Autor Wątek: Celownik FIELD LOGIC IQ Micro with Retina Lock 5 PIN RH ktoś używa?  (Przeczytany 1146 razy)

Marcin F

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
Witam jak w temacie używa ktoś celownika z tej seri Celownik FIELD LOGIC IQ Micro with Retina Lock 5 PIN RH?
http://www.bowhunting.pl/sklep/celownik-field-logic-iq-micro-with-retina-lock-5-pin-rh/p/83684
Jak wrażenia opinie?
Bowtech Assassina 30, 60
 IQBOWSIGHT Micro Retina Lock 5
 Nap Apache Micro
Octane by Bowtech Hunting Balance-X 7'-11''',  easton, Octane 5

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Celownik FIELD LOGIC IQ Micro with Retina Lock 5 PIN RH ktoś używa?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2017, 02:40:36 pm »
Cytuj
specjalny system Retina Lock, który umozliwia kontrolowanie ułożenia łuku w dłoni, poprawiając celność nawet o 10" na 50 metrach.

 ;D ;D ;D

Niestety celownika w  ręku nie miałem bo z takich nie strzelam ale sądzę że to po prostu w miarę solidny zwykły wielopinowiec. Jak już ktoś koniecznie chce wielopinowca to ja sugerowałbym coś ze Spot Hogga bo mają przynajmniej mikroregulację poszczególnych pinów.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Pilo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Celownik FIELD LOGIC IQ Micro with Retina Lock 5 PIN RH ktoś używa?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2017, 05:05:16 pm »
W tym celowniku kluczem nie jest wielopinowość tylko "Retina Lock". Sam strzeliłem z łuku z takim sprzętem tylko kilka razy ale mogę powiedzieć, że retina wspomaga proces układania się do strzału i wpływa na powtarzalność przyjmowania pozycji układu głowa (prawidłowy brak pochylenia)  - ręka łuczna (brak skrętu) - ręka cięciwna (kotwica). Przez właściciela celownik chwalony.
Pozdrawiam
Michał