Autor Wątek: Bohaterowie są między nami.  (Przeczytany 9522 razy)

Myon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Bohaterowie są między nami.
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 26, 2017, 11:31:09 am »
trzy razy dziennie żarcie w tym minimun raz ciepłe, telewizorek, biblioteka, fitness.

Stosowne projekty zmian już są wdrażane w życie: http://www.sw.gov.pl/strona/ministerialny-program-pracy-wiezniow
Czas pokaże jak wyjdzie, ale coś się dzieje w tej kwestii. 

Serio, czytając ten temat czuję się bezpieczniej, że jeden z drugim nie ma łatwego dostępu do klamek, czy strzelb. Dzięki, że mnie tylko utwierdzacie w przekonaniu, że Polacy jako naród nie dorośli do broni palnej.

Munin

  • Gość
Odp: Bohaterowie są między nami.
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 26, 2017, 11:34:12 am »
A utrzymanie staruszka w domu opieki coś ponad 2000 zł kosztuje. Ja się pytam jakim **** takie drogie utrzymanie przy zbiorowym żywieniu i innych cudach.
 
Ja nie widzę powodu dla którego więźniowie za uczciwą i sumienną pracę mieliby nie dostawać uczciwych pieniędzy w takim samym wymiarze jak normalny pracownik. Nie mniej jednak zarabiać na swoje utrzymanie powinni, choćby sprzedażą "podrobów" na części.

EDIT
Serio, czytając ten temat czuję się bezpieczniej, że jeden z drugim nie ma łatwego dostępu do klamek, czy strzelb. Dzięki, że mnie tylko utwierdzacie w przekonaniu, że Polacy jako naród nie dorośli do broni palnej.
A Czesi czy Słowacy są bardziej intelektualnie rozwinięci niż Polacy? Nie wydaje mi się a statystycznie mają więcej broni niż Polacy. U Francuzów coś koło 40 szt broni jest statystycznie na 100 obywateli (zakładam, że na 100 dorosłych a nie jak leci) i tam też nie bardzo masakrę widać.
Od dekady pracuję w różnych krajach europy i jedyne co stwierdzam, to że Polska i Polacy nie mają monopolu na ludzką głupotę. Nie wybijamy się na tle innych nacji. Mamy swoje skrzywienie pokomunistyczne pod deklami ale to tworzy nasz specyficzny kurewski folklorek ale to tylko tyle. Ciekawe, że mając ogólny dostęp do wideł, kos, siekier i noży incydentalne przypadki są kiedy komuś zawór nie unosi i idzie dać upust nagromadzonej frustracji. Skąd podejrzenie, że z bronią będzie podobnie?
Zupełnie inna rzeczą jest, że do broni się nie DORASTA bo to nie są buty czy t-shirt, do broni należy wpoić szacunek i nauczyć się obchodzenia z nią. Ciekawy jestem co ile lat posiadacze pozwoleń na broń mają obowiązkowe "badania" z celnego strzelania z broni pod rygorem cofnięcia pozwolenia? Bo jeśli takich nie ma to znowu "obrońcy życia poczętego" walczą o ograniczenie dostępu bez kontroli poziomu umiejętności posiadaczy.
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2017, 11:53:26 am wysłana przez Munin »

Goall89

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 206
Odp: Bohaterowie są między nami.
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 26, 2017, 12:13:39 pm »
Zwróc uwage na nazwe, ktora to narzedzie nosi "BRON" a nie "ATAKUJ".
Majdan Win&Win Exfeel 25"
Ramiona SF Elite Fibre Foam 34lb 70"
Stabilizator Axiom+ 30" + v-bar Stark i side rody Axiom+ 12"
Celownik Decut NAHA
Button Shibuya DX
Podstawka Spigarelli
Strzalki Avalon Carbon Classic 500 30"
Decut RUGBII

Angel

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 117
Odp: Bohaterowie są między nami.
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 26, 2017, 12:21:02 pm »
Serio, czytając ten temat czuję się bezpieczniej, że jeden z drugim nie ma łatwego dostępu do klamek, czy strzelb. Dzięki, że mnie tylko utwierdzacie w przekonaniu, że Polacy jako naród nie dorośli do broni palnej.

Co się tak uczepiłeś tej broni jak pijany drzewa?
Jak będę chciał wyrwać chwasta to myślisz że brak legelnej broni mnie powstrzyma?
Załatwię sobie "na lewo" i po robocie wpierdzielę do wisły (z legalną byłby już kłopot) lub użyję siekiery, cegły, noża i dwustu innych rzeczy.

barnabii

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 194
Odp: Bohaterowie są między nami.
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 26, 2017, 02:01:25 pm »
To uczucie, gdy w 2017 są jeszcze ludzie, którzy uważają, że lincz jest 'ok'. Brak słów.


Mów co chcesz... to byli niewinni przypadkowi ludzie a to scierwo zrobiło to umyślnie! Wbiegł do galerii i dźgał każdego kto wpadł mu pod nóż!! To scierwo za nic ma sobie ludzkie życie więc dla czego takie coś ma chodzić po tym świecie? Obrazu załatwić sprawę na miejscu albo tak go urządzić żeby cierpiał w meczarniach do końca swoich dni... podobnie jak ci wszyscy pedofile którzy dopuszczają się gwałtu np na 3 miesięcznym dziecku! Kurwa!!!! Jakby ode mnie to zależało to ucinałbym jaja i zaszywal takiemu w ustach i torturowałbym żeby cierpiał tak jak to dziecko które zgwałcił!!! Wiem że to prymitywne ale innej kary dla takiego scierwa nie widzę bo co?.. wsadzić do ciupy i karmić a jeszcze po jakimś czasie wyjdzie za dobre sprawowanie i znowu coś odstawi.. .nie nie! Łeb za łeb! Mnie to normalnie trzęsie jak słyszę o czymś takim. I tu nie potrzeba żadnej broni bo jakbym dopadł takie scierwo to bym rozszarpal gołymi rękoma.
PSE BRUTE FORCE 70#
HHA Optimizer Lite
Nap Apache
Easton Aftermath 340
 Spot-Hogg Wiseguy
PSE STINGER 3G 63#
decut clik+ Lipko Decut rainbow 0.1
trophy ridge rewolution
EASTON  Aftermath 400
Tru Ball Stinger

dany

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 920
Odp: Bohaterowie są między nami.
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 26, 2017, 03:21:37 pm »
Nawet na forum zdania są podzielone na ten temat...Dyskusja toczy się od 1990 roku w Polsce na ten temat i ciągle przelewanie z pustego w próżne.
Sam się boję by władza nie wpadła na pomysł na ograniczenie czy rejestrację posiadania łuków, czy noży...
Z jednej strony rozumiem obawy Marcina z drugiej rozumiem, że każdy wolałby być bo bezpiecznej stronie muszki.
Ja tam wolałbym jednak posiadać niż nie, ale to tylko moje zdanie.
Pozdrawiam.
 
Sage 35#

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Bohaterowie są między nami.
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 26, 2017, 09:35:43 pm »


Serio, czytając ten temat czuję się bezpieczniej, że jeden z drugim nie ma łatwego dostępu do klamek, czy strzelb. Dzięki, że mnie tylko utwierdzacie w przekonaniu, że Polacy jako naród nie dorośli do broni palnej.

Tia... jednak każdy Polak ma potencjalny dostęp do broni palnej w postaci CP. A jednak czujesz się bezpiecznie?
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2017, 09:40:33 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Myon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Bohaterowie są między nami.
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 27, 2017, 09:57:30 am »
Co się tak uczepiłeś tej broni jak pijany drzewa?
Fajny ad hominem. Poziom całej wypowiedzi jak z frondy, znowu szkoda czasu na komentarz.

Kurwa!!!!
Panie moderatorze Jaco, jak to jest, że gibberowi na poprzedniej stronie od razu zwróciłeś uwagę, za przekleństwa, a tu nie masz z nimi problemu?

Ogólnie widać, że tu nie odbędzie się żadna sensowna dyskusja (poza muninem, który akurat pisze na spokojnie), pozostałe posty to Jedna Jedyna Prawda, i każdy kto się z nimi nie zgadza w 100% to Wróg! Życzę miłego postowania w kółku wzajemnej adoracji. Meh.

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Bohaterowie są między nami.
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 27, 2017, 12:37:12 pm »
Panie Myon, bo jest różnica między użyciem niecenzuralnego słowa (które nie jest skierowane przeciw nikomu na forum) jako podkreślenie emocji, a użyciem niecenzuralnego słowa w celu ataku i ośmieszenia innych rozmówców na forum. Proszę już nie ciągnąć tego tematu dalej bo się robi offtop. Istotnie wątek zrobił się dość nerwowy zatem proszę wszystkich o bardziej stonowaną dyskusję bez niepotrzebnych przytyków niepotrzebnie zaogniających dyskusję.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2017, 01:13:30 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)