Autor Wątek: Wybór majdanu do 600 zł  (Przeczytany 2096 razy)

Krisstof

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Wybór majdanu do 600 zł
« dnia: Listopad 30, 2017, 02:18:38 pm »
Planowałem zakup łuku Core Fantom, jednak wszelkie negatywne opinie wybiły mi ten pomysł z głowy. Pojawiły się majdany i ramiona formy STARK w sys. ILF. Stark Prestige - ramiona i  Stark Real 25 cali RH - majdan. Pytanie czy ktoś z szanownych forumowiczów miał już styczność z tym sprzętem i jest w stanie go ocenić (oczywiście proszę o cenę relatywnie do przedziałów cenowych). Czy może lepiej majdan
Kinetic Halo 25 cali RH albo w ogóle to podobna jakość do Core F i wybierać coś innego. Z góry dzięki za wszelką pomoc i uwagi.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2018, 09:36:06 pm wysłana przez Krisstof »

Goall89

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 206
Odp: Ocena STARK
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2017, 03:33:18 pm »
Kinetic jest, z tego co mi wiadomo, dosyc polecanym riserem dla poczatkujacych i srednio-zaawansowanych, sam sie nad nim zastanawialem.

Ja bym na Twoim miejscu poszedl w sprawdzone marki- SF, Winners, Samick?
Np:
SF Axiom+L
SF Premium
Winners Alpha (to samo co Axiom+L)
Samick Vision X
Raven Prestige

Ewentualnie jakis starszy Hoyt/Win&Win

A Fantom to Cartel nie Core;)
Majdan Win&Win Exfeel 25"
Ramiona SF Elite Fibre Foam 34lb 70"
Stabilizator Axiom+ 30" + v-bar Stark i side rody Axiom+ 12"
Celownik Decut NAHA
Button Shibuya DX
Podstawka Spigarelli
Strzalki Avalon Carbon Classic 500 30"
Decut RUGBII

Krisstof

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Ocena STARK
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2017, 08:40:21 pm »
Prośba o poradę
Jako, że właśnie sprzed nosa ktoś zakupił majdan RAVEN PRESTIGE FX RH 25" (może za długo się zastanawiałem :) i ten kolorek mi nie pasował)
to pozostają do wyboru:
1) BASHA 25" Painted RH Decut  (tutaj dodatkowe pytanie czy to czasem nie to samo co Pro tylko różnica jest w malowaniu i rękojeści/rączce),
2) SF PREMIUM Plus 25" RH  (mam obawy z uwagi na to, że to prasowanka, podobnie jak SAMICK AVANTE RH 25" ILF),
3) KINETIC HEAT Forged RH 25"

Wiem, że nie każdy miał styczność z wszystkimi i nie będzie mógł dokonać oceny na podstawie porównania, ale osobiście - co wybralibyście Panowie i Panie?
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2018, 09:34:20 pm wysłana przez Krisstof »