Autor Wątek: Gratulacje dla Pawła  (Przeczytany 3389 razy)

Wiedzimir

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Gratulacje dla Pawła
« dnia: Styczeń 25, 2009, 11:10:56 am »
Chciałem uprzejmie poinformować ,że nasz kolega Paweł Jastrzębski wystartował w Pucharze Bałtyku w RYDZE i zajął tam 10 miejsce w bardzo silnie obsadzonej imprezie  -  serdeczne gratulacje od kolegów z Wielkopolski - tak trzymaj Pawełku.

N.E.M.O

  • Gość
Odp: Gratulacje dla Pawła
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2009, 12:43:14 pm »
Również serdecznie gratuluję

adamc1

  • Gość
Odp: Gratulacje dla Pawła
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2009, 03:23:40 pm »
Paweł :) gratulacje.
Pozdrawiam Adam

Hassassin

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 343
Odp: Gratulacje dla Pawła
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2009, 06:02:08 pm »
Serdecznie dziękuję Wam wszystkim
Zawody były naprawdę ciężkie (i moje pierwsze!). Udało mi się ostatecznie zbliżyć do mistrza świata na 44 pkt różnicy (maximum wynosiło 1200 - 10 serii x 2x25m i 2x18m). W sumie 6h czystego strzelania (zaczęliśmy o 9:30, skończyliśmy o 17:00 z jednogodzinną przerwą). Ludzie nie wytrzymywali kondycyjnie (drgawki rąk, nie dawali rady napiąć łuków co niektórzy).

Nasi juniorzy przywieźli srebrny (recurve man) i złoty medal (recurve woman). Srebrnego medalistę niektórzy z Was już poznali - to Kuba Hubeny (był z nami w Grzybowie w grudniu).

Same zawody dały mi ogromne ilości doświadczenia i "chłytóf" do wykorzystania i nauki. Teraz tylko nic, tylko jeszcze więcej nad sobą pracować.
Jeszcze raz Wam dziękuję za gratulacje i trzymanie kciuków!



EDIT: Zapomniałem powiedzieć, że podnieśli nam poprzeczkę na tych zawodach. W tarczach 20stkach X robił za 10tkę, 10tka za 9tkę, itd. Było ostro!

Udało się znaleźć fotkę - to wyniki mojej grupy po - chyba - 5 serii próbnej:

« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2009, 08:04:12 pm wysłana przez Hassassin »
Łucznik wart jest tyle, co jego zapasowa cięciwa.

Bowtech Sentinel 60#
Barnett Ghost 410 185#

adamc1

  • Gość
Odp: Gratulacje dla Pawła
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2009, 09:16:01 pm »
Na tych tarczach, dla łuków bloczkowych dziesiątka ma 2 cm, czyli standardowy X pozostała część żółtego pola jest liczona jako 9 a max średnica strzał 9,3mm.
Pozdrawiam Adam

Hassassin

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 343
Odp: Gratulacje dla Pawła
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2009, 10:06:13 pm »
Ta średnica nieźle podbijała punktację. Na moje oko, czysto hipotetycznie, można było dorobić sobie paredziesiąt dodatkowych punktów (40-60) tylko takim zabiegiem.
Zaczynam rozumieć te zabiegi z FatBoyami i innymi grubaskami.
Było dokładnie tak jak mówisz Adamie - mnie to tylko mocno na początku zdziwiło, bo aż taki dobry nie jestem w strzelaniu X'ów... :-\

Tak czy inaczej cieszę się, że Kuba i Daria przywieźli medale. Przynajmniej oni dali czadu ;)
Łucznik wart jest tyle, co jego zapasowa cięciwa.

Bowtech Sentinel 60#
Barnett Ghost 410 185#