007, 05:59:30 pm »
Chciałbym złożyć swój prostest w sprawie zmiany paska tytyłowego form! ;)

Tamta pani z klasykiem była ładniejsza!!! ;D

msl72

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: Pasek tytułowy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2007, 07:54:42 pm »
... Ładniejsza?

A z której strony?  ;) Taki ładny bloczek a Ty psioczysz
Ech...

Pozdrawiam
Maciek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2007, 08:42:53 pm wysłana przez msl72 »

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: Pasek tytułowy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2007, 10:20:32 pm »
a ja myslalem, ze bedzie sie podobal :(

Podziekowania dla Asi (Cyny), ktora wykonala tego gifa.
Jest zdecydowanie fajniejszy od poprzedniego landszaftu mojej produkcji.

Marek
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

Ding!

  • Gość
Odp: Pasek tytułowy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2007, 10:32:17 pm »
Biję się w piersi,  trochę ze zbyt grubej rury zacząłem krytykę, poprostu dało o sobie znać moje "klasyczne skrzywienie" ;)
Nieniejszym, zobowiązuję się w najbliższym czasie skomponować jakiś "kompromisowy" pasek tytułowy (oczywiście jeśli miłościwie panujący nam admin jest zmianą takowego zainteresowany ;) )

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: Pasek tytułowy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2007, 10:37:57 pm »
Pewnie, ze tak, wszystkie propozycje sa mile widziane.

Marek
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

cyna

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
    • cymkiewicz.eu - archery my love ;)
Odp: Pasek tytułowy
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 18, 2007, 03:35:25 pm »
no cóż... nie można "dogodzić" każdemu ;)
Hoyt Ultra Elite XT 3000   //   2008 xD


cymkiewicz.eu   //   marymont.waw.pl   //  3Darchery.pl

Ding!

  • Gość
Odp: Pasek tytułowy
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 19, 2007, 10:09:43 am »
Niemam nic przeciwko tym nowoczenym katapultom wykonanym w technologii kosmicznej... ale prawdziwe łuki są zdecydowanie ładniejsze (hm...  ;) )

Ding!

  • Gość
Odp: Pasek tytułowy
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 19, 2007, 11:06:22 am »
a teraz tak na poważnie, co sądzicie o takiej propozycji?


adamc1

  • Gość
Odp: Pasek tytułowy
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 19, 2007, 11:22:54 am »
Też fajny :)

Archon

  • Gość
Odp: Pasek tytułowy
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 19, 2007, 01:27:17 pm »
Wolę ten co jest. Jest naprawdę świetny. Prosty, wyraźny, tematyczny, ładny. Naprawdę fajny... :D

adamc1

  • Gość
Odp: Pasek tytułowy
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 20, 2007, 09:09:14 am »
Zmiana znaku graficznego przy pozostawieniu nazwy i adresu oraz treści nie ma sie nijak do burzenia zaakceptowanego porządku. Faktem jest jednak że również nie wnosi wymiernych korzyści poza doznaniami estetycznymi. Dla mnie te walory są jednak istotne. Tak dla porządku mógłbyś wyjaśnić co rozumiesz przez określenie "zbyt barokowy" jeżeli masz na myśli ozdobny to nie rozumiem niechęci.
Natomiast tak na marginesie zmiany są przypisane do rozwoju czyli leżą w naturze .... .
To wszystko oczywiście nie znaczy że obecny znak graficzny jest zły, nieestetyczny ... .

astroleo

  • Gość
Odp: Pasek tytułowy
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 20, 2007, 07:19:31 pm »
 Jak ten pasek jest ?barokowy? albo udziwniony to ja pytam o definicję Baroku.
A nawiasem jest super żeby go docenić trzeba trochę posiedzieć przy grafice na kompie
Co do upadania stron to mam inną teorie 3 strony naszego klubu upadły i masę godzin mojej pracy poszło ............ Dlaczego???
Bo więcej było krytykujących niż, pomagających w ich budowie. O napisanie historii naszego klubu prosiłem się na wszystkich poprzednich stronach. Klubik malutki i biedniutki ale historia jego jest ciekawa i wielu wyciągnęło by z niej wnioski. A i medali przecież trochę było. Teraz gdy dorobiliśmy się profesjonalnej strony, historia się powtarza zawsze łatwiej krytykować czyjąś pracę niż samemu posiedzieć 3 godzinki nad projektem i coś stworzyć, taka już nasza narodowa przypadłość i to we wszystkich dziedzinach. Nie przejmujcie się za bardzo krytyką, forum nie zginie z powodu zmiany ?banerka? Ale z powodu wypowiedzi mało ciekawych albo zgryźliwych, chłopaki więcej luzu.
Mało tu piszę, bo coraz więcej jest przegadywanek a od tego są inne fora.
Dla grafika pochwała umiesz nie tylko pisać na kompie ale i coś innego stworzyć i a ile widać baner też jest ?tematyczny?

Ding!

  • Gość
Odp: Pasek tytułowy
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 21, 2007, 10:43:49 am »
Niespodziewałęm się że moja propozycja wywoła tak żywą dyskusję :). Dziękuję zarówno za głosy pochwalne jak i za krytykę. Pomysł stworzenia paska pojawił się w mojej głowie na skutek wyrzutów sumienia po "skrtykowaniu" pracy Cyny (mam nadzieję że nie wziełaś tego za bardzo do siebie :) ) i dlatego  aby nie zając postawy wiecznie niezadowolonego  zaproponowałem coś swojego i doskonale rozumiem że może się to komuś nie podobać.
Poza tym ostatnie słowo należy do Cyphera który albo zmieni pasek albo go zostawi...;P

cyna

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
    • cymkiewicz.eu - archery my love ;)
Odp: Pasek tytułowy
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 21, 2007, 01:30:47 pm »
Nie wzięłam tego do siebie  ;) Zresztą dla czego? Myślę że upodobania wizualne są rzeczą gustu, a jak wiadomo ten jest indywidualny dla każdego z nas. Myślę jednak że w przypadkach takich jak ten szata graficzna jakiegokolwiek serwisu czy forum jest tak na prawdę rzeczą drugorzędną i stanowi jedynie "smaczek" dla całości.

Dla mnie najważniejsze w przypadku tego forum jest to, że mogę się czegoś dowiedzieć. Poruszane są tu fajne i ciekawe tematy i z tego co się orientuję jest to jedne z niewielu tak bogatych informacyjnie for łuczniczych i to jest najważniejsze.

Co do wykorzystania bloczka na główce, bo wnioskuję że o to właśnie poszło, to ja akurat jestem miłośniczką bloczków  ;D choć dodam, że przygotowana była jeszcze główka z klasykiem ;)

pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że "minusy nie przesłonią Wam plusów"  8)
Hoyt Ultra Elite XT 3000   //   2008 xD


cymkiewicz.eu   //   marymont.waw.pl   //  3Darchery.pl

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: Pasek tytułowy
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 22, 2007, 10:02:48 pm »
Witajcie,
Jejku nie wiedzialem, ze ta zmiana spowoduje taka dyskusje:)
Dziekuje z aglosy, bo to znaczy, ze forum zyje.
Co do paska to wybierajac obrazek nie kierowalem sie specjalnie upodobaniami do jednago typu luku (sam zreszta strzelam i z klasyka i z bloczka) ale raczej sama kompozycja. Po prostu pasek "wpadl mi w oko".
Moze na razie niech zostanie a ja poszukam w zdjeciach z zawodow czegos co moze posluzyc jako element drugiego obrazka ( z klasykiem) i beda sie zmianialy jako gif animowany.

Marek
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE