Autor Wątek: Hunter dla wysokiej osoby  (Przeczytany 5766 razy)

Angel

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 117
Odp: Hunter dla wysokiej osoby
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 29, 2017, 08:45:42 pm »
Jak nie masz kasy na RozBowa to napisz do Łukasza Nawalnego może dorobić półkę do podstawowej wersji średniowiecznego i będziesz miał prawie huntera w dobrych pieniądzach.

Wodzuniu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Hunter dla wysokiej osoby
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 29, 2017, 09:26:23 pm »
U Łukasza Nawalnego naprawdę ładny jest łuk angularny, niestety mało jest podanych informacji i długości i sile naciągu. Im głębiej w las tym więcej drzew ;)

Munin

  • Gość
Odp: Hunter dla wysokiej osoby
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 29, 2017, 09:51:05 pm »
Oczywiście masz świadomość , że biorąc łuk OP (One Piece czyli jeden kawałek) przy zmianie mocy łuku musisz kupić nowy łuk?
Pisz na FB do wykonawców łuków i zadawaj pytania, to jest jedyna droga do zaspokojenia ciekawości i otrzymania rzetelnych informacji prosto ze źródła.

Wodzuniu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Hunter dla wysokiej osoby
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 29, 2017, 11:14:15 pm »
Oczywiście masz świadomość , że biorąc łuk OP (One Piece czyli jeden kawałek) przy zmianie mocy łuku musisz kupić nowy łuk?
;D Zdaję sobie sprawę doskonale. Z pewnością luki składane są praktyczniejsze ale OP są takie piękne  ;D

Munin

  • Gość
Odp: Hunter dla wysokiej osoby
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 29, 2017, 11:17:53 pm »
Bez dwóch zdań są piękne.
Szykuj racka na ścianę na przechowywanie łuków bo to się na jednym nie kończy.
Bloczkowcy "kolekcjonują" gadżety do łuków mają max 3 łuki a tradycyjni "kolekcjonują" łuki.

Wodzuniu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Hunter dla wysokiej osoby
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 30, 2017, 09:42:04 am »
Ech baba to mnie z domu pogoni, pływam na SUPie, jeżdżę na longboardach zbieram winyle, jeszcze tylko łuków brakuje ;)

Munin

  • Gość
Odp: Hunter dla wysokiej osoby
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 30, 2017, 10:25:33 am »
Sam się pogoń z domu jak przyjdzie na to czas. Uwolnij to co kochasz niech sama się buja po życiu w końcu jest warta tego co najlepsze. Ja tak zrobiłem i od prawie dekady mam spokój od wiecznie mającej do czegoś pretensje kobiety. Teraz może sobie sama układać swój świat za własne samodzielnie zarobione pieniądze.
Edit
Nie wiem jak u pozostałych ale u mnie to było jak w każdym przypadku chciałem to samo ale coś innego. Było stado pajęczaków a zaczęło się niewinnie od jednego wzietego na przechowanie, skorpy to samo, jeden najwyżej dwa - było 25 boxow, wąż i legwan odbiegly od standardu ale tylko przez brak miejsca. Dobrze, że nie robię sobie tatuaży bo mogłoby być tak samo :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2017, 04:43:40 pm wysłana przez Munin »