Autor Wątek: Pozdro z wlkp  (Przeczytany 1290 razy)

kulawy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Pozdro z wlkp
« dnia: Wrzesień 28, 2016, 01:44:36 pm »
Witam wszystkich pasjonatów i pasjonatki łucznictwa. ;D Jestem łucznikiem od maja tego roku.  Jak zdecydowana większość w dzieciństwie biegałem z łukami własnej produkcji(które raczej z łukami nie miały nic wspólnego:-P) Czasami pomagał mi ojciec , który całe dzieciństwo bawił się w Winnetou ;).  Długo szukałem ciekawego hobby aż trafiłem na łucznictwo ;D Nigdy nie traktowałem tego poważnie do momentu gdy zacząłem o tym czytać. Bardzo dużo  dowiedziałem się z tego forum, chwała i cześć ludziom, którzy je tworzą 8) Wiele zawdzięczam przyjacielowi, który w tym samym momencie zaczął strzelać, zawsze raźniej ;) Mieszkam w małej wiosce Nieczajnie koło Obornik wlkp. Z większych miast w pobliżu znajduje się Poznań(30km). Jestem zdecydowanym zwolennikiem łucznictwa tradycyjnego, tak więc na początek kupiłem sobie Dianę. Pozecana przez wszystkich dla totalnych amatorów, podpisuję się pod tymi słowami bo faktyczne doborze się z tego łuku strzela. Moj egzemplarz był oburęczny z siłą naciągu 34#. Nie dawno stwierdziłem że czas na coś lepszego i wybór padł na łuki typu hunter. Parę dni temu na byłem piękny łuk marki Samick a dokładnie Spikeman 40#. Naprawdę udany zakup. Kupiłem go będąc zainspirowany opiniami znajdującymi się tym że forum. Naprawdę się cieszę że mogę dołączyć do tej wspaniałej społeczności :D Mam nadzieję że będzie Nas coraz więcej ;D Z pozdrowieniami dla wszystkich maniaków z całego kraju ;)

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: Pozdro z wlkp
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2016, 02:31:35 pm »
Witam z Gniezna
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

River

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Pozdro z wlkp
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 28, 2016, 11:54:13 pm »
No w koncu zalozyles konto kulasie :p niedlugo przyjade obejrzec Twoj nowy nabytek :) gdybys strzelal do tarczy to bym napisal samych dziesiątek ale w tym wypadku chyba wystarczy dobrego skupienia :)

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Samick polaris 70" 30#
Stabilizator black sheep 30"
Strzały Avalon classic 30,5" spin 600

Krystian

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 104
Odp: Pozdro z wlkp
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2016, 02:40:00 pm »
Chodziłem do liceum w Objezierzu- jest pewna szansa, że się znamy.
Szczęśliwości ze strzelania.