Autor Wątek: Software łuczniczy  (Przeczytany 4494 razy)

Fishhunter

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Impossible is nothing
Software łuczniczy
« dnia: Lipiec 24, 2017, 08:16:40 am »
Witam!
Już od pewnego czasu rozmyślam o programie do łucznictwa który pomógłby mi w słownictwie, zagadnieniach i testach tuningu.
Znalazłem kilka programów, np ten. http://www.thearcheryprogram.com/ za 135 zł $35 przez paypal. Z tego co pisza to na Windowsy łącznie z XP i można odpalić 10 razy a potem kupić i zarestrować czyli zakup wspólny pewnie nie wchodzi w grę bo jest rejestracja i może być przypisana do komputera i bez shackowania nie wejdzie na innych jednostkach.
Czy ktoś używał tego typu programu? Może są lepsze, lub nawet darmowe i sprawdzone w realu?
PSE BruteForcE Lite 2017 #70 28,5"
Maximal Whisker Bisciut
PSE ThropyRidge z latarką
T.R.U. Ball Bandit
Maximal Shorty
Bowquiver Maximal Edge
Easton Gamegetter XX75 340 2315

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: Software łuczniczy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2017, 08:35:44 am »
Używam TAP już 3 lata. Mogę napisać same pozytywy. Może są jakieś alternatywy darmowe, ale ten tutaj ma sporą bazę danych łuków, strzał, wylicza mi po podaniu siły naciągu, długości naciągu, masy strzały, masy na cięciwie (wpierw fizycznie zmierzone, a nie podane na pałę) prędkość w granicach +/- 1 fps w porównaniu z chrono, więc szok. Wyliczanie optymalnego spinu też jest potraktowane zdroworozsądkowo, bo w opcjach możemy wybrać opcję - czy strzała tarczowa (do strzelania fieldpointami) czy też myśliwska (do strzelania broadhedami) i wtedy rekomenduje sztywniejszy promień, co ma sens, jeżeli ktoś bawił się praktycznie w te zaganiania.
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Software łuczniczy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2017, 10:04:08 am »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


demos7enes

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Software łuczniczy
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 23, 2020, 05:59:38 pm »