Autor Wątek: Darek - Gdańsk  (Przeczytany 1337 razy)

Korx

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Darek - Gdańsk
« dnia: Czerwiec 10, 2017, 04:27:28 pm »
Cześć
Mam na imię Darek, mieszkam w Gdańsku, łucznictwem interesuję się dopiero od niedawna, pomimo tego, że mam to gdzieś z tyłu głowy już od dłuższego czasu. Niestety łuku jeszcze nie posiadam. Chętnie poznam jakichś ludzi z trójmiasta, którzy coś pokażą, podpowiedzą.
Wszelkie moje zapytania zaczynam od razu kierować już do forumowiczów ;)
Pozdrawiam
Korx

P.S. Puki co interesuje mnie łuk klasyczny.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2017, 04:29:04 pm wysłana przez Korx »

Grzesiek82

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Darek - Gdańsk
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2017, 11:38:26 pm »
Może nie jestem z północy ( Polska południowa ) ale też dość długo zbierałem się do zakupu łuku. W sumie to dopiero zaczynam ale może coś ci podpowiem.
Znalazłem sklep który oferuje weekendowe szkolenia łucznicze.
A że niedaleko, a że w górach, a że połazić też lubię, to z siostrzeńcem wypadliśmy na weekend.
Fakt że weekend w górach plus szkolenie to by się dwa takie polarisy kupiło ale wiedza którą wyniosłem oraz dobranie i regulacja łuku który kupiłem zdecydowanie były tego warte (Przy okazji zniżka   ;) ). Łuk jest dobierany pod osobę więc może warto rozważyć zakup ze szkoleniem.
Na takim szkoleniu w sklepie można postrzelać z kilku rodzajów łuku co daje też jakiś pogląd z jakim sprzętem czujemy się dobrze i z czego tak naprawdę chcemy strzelać.
Do tego ww regulacja i masa wiedzy, oraz wieczne: Nie tak ręka, nie tak głowa, wyprostuj się ;D dają coś na początek.
polecam poszukać czegoś takiego w okolicy.
No chyba że masz gdzieś klub pod ręką to nawet się nie zastanawiaj.

Andrzej_w

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Darek - Gdańsk
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2017, 05:27:15 am »
Witaj przejedz się na MRKS  w Gdańsku ul.Marynarki Polskiej ok godziny 14.
Hoyt Podium-X  27"  54#
Hoyt Alpha Elite 27 '54#
Shibuya Ultima+ CBE 0,75
Arrow Rest Arc System MonoRest
AAE PRO BLADE
T.R.U BALL The Incredible / ARC SYSTEME INDEX