Autor Wątek: Hoyt Carbon Spyder Turbo 2014 - najlepszy egzamplarz  (Przeczytany 1834 razy)

M.b-1994

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Hoyt Carbon Spyder Turbo 2014 - najlepszy egzamplarz
« dnia: Lipiec 16, 2017, 12:15:03 pm »
Dzień dobry,
Jeśli jesteś zainteresowany kupnem dobrego sprzętu, warto przeczytać dokładnie całe ogłoszenie!

Na sprzedaż posiadam łuk Carbon Spyder Turbo 2014 60#-70# Black, jednej z wiodących marek sprzętu łuczniczego - Hoyt. Łuk jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym, na oryginalnych częściach z fabryki - gwarantuję, że egzemplarza w lepszym stanie nigdzie w internecie nie znajdziesz, a to dlatego, łuk był użyty zaledwie kilka razy, zaś sam zajmuje u mnie w domu szacowne miejsce. Łuk posiada pełne, niemal niużywane oprzyrządowanie.

Historia nabycia i dlaczego warto go kupić ?

W lutym 2014 roku dokonałem zakupu nowego sprzętu, do którego przymierzałem się od pewnego czasu. Z niecierpliwością czekałem na jego odbiór 2 miesiące, a gdy dokonałem odbioru, rzecz jasna, towarzyszyła temu pełna satysfakcja. Swoją przygodę z łucznictwem musiałem jednakże wstrzymać po sezonie letnim 2014, ze względu na kontuzję. Tym sposobem czekałem rok, drugi, aż sytuacja ulegnie poprawie. I chociaż udało się w znacznym stopniu wrócić do sprawności, to niestety, nadal nie mogę komfortowo uprawiać łucznictwa. Chciałbym, by ktoś zrobił ze świetnego sprzętu, równie dobry użytek.

Dlaczego warto go kupić?
- Łuk był użytkowany może na 10 treningach.
- Jest na oryginalnych częściach, nie było nic wymieniane (po prostu przez brak eksploatacji nie było najmniejszej potrzeby)
- Zapewniam, że łuk nie posiada najmniejszych śladów użytkowania, jak również jest wolny od jakichkolwiek wad wizualnych i technicznych mających wynikać z racji użytkowania
- Po pewnym czasie do łuku została dokupiona podstawka ze szczecinką, a także stabilizator Hoyt. Z tymi częściami łuk był użyty może dwukrotnie. Również one nie noszą najmniejszych oznak użytkowania.
- Łuk posiada pełne oprzyrządowanie (stabilizator, celownik, przeziernik) oraz dołączam do zestawu kołczan z tubami magnesowymi Hoyt, torba w maskowaniu camo, 5 strzał Easton LS 3D, spust, tuba na przenoszenie strzał). Oprócz tego, dodaję również podstawkę widełkową, gdybyś wolał zamontować ją zamiast okrągłej ze szczecinką. Żadna z części nie nosi śladów użytkowania, większa ich część jest nowsza od łuku.
- Posiadam paragon na zakup łuku
- Posiadam oryginalny karton (łuk zakupiony za pośrednictwem sklepu Łuksport)

Sprzedaję jedynie komplet, nie na części. Nie pamiętam jedynie, jaki jest zakres regulacji naciągu, ale bodajże, 28 lub 29 +

Za nieoprzyrządowany łuk w momencie kupna zapłaciłem 4750 zł. Wraz z całym powyższym oprzyrządowaniem, strzałami, torbą itd. Cena oscylowała w granicach ~6 tysięcy złotych.

Cena za cały powyższy zestaw to 4000 zł. Sprzęt jest jakby dopiero co opuszczał fabrykę, o czym zapewniam raz jeszcze.

Zainteresowanych proszę o kontakt i zapraszam do zakupu

Archi

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 173
Odp: Hoyt Carbon Spyder Turbo 2014 - najlepszy egzamplarz
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2017, 01:45:12 pm »
Witaj.Opisz może dokładnie skład zestawu producentów i modele ,to pomoże każdemu chętnemu wycenić taki zestaw.PS Ciężko jest sprzedać zestaw, każdy ma inne preferencje jeśli chodzi o osprzęt rozważ sprzedaż na części.pozdro
Carbon Spider 80
Hoyt Faktor 90# Carbon Element 80
GT Kinetic 200

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: Hoyt Carbon Spyder Turbo 2014 - najlepszy egzamplarz
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 16, 2017, 02:53:18 pm »
Urzekła mnie twoja historia z tym opisem, prawie uroniłem łezkę ;-)

Poważnie pisząc, ciężko Ci będzie sprzedać, dla Ciebie zestaw może mieć wartość sentymentalną, ale większość kupujących guzik to obchodzi.
Jeżeli będziesz zdecydowany, aby rozbić zestaw to poproszę wycenę kołczanu i zdjęcia.
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

M.b-1994

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Hoyt Carbon Spyder Turbo 2014 - najlepszy egzamplarz
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2017, 07:51:37 pm »
Link do oferty. Nie sà to wszystkie zdjęcia, ale najważniejsze elementy.                                             https://www.olx.pl/i2/oferta/hoyt-carbon-spyder-turbo-2014-CID767-IDnpmNc.html#:68c14819ee

Fishhunter

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Impossible is nothing
Odp: Hoyt Carbon Spyder Turbo 2014 - najlepszy egzamplarz
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 24, 2017, 11:46:13 am »
Handluje trochę na ebay.uk. Możliwe że rynek zbytu na świat będzie opcją odzyskania pieniędzy. Jeśli jest taka ochota to pomogę wystawić i zareklamować po angielsku.
PSE BruteForcE Lite 2017 #70 28,5"
Maximal Whisker Bisciut
PSE ThropyRidge z latarką
T.R.U. Ball Bandit
Maximal Shorty
Bowquiver Maximal Edge
Easton Gamegetter XX75 340 2315

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: Hoyt Carbon Spyder Turbo 2014 - najlepszy egzamplarz
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 24, 2017, 12:54:05 pm »
W świetle prawa nie ma czegoś takiego jak aukcja grzecznościowa. Mając konto na ebay zaakceptowałeś regulamin, w którym jest jak byk, że wystawiając podnosisz odpowiedzialność za stan przedmiotu, jego pochodzenie oraz to, ze jesteś jego jedynym właścicielem itp. Weżniesz na klatę, jak paypal ściągnie Ci pieniądze z konta, gdy kupujący stwierdzi, że z łukiem jest coś nie teges ?
Pisze bez kozery i nie na złość, ludzie często grzecznościowo, działając z dobrej woli biorą na siebie zobowiązania prawne i finansowe o których dowiadują się post factum.
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: Hoyt Carbon Spyder Turbo 2014 - najlepszy egzamplarz
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 24, 2017, 02:23:52 pm »
Jeżeli faktycznie jest w tak dobrym stanie to pewnie prędzej czy później znajdzie nabywcę pewnie za mniejsza kwotę i bez osprzetu.
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos