Autor Wątek: Gdzie wcieło administratorów?  (Przeczytany 3214 razy)

chojnas44

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 455
Gdzie wcieło administratorów?
« dnia: Marzec 02, 2017, 11:58:38 am »
Jak wyżej, coraz więcej pojawia się postów typu "sprzedam dom" "sprzedam opla" albo ludzi którzy nie potrafią się kulturalnie wypowiedzieć, nie rozumieją sensownych odpowiedzi i obrażają innych? Gdzie się podziali admini tegoż forum? Takie posty i użytkownicy powinni być banowani a wątki usuwane. Sam raportowalem już kilka takich postów jednak nie widzę efektu tych raportów.
Admini co się z wami dzieje? Jeśli nie macie wystarczająco czasu aby tym zarządzać to weźcie dodatkową osobę lub dwie aby to ogarnąć bo powoli z tematycznego forum łuczniczego robi się ogólny burdel, giełda samochodowo mieszkaniowa

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Klasyk i bloczek, strzelam z tego co mam :D
Produkcja cięciw do bloczków i klasyków, bo to lubię ;)

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Gdzie wcieło administratorów?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2017, 07:44:02 pm »
chojnas....na tym forum nie ma adminów....jesteś juz tu dosyć długo dlatego powienieneś wiedzieć. Wyprzedzając nastepnę Twoje pytanie....nikt nie jest zainteresowany powstaniem nowego forum z adminami ;)
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

vellkan

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 595
Odp: Gdzie wcieło administratorów?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2017, 04:04:15 pm »
chojnas....na tym forum nie ma adminów....jesteś juz tu dosyć długo dlatego powienieneś wiedzieć. Wyprzedzając nastepnę Twoje pytanie....nikt nie jest zainteresowany powstaniem nowego forum z adminami ;)

A dlaczego tak myślisz, że nikt nie jest zainteresowany? Nie znalazło by się dwóch-trzech chętnych do moderowania? :)
Ja bym takie forum mógł postawić, to żaden problem, a ograniczylibyśmy głupie pytania i trole.
Mathews TRX38 50"
Shibuya CBX+ Viper 1 3/4"
Trophy Taker Spring Steel 2 Micro
BeeStinger Premium Elite + BeeStinger Sidebar Elite
Truball HBC
VAP V1 450
W wolnej chwili: Win&Win Black Wolf 44"
Były: PSE Phenom / PSE Supra / Hoyt Podium

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Gdzie wcieło administratorów?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2017, 04:20:21 pm »
Postawić nowe forum to najmniejszy problem tak samo mogę to zrobić choćby dziś ;) Problem w tym że na nim będzie pusto, a i tak będzie każdy wracał tutaj ze względu na ilość treści i użytkowników.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2017, 04:28:42 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Munin

  • Gość
Odp: Gdzie wcieło administratorów?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 05, 2017, 04:40:51 pm »
A dlaczego tak myślisz, że nikt nie jest zainteresowany? Nie znalazło by się dwóch-trzech chętnych do moderowania? :)
Problemem nie jest znalezienie chętnych bo można nawet nadać pełne prawa moderatorów aktywnym moderatorom których mamy, problemem jest, że ten który może to zrobić nie bardzo ma czas a może chęci do zrobienia tego.

Akama

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Szanowny tester kokosów oraz drinków z palemką
Odp: Gdzie wcieło administratorów?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 05, 2017, 08:57:49 pm »
Temat był już wałkowany jakiś miesiąc temu. Sam zaproponowałem postawienie forum na swojej domenie ale za cholere nikt nie chce się przenosic co jest dziwne bo płacz i lament na ogłoszenia o "sprzedam dom" lub "oddam żonę w dobre ręce" ;) albo trolling jest i będzie. I nadal nie rozumiem po co tkwić w zaśmiecanym forum i narzekać. Ja tu jestem bo jednak są tu ludzie z wiedzą ale coraz mniej zaglądam, a admin na 15 min od cycka się nie może oderwać aby przyznać prawa komuś innemu np muninowi co jest dla mnie śmieszne tak jak  tłumaczenie go że brak mu czasu to nie składanie promu kosmicznego !
S. Polaris 70"/34#
NOVA Rest Magnetic
Black Sheep
Rugbii Finger Tab
Easton Inspire 630 carbon

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Gdzie wcieło administratorów?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 05, 2017, 09:14:27 pm »
Nie sądzę by puste nowe forum bez treści i użytkowników przyciągało jakichkolwiek chętnych... Kto się będzie na nim rejestrował widząc że jest puste, a stare forum może i nawiedzane przez trolli ale działa i jednak ma dużą jak na polskie warunki bazę wiedzy? Nowe forum IMO to ostateczność jak to padnie albo zniknie. Założyć forum to 1% sukcesu rozkulać je to 99% sukcesu i potrwa to lata o ile się w ogóle uda...

Problem z obecnym forum nie da się ukryć że istnieje, ale trzeba raczej działać w tym kierunku żeby je naprawić... Proponuje spamować do admina żeby zareagował i rozszerzył uprawnienia modów i powołał kilku nowych. Przecież tu niektórymi moderatorami są osoby które tu nie zaglądały kilka lat.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2017, 09:45:28 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)