Autor Wątek: łuk bloczkowy do max 500zł  (Przeczytany 2483 razy)

raziak4

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
łuk bloczkowy do max 500zł
« dnia: Czerwiec 29, 2017, 12:19:16 am »
witam. ostatnio zastanawiałem się nad zakupem łuku bloczkowego w granicy 500zł. zainteresował mnie ten oto łuk link: http://kolba.pl/luk-bloczkowy-poe-lang-cobra-protex-czarny-p15186.html (Łuk bloczkowy Poe Lang Cobra Protex czarny) znalazłem go w innym sklepie i facet mówił ,że w składzie dla osób dorosłych mają tylko taki. przeszukałem internet i przekonałem się że łuk ma wyjątkowo złą opinie wszyscy pisali ,że to złom i gówno lecz nikt nie powiedział dlaczego. I tu się rodzi moje pytanie. co w tym łuku jest nie tak (tanie materiały , złe wykonanie czy co ) i jaki łuk bloczkowy polecacie (nie musi to być jakiś dobry, wyśmienity łuk) ? poszperałem na forum i zauważyłem ,że polecacie uzbierać do 1000 zł i coś kupić ,ale nie zamierzam na razie wydawać na to tyle pieniędzy.
łuk tradycyjny już mam i nie przypadł mi do gustu.
łuk nie musi posiadać osprzętu .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2017, 12:25:47 am wysłana przez raziak4 »

seavolve

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 112
Odp: łuk bloczkowy do max 500zł
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2017, 01:49:32 am »
Witaj.
Skoro przeszukałeś forum to już wiesz że nikt tutaj nie doradzi Ci nowego łuku w tej cenie. 1000 zł to minimum i to raczej za używany niż za nowy.

Jeśli poszukasz dokładniej ba forum to na pewno znajdziesz wady chińskich łuków pokroju Cobry. 

Zadaj sobie pytanie, czy gdybyś chciał rozpocząć przygodę np. ze wspinaczką to kupilbys chiński sprzęt? Z łukami jest podobnie.

Nie bardzo rozumiem po co Ci łuk bloczkowy bez osprzętu?

Pozdrawiam

Tomasz Szybalski (Sonix)

  • Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 573
Odp: łuk bloczkowy do max 500zł
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2017, 12:16:26 pm »
Temat wałkowany setki razy.
Poczytaj jeszcze więcej forum znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.
Zamykam.