Autor Wątek: WITAM Z GORZOWA WLKP.  (Przeczytany 3536 razy)

KOREK69

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
WITAM Z GORZOWA WLKP.
« dnia: Październik 04, 2017, 11:27:56 am »
TO JA KRZYSIEK Z GORZOWA WLKP. ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2017, 12:54:15 pm wysłana przez KOREK69 »

jsa002

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: WITAM Z GORZOWA WLKP.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 10, 2017, 10:30:11 pm »
Ja też jestem z Gorzowa po powrocie do rodzinnego miasta ok. 2 lat. Z bloczka strzelam amatorsko  od ok. roku, po kontuzji która uniemożliwiła mi sporty biegowe i znajomy zainteresował mnie łucznictwem.  W sumie dość amatorsko po polach, ale sprawia mi to dużo frajdy. Zawsze miałam sportowe zacięcie i za młodu uprawiałam dość poważnie lekkoatletykę w AZS, więc kto wie może zdecyduję się kiedyś na jakieś zawody 3d, jak poprawi mi się skupienie  ;)

baba87

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: WITAM Z GORZOWA WLKP.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2017, 08:28:33 pm »
Podłączam się do tematu i witam wszystkich użytkowników forum. Mam na imię Michał i też jestem z Gorzowa i od niedawna strzelam z łuku klasycznego. Przygoda z łukiem zaczęła się od kupienia dzieciom zabawkowego łuku w Decathlonie :) Po przewertowaniu tematów na forum dotyczących pierwszego łuku kupiłem używanego samicka polarisa i na razie jestem zadowolony. Strzelam rekreacyjnie, najczęściej w weekendy na terenach  po wojskowej strzelnicy przy Słowiańskiej. Jest to dla mnie odskocznia od stresów dnia codziennego, przy tym niezła zabawa.

jsa002

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: WITAM Z GORZOWA WLKP.
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 26, 2017, 07:27:23 pm »
Witam kolegę strzelającego "polowo". Ja mam swoje miejsce na polu pod Gorzowem , ale chętnie postrzelam w nowych miejscach. Nie jest to takie proste znaleźć bezpieczne miejsce do strzelania "polowego". Do lasu się nie zapuszczam ze względu na domniemanie   podejrzenia kłusownictwa. Jak tam jest na tej starej strzelnicy z "kręceniem się ludzi", czyli z bezpieczeństwem strzelania?

Munin

  • Gość
Odp: WITAM Z GORZOWA WLKP.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2017, 03:26:13 am »
Cholera jeszcze trochę i będzie strach zapuszczać się miedzy ludzi bo będzie podejrzenie domniemanie gwałtu / kradzieży / próby ułożenia sobie dobrego życia ...

vellkan

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 595
Odp: WITAM Z GORZOWA WLKP.
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 27, 2017, 12:59:19 pm »
Panowie, jak macie ochotę pogadać na ten temat, szczególnie na temat bloczków to ja będę w Poznaniu w weekend na szkoleniu, ale w sobotę popołudniu będę do dyspozycji :)
Wiem, że to kawałek, ale i tak bliżej niż na co dzień do Rudy Śląskiej :)

Będzie nas kilka osób, możemy wziąć sprzęt jakby co, żeby porównać, pogadać.
Mathews TRX38 50"
Shibuya CBX+ Viper 1 3/4"
Trophy Taker Spring Steel 2 Micro
BeeStinger Premium Elite + BeeStinger Sidebar Elite
Truball HBC
VAP V1 450
W wolnej chwili: Win&Win Black Wolf 44"
Były: PSE Phenom / PSE Supra / Hoyt Podium

jsa002

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: WITAM Z GORZOWA WLKP.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 27, 2017, 05:17:44 pm »
Podjechałabym w tą sobotę, ale mnie robota blokuje . Szkoda, chociaż pomysł spotkania fajny. Może się kiedyś załapię na jakieś inne spotkanie, chociaż nie jestem, że tak powiem Panowie.
Podobał mi się komentarz Munina, ubawiłam się, ale muszę powiedzieć, że z Hoytem Carbon Spyder Turbo w ręku, raczej się nie obawiam domniemania gwałtu, raczej bardziej domniemania ustrzelenia kogoś przypadkowego, zwłaszcza, że strzelam amatorsko od 2 lat i sprawia mi to dużo frajdy. A tak właściwie na polach widzę więcej wszelkiej zwierzyny leśnej  niż w lesie... Oczywiście strzelam do celu przenośnego, żeby nie było  ;)

vellkan

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 595
Odp: WITAM Z GORZOWA WLKP.
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 27, 2017, 10:56:15 pm »
Podjechałabym w tą sobotę, ale mnie robota blokuje . Szkoda, chociaż pomysł spotkania fajny. Może się kiedyś załapię na jakieś inne spotkanie, chociaż nie jestem, że tak powiem Panowie.
Podobał mi się komentarz Munina, ubawiłam się, ale muszę powiedzieć, że z Hoytem Carbon Spyder Turbo w ręku, raczej się nie obawiam domniemania gwałtu, raczej bardziej domniemania ustrzelenia kogoś przypadkowego, zwłaszcza, że strzelam amatorsko od 2 lat i sprawia mi to dużo frajdy. A tak właściwie na polach widzę więcej wszelkiej zwierzyny leśnej  niż w lesie... Oczywiście strzelam do celu przenośnego, żeby nie było  ;)

Przepraszam, bo odniosłem się do założyciela wpisu i tak wyszło :)
Mathews TRX38 50"
Shibuya CBX+ Viper 1 3/4"
Trophy Taker Spring Steel 2 Micro
BeeStinger Premium Elite + BeeStinger Sidebar Elite
Truball HBC
VAP V1 450
W wolnej chwili: Win&Win Black Wolf 44"
Były: PSE Phenom / PSE Supra / Hoyt Podium

baba87

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: WITAM Z GORZOWA WLKP.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 29, 2017, 07:55:57 pm »
Strzelnica koło tesco jest fajna bo ma wysokie wały ziemne i nie ma problemu ze znalezieniem strzały która nie trafi w cel, masz też pewność że strzała nie poleci dalej i kogoś trafi. Bardzo mało osób się tam kręci, zazwyczaj jakiegoś biegacza się spotka. Nie trzeba się zbyt oddalać od cywilizacji i można dojechać autem bezpośrednio, nie trzeba drałować kawał drogi.

jsa002

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: WITAM Z GORZOWA WLKP.
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 02, 2017, 04:03:12 pm »
Dzięki za informację, kiedyś spróbuję. Znalazłam w necie, że są jeszcze tereny po innej starej strzelnicy, przy ul. Saperów, w bok od Dobrej, są zdjęcia na Google Maps, nie byłam, ale też obejrzę te tereny.  Kiedyś próbowałam na terenach starych żwirowni, których też jest parę wokół Gorzowa, ale tam jeżdżą motocrossowcy i jest hałas. Na szczęście jest też sporo pól z pagórkami . Pozdrawiam.

PSE

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: WITAM Z GORZOWA WLKP.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 08, 2018, 02:50:29 pm »
Witam widzę ze jest tu kilka osób z okolic Gorzowa wlkp. Czy spotykacie się gdzieś postrzelać powymieniać sie doświadczeniami ?

baba87

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: WITAM Z GORZOWA WLKP.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 12, 2018, 08:10:45 pm »
Teraz pogoda niezbyt, chociaż ja i tak strzelam jak znajdę chwilę, ale jak się zrobi trochę cieplej to możnaby zorganizować jakieś rekreacyjne
 strzelanie wspólne w plenerze.

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: WITAM Z GORZOWA WLKP.
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 13, 2018, 12:28:27 am »
Łucznictwo się rozrasta myślę, że oprócz ligi północ i południe powinna powoli powstać liga centrum myślę, że zebrało by się sporo zawodników, a i miejsca do strzelania nie byłyby problemem jest dużo ciekawych miejsc w centralnej Polsce.
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

PSE

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: WITAM Z GORZOWA WLKP.
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 14, 2018, 12:10:49 pm »
Moim zdaniem pooda to nie duzy problem ja strzelam z 5 razy w tygodniu. Fajnie bylo by sie spotkac w jakims miejscu w większym gronie i postrzelac, porywalizowac. Jak by sie spodobalo mozna pomyslec o regularnych treningach