Autor Wątek: Will Bowmaker - blog o łucznictwie tradycyjnym  (Przeczytany 2812 razy)

Will

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Will Bowmaker - blog o łucznictwie tradycyjnym
« dnia: Listopad 18, 2017, 05:39:52 pm »
Cześć! To mój pierwszy post tutaj, więc się przedstawię. Jestem Will i lubię robić łuki. Najczęściej można mnie spotkać we Wrocławiu. Na YouTube jest do odnalezienia mój kanał. Od miesiąca prowadzę bloga, który w zamierzeniu ma traktować głównie o tradycyjnym łucznictwie, i chciałbym go przedstawić łuczniczej braci :) W chwili, kiedy to piszę, można tam znaleźć poradnik-relację o tworzeniu płaskiego łuku, analizę krytyczną publikacji na temat początków łucznictwa oraz artykuły o podstawowych narzędziach potrzebnych do wytwarzania łuków i strzał. Zapraszam, może komuś pomogę :) Zachęcam do komentowania, zadawania pytań i doszukiwania się ewentualnych błędów.

http://www.willbowmaker.pl/

Henk

  • Gość
Odp: Will Bowmaker - blog o łucznictwie tradycyjnym
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2017, 06:19:32 am »
Cześć Will.
Znam Twoje filmy z youtuba - są świetne! Aż dziwne, że tak późno tu trafiłeś, mógłbyś założyć własne forum o łucznictwie.
Pozdrawiam.

Munin

  • Gość
Odp: Will Bowmaker - blog o łucznictwie tradycyjnym
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2017, 03:12:37 pm »
Super pomysł z tym własnym forum.
Będzie świeciło pustkami jak tutejszy dział tradycyjnych albo Arcus z jego 5-ma aktywnymi użytkownikami.
Will zrobił najlepszą rzecz jaką mógł, podzielił się z nami swoją wiedzą a co my z tym zrobimy to już zupełnie inna historia.

Rafikwp.

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Will Bowmaker - blog o łucznictwie tradycyjnym
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2017, 08:07:51 pm »
Cześć. Ja też nie znałem Twojego bloga. Fajnie, że go dzięki temu postowi odkryłem :)