Autor Wątek: Rekordy  (Przeczytany 15850 razy)

lucznikruda

  • Gość
Rekordy
« dnia: Kwiecień 16, 2007, 12:17:52 am »
Trafiłem na ciekawą informację na stronie oficjalnej PZŁucz. Mianowicie od 1990 roku do dzisiaj istnieje ciągle nie pobity  ani nie wyrównany rekord Polski na odległośc 90 m z łuków klasycznych seniorów strzelony przez p. Konrada Kwietnia z Żywca. Wynosi on 320 ptk. Nie wiem o czym to świadczy. Czy o fenomenie tego zawodnika, czy o bardzo niskim poziomie polskich zawodników. Myśle chyba, że jedno i drugie, ponieważ sprzęt jaki posiadali zawodnicy w 1990 r. tj łuki typu kondor itp. i strzały aluminiowe a w dzisiejszych czasach sprzęt wysokiej klasy i ledwo co się strzela 300 ptk. Powinno to dać do myślenia zawodnikom którzy winę złego trafienia szukaja najpierw albo tylko w sprzęcie a potem w technice czy psychice!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2007, 08:05:39 am wysłana przez lucznikruda »

Ding!

  • Gość
Odp: Rekordy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2007, 07:26:19 pm »
Postawiłeś dobre pytanie :) wynik nie jest oszałamiający (strzelanie trochę lepiej jak do 9) a rekord się trzyma...
Siebie mogę wytłumaczyć w ten sposób że gdy trenowałem, sekcja łucznicza nie było priorytetem w finansach mojego klubu - co to znaczy wiadomo - brak kasy wyjazdy na zawody ogólnopolskie na których mógłbym spróbować... a potem zamknęli mi sekcje :(... (jak na ironię teraz kasę na wyjazdy pewnie bym znalazł, ale nie mam gdzie strzelać :/) co nie zmienia faktu że cały czas mam na niego chrapkę, bo na treningach kilka razy prawdopodobnie udało mi się o ten rekord otrzeć (nie sumowałem punktów). Wiem że na zawodach strzela się  zupełnie inaczej ale trzy serie strzelone kiedyś w Zamościu za 56 (po tym jak zepsułem dwie pierwsze babrząc przy celowniku) działają na wyobraźnię ;)

TomeK

  • Gość
Odp: Rekordy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2007, 09:54:07 pm »
Witam
A ja proponuję wpisywać tutaj swoje rekordy życiowe ;D
Zobaczymy kto tu jest master :D

lucznikruda

  • Gość
Odp: Rekordy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 27, 2007, 12:11:57 am »
Jeżeli chodzi o moje rekordy życiowe wystrzelane na zawodach to :
90m- 308 pkt
70m- 340 pkt
50m- 333 pkt
30m- 354 pkt
2*70m- 672 pkt
FITA- 1323 pkt

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: Rekordy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2007, 09:31:01 am »
O to ja mam slabiej
FITA 1254 punkty, ale po obiedzie strzelane:)

Marek
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE