Autor Wątek: [S] Łuk Prime STX 39 - OBNIŻKA CENY, spusty Stan PerfeX, PerfeX R i Element  (Przeczytany 4625 razy)

Pilo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
Dzień dobry wszystkim,

Sprzedaję:

1. Łuk tarczowy Prime STX 39 #60 2016 cam C z modułami #1, #2 i #7 (DL odpowiednio 28.5", 28" i 25.5"). W chwili obecnej zainstalowany moduł 28.5" i odkręcony jest do #52. Sprowadzony z USA w 2017, ma normalne ślady używania (z USA ;) ). Siłę naciągu można ustawić w dosyć dużym zakresie. Z tego co pamiętam w granicach #48-#62. Na tillerze ma założony dodatkowy tłumik Bowtecha. Niesamowita płynność naciągu. Komplet kabli z http://catfishcustombowstrings.com na którym można jeszcze sporo postrzelać. Nietypowe logo PRIME na ramionach - czarne na czarnym :).

Sprzedaję goły łuk za 2900 pln + wysyłka.








2. Spusty Short Neck Stan PerfeX T XL oraz PerfeX R XL. Bardzo precyzyjne i modyfikowalne (można z nich zrobić 2F, 3F i 4F, dodatkowo mają po dwie "baryłki" i po 5 wysięgników o różnej długości). W komplecie są bardzo dobrym tandemem do treningu prawidłowego "przeciągnięcia" układu i oddania strzału (PerfeX Resistance - zadana siła przeciągnięcia, po której następuje strzał) oraz klasycznej zabawy spustem kciukowym (PerfeX Thumb). W obu można zastosować Trainer Pin - podczas strzału słychać klik ale spust nie zwalnia cięciwy. Można trenować w domu (dla pewności z założoną strzałą :) ).
Oba spusty noszą normalne ślady używania.

Sprzedaję komplet PerfeX T XL oraz PerfeX R XL za 1200 pln przesyłka po mojej stronie, oddzielnie 650 pln każdy + przesyłka.




3. Stan Element 4F - spust typu "Resistance" (oporowy) - do strzału doprowadzamy przez rozciągnięcie układu (ręka cięciwna - ręka łuczna). Najpierw musimy ustawić siłę naszego łuku po napięciu cięciwy (trzeba ustawić 3-4# więcej). Przyznam, że ten spust jest niesamowity - uczy idealnej i powtarzalnej formy łucznika. Sprzedaję, bo mam już nowszy model. Przed wysyłką mogę ustawić podaną przez kupującego wagę uruchomienia.

Sprzedaję za 500 pln + wysyłka.




Dziękuję i przesyłam pozdrowienia
Michał
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2018, 11:43:23 pm wysłana przez Pilo »
Pozdrawiam
Michał

Pilo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: [S] Łuk Prime STX 39, spusty Stan PerfeX, PerfeX R i Element
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2018, 03:40:20 pm »
Obnizka cen:

1. Łuk: 2800 pln + przesyłka
2. Stan PerfeX: 600 pln / sztuka + przesyłka
3. Stan Element 450 pln + przesyłka
Pozdrawiam
Michał

chojnas44

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 455
Odp: [S] Łuk Prime STX 39, spusty Stan PerfeX, PerfeX R i Element
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 14, 2018, 09:30:17 pm »
Wielka szkoda ze PerfeX w rozmiarze XL, m-ke bym przytulił ale XL stanowczo zbyt wielki dla mnie :(
Klasyk i bloczek, strzelam z tego co mam :D
Produkcja cięciw do bloczków i klasyków, bo to lubię ;)

Pilo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: [S] Łuk Prime STX 39, spusty Stan PerfeX, PerfeX R i Element
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2018, 09:49:57 pm »
Wielka szkoda ze PerfeX w rozmiarze XL, m-ke bym przytulił ale XL stanowczo zbyt wielki dla mnie :(

A czy może miałeś w ręku XL? Nie mogłem uwierzyć jakie to małe. Nie namawiam, ale wielkościowo wszystkie spusty Stana możesz sprawdzić na wycinance ze strony https://www.ishootastan.com/perfex/ - wydrukowawszy rękę przymierzyć można.

Michał
Pozdrawiam
Michał

HULK

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 237
Odp: [S] Łuk Prime STX 39, spusty Stan PerfeX, PerfeX R i Element
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2018, 10:33:19 pm »
Rezerwuję PerfeX do jutra do 15:00! Sprawdzę tylko czy na moje łapsko nie będzie za mały ;)
Łuk - Mathews Halon X COMP 60#
Celownik - AXCEL Achieve CARBON Lock BLUE RH 9" + scope AV-41 PLUS
Podstawka - Hamskey Hibrid PRO
Spust - Stan SX3 Large
--
Były - HOYT PRO EDGE ELITE, BOWTECH CPXL

Pilo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: [S] Łuk Prime STX 39, spusty Stan PerfeX, PerfeX R i Element
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 14, 2018, 10:35:21 pm »
Rezerwuję PerfeX do jutra do 15:00! Sprawdzę tylko czy na moje łapsko nie będzie za mały ;)

Ok tylko poprosiłbym o info o którego chodzi - kciukowy (srebrny),  rezystancyjny (niebieski) czy oba?
Pozdrawiam
Michał

chojnas44

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 455
Odp: [S] Łuk Prime STX 39, spusty Stan PerfeX, PerfeX R i Element
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2018, 10:55:54 pm »

A czy może miałeś w ręku XL? Nie mogłem uwierzyć jakie to małe. Nie namawiam, ale wielkościowo wszystkie spusty Stana możesz sprawdzić na wycinance ze strony https://www.ishootastan.com/perfex/ - wydrukowawszy rękę przymierzyć można.

Michał
PerfeX-a nie miałem w ręku ale miałem shootoffa, SX3 i justX ze stajni stana i M jest dla mnie idealna, przynajmniej w tych modelach które miałem w łapkach
Klasyk i bloczek, strzelam z tego co mam :D
Produkcja cięciw do bloczków i klasyków, bo to lubię ;)

Pilo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: [S] Łuk Prime STX 39, spusty Stan PerfeX, PerfeX R i Element
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 16, 2018, 06:49:21 am »
Srebrny PerfeX (kciukowy) sprzedany.
Pozdrawiam
Michał

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: [S] Łuk Prime STX 39, spusty Stan PerfeX, PerfeX R i Element
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 16, 2018, 07:04:18 am »
Rezerwuję PerfeX do jutra do 15:00! Sprawdzę tylko czy na moje łapsko nie będzie za mały ;)

Będziesz pewnie musiał wydłużyć d-loopa. PerfeX jest mega krótki od haczyka do rękojeści.
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

HULK

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 237
Odp: [S] Łuk Prime STX 39, spusty Stan PerfeX, PerfeX R i Element
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 16, 2018, 11:58:51 pm »
Rezerwuję PerfeX do jutra do 15:00! Sprawdzę tylko czy na moje łapsko nie będzie za mały ;)

Będziesz pewnie musiał wydłużyć d-loopa. PerfeX jest mega krótki od haczyka do rękojeści.

To nie dla mnie. Ja tylko pośredniczyłem, a kolega ma podobne łapy (no ciut mniejsze) ;) Ja jestem zadowolony z mojego SX'a i nie zamieniam go za nic. Jest baaardzo duży i żaden inny tak duży nie był :)
Łuk - Mathews Halon X COMP 60#
Celownik - AXCEL Achieve CARBON Lock BLUE RH 9" + scope AV-41 PLUS
Podstawka - Hamskey Hibrid PRO
Spust - Stan SX3 Large
--
Były - HOYT PRO EDGE ELITE, BOWTECH CPXL

Pilo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: [S] Łuk Prime STX 39 - OBNIŻKA CENY, spusty Stan PerfeX, PerfeX R i Element
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 19, 2018, 11:42:43 pm »
Obnizka ceny:

Łuk Prime: 2600 pln + przesyłka
Pozdrawiam
Michał

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: [S] Łuk Prime STX 39 - OBNIŻKA CENY, spusty Stan PerfeX, PerfeX R i Element
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 20, 2018, 09:52:41 am »
Kurczę, kto szuka tarczowki to grzech nie kupić . Świetny luk w bardzo dobrej cenie.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Pilo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: [S] Łuk Prime STX 39 - OBNIŻKA CENY, spusty Stan PerfeX, PerfeX R i Element
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 24, 2018, 08:46:55 pm »
Stan PerfeX R sprzedany.
Pozdrawiam
Michał

Pilo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: [S] Łuk Prime STX 39 - OBNIŻKA CENY, spusty Stan PerfeX, PerfeX R i Element
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 03, 2018, 05:26:36 pm »
Obnizka ceny:

Łuk Prime: 2500 pln + przesyłka
Pozdrawiam
Michał

Pilo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
Pozdrawiam
Michał