Autor Wątek: PSR HORSEBOW  (Przeczytany 2437 razy)

Dragunov

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
PSR HORSEBOW
« dnia: Marzec 27, 2017, 07:21:02 pm »
Witam serdecznie wszystkich archeromanów ;)

Od pewnego czasu przemierzam internety w poszukiwaniu swojego 1 łuku i w koncu trafiłem na cos co przykuło moja uwage na tyle by sie zdecydować. Mowa tutaj o łuku PSR Horsebow (Made in Finland) - tyle tyko o nim wiem. Czy ktos dałby namiary na sklep gdzie moge go zakupić.

Film z prezentacji luku.
https://www.youtube.com/watch?v=ZuWCE3fhdzM

Strone na fc juz znalazłem i nic konkretnego tam nie ma poza brakiem odzewu.

Z góry dziekuje za wszelka pomoc ;) Pozdrawiam

Akama

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Szanowny tester kokosów oraz drinków z palemką
Odp: PSR HORSEBOW
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 27, 2017, 07:22:33 pm »
pisałem do niego przez yotubue ale tak samo jak u ciebie
jak chcesz zadzwoń do niego tu masz telefon +358 40 8200760
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2017, 07:27:06 pm wysłana przez Akama »
S. Polaris 70"/34#
NOVA Rest Magnetic
Black Sheep
Rugbii Finger Tab
Easton Inspire 630 carbon

Munin

  • Gość
Odp: PSR HORSEBOW
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2017, 07:38:38 pm »
Dlaczego chcesz ten łuk?
Co w nim zwróciło Twoją uwagę?

Dragunov

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: PSR HORSEBOW
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2017, 03:16:54 pm »
Dlaczego chce ten łuk ?
Łuk jest przepieknie wykonany. Rekojeść zdaje sie bardzo ładnie pasować do dłoni ( nie za gruba nie za chuda) a to w moim przypadku ważne ponieważ chce strzelac instynktownie do małych celów / tarczy (fizyczny i wizualny komfort w moim przypadku odbija sie na celności i pewnosci strzału).
Druga najważniejsza sprawa to możliwosc strzelania z obu rak. Mam lewe oko dominujące i jestem praworeczny. Chce cwiczyc strzelanie z oby rąk.   

Munin

  • Gość
Odp: PSR HORSEBOW
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2017, 06:04:35 pm »
Puscilem na FB zapytanie do Pitera o to jak zamówić u niego taki łuk, jaki czas oczekiwania i koszt. Zobaczymy co odpisze, moim zdaniem koszt będzie w granicach 400 euro minimum. Nie licząc kosztów doręczenia.

Dragunov

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: PSR HORSEBOW
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2017, 06:20:17 pm »
Munin bede niezmiernie wdzieczny ;) Z moim angielskim moge zapytac jedynie kogos o godzine ;P 400 e to jeszcze nie tragedia. Widziałem podobne, aczkowiek nie tak piekne black widowy za 1200$ ... na indywidualne zamowienia.

Munin

  • Gość
Odp: PSR HORSEBOW
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2017, 06:59:50 pm »
Customy zawsze są dużo droższe a Black Widow to marka sama w sobie, że tak powiem.
Prędkością zmierzoną przez gościa bym się nie sugerował, zrobił ten sam błąd co nasz jastrząbek i dał za lekką strzałę bo około 7GPP.

Dragunov

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: PSR HORSEBOW
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 28, 2017, 08:52:12 pm »
Nie chce jakis super mega duzych predkosci ;) Łuk w moim przypadku  ma dobrze leżeć w dłoni i cieszyć oko ;) a reszta to tylko kwestia treningów. Byłem juz na skraju internetu i żaden egzotyczny bow mnie tak nie zafascynował. Dla mnie jest piekny i naprawdę fajnie by było przeżyć z nim nie jedną przygode :)

Jestem gosciem (177 cm wzr i 175 rozpietosc ramion) cieżko fizycznie pracującym z ukrytą smykałką do subtelnego oraz celnego rzucania(nożami)/strzelania(asg)( stąd ksywka Dragunov), aczkolwiek nie widać po "łapach" ;P Kwestia naciągu 40 lbs bedzie dobrym rozwiazaniem ?

Pozdrawiam.

Munin

  • Gość
Odp: PSR HORSEBOW
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 29, 2017, 03:50:54 am »
Moc łuku to sprawa bardzo indywidualna i ni jak tego nie idzie zdalnie dobrać. Niby można z za mocnym ale mimo wszystko polecałbym gdzieś spróbować po naciągać trochę łuków przy okazji jakiegoś turnieju czy w klubie żeby dobrać sobie moc tę pasującą niż przez kilka miesięcy bezsensu walczyć z materią i samym sobą.
A jak się nie da to kup sobie na poczatek plastikowego Rolan Snake i już można zacząć trenować.