Autor Wątek: longbow 3d  (Przeczytany 2629 razy)

lukaszn

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 75
longbow 3d
« dnia: Marzec 05, 2017, 04:42:35 pm »
Nowy łuk w ofercie. Zmodyfikowany model Camelot. Do wyboru ekskluzywne wykończenia ramion - heban makassar, palisander, brzoza karelska. Półka cięta do osi łuku, rękojeść wenge, rogowe gryfy. Półka dodała dynamiki, w tej wersji to jest już bardzo szybki łuk. Cena na Polskę 750 zł








Angel

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 117
Odp: longbow 3d
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2017, 02:07:17 pm »
Witam,

Wstępnie zamówiłem u Łukasza łuk średniowieczny ale jak zacząłem kombinować z dodatkami to w końcu wyszedł nam taki longbow 3D :)

Co mógłbym napisać o łuku, na pewno perfekcja wykonania, nie jestem co prawda fachowcem ale jest to najdokładniej i najstaranniej wykonany łuk tradycyjny jaki miałem w rękach, po prostu nie można się do niczego przyczepić. Mój łuk ma siłę naciągu 48# przy 28" naciąga się bardzo gładko i powiedziałbym że miękko co mnie miło zaskoczyło - po prostu nie czuć tych 48 funtów.
Dodatkowo bardzo wygodny, wyprofilowany chwyt, półka podklejona skórką i bardzo dobrej jakości cięciwa. Podczas strzelania (co mnie znowu miło zaskoczyło) prawie zerowy hand shock.

Podsumowując, piękny, można by nawet powiedzieć elegancki dynamiczny łuk, wykonany z najwyższej klasy materiałów i co według mnie równie ważne można go tak naprawdę zamówić "pod siebie" tzn. wybrać materiały długość wykończenie itd. Łukasz jest bardzo cierpliwy i ze stoickim spokojem coś podpowie i doradzi każdy klient jest przez niego traktowany indywidualnie i każdy może zamówić sobie niepowtarzalny własny łuk :)

Na koniec mogę dodać, że na pewno nie będzie to ostatni łuk jaki zamówiłem u Łukasza a jeden z wielu :) Polska produkcja na światowym poziomie !!!

Pozdrawiam,
Angel



KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: longbow 3d
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2017, 04:10:52 pm »
W pełni zgadzam się z kolegą egzempalrz na zdjeciach to mój model. Prawie miesiąc korespondencji z Łukaszem na face ja bym miał już dość, a on spokoinie moje uwagi przyjmował doradzał. Polecam Łukasza i jego wyroby.
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos