Autor Wątek: www.sklep-robinhooda.pl  (Przeczytany 24248 razy)

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: www.sklep-robinhooda.pl
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 21, 2016, 05:12:35 pm »
Jvd sprawdzam i widzę że nawet mój vulture kosztuje 780zl gdzie ja dałem 600zl bez targowania..
Ceny wysokie, wszystko zależy od kursu waluty.

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: www.sklep-robinhooda.pl
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 21, 2016, 05:43:33 pm »
Ceny na jvd.nl po przeliczeniu ni jak mają się do tego co zaproponuje ci sklep można sobie orientacyjnie tylko spojrzeć tam na cenę. Wczoraj zamówiłem strzałki u Dawida zobaczymy jak będzie.
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

Munin

  • Gość
Odp: www.sklep-robinhooda.pl
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 21, 2016, 05:47:59 pm »
JVD to jest hurtownia a ceny tam podane są sugerowanymi cenami detalicznymi. Towar kupiony w Polsce będzie o jakieś 25% tańszy niż ten sam kupiony w Niemczech i jakieś 40% tańszy niż w UK/Irl.
Pisz maile do sklepów z zapytaniem o cenę konkretnego modelu łuku który Cię interesuje i zamów tam gdzie podadzą akceptowalną przez Ciebie cenę.

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: www.sklep-robinhooda.pl
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 21, 2016, 06:20:49 pm »
Tak myślę już nad nowym lukiem coś do 2200zl jakiś hoyt (choć czytałem że majdany lubią puścić) 29-31", 45-70#, ATA32" lub więcej ale z tym kapitałem jest to raczej nie wykonalne...
Pozostaje tylko pse stinger x w jakiejś rzadkiej (aby zaspokoić swoje egocentryczne Ja) farbie ale jeszcze szukam, jeszcze patrzę, miał być laptop ale życie to sztuka wyborów;)

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: www.sklep-robinhooda.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 21, 2016, 08:05:03 pm »
Proponuję aby niezadowoleni sami założyli sklep łuczniczy. Chętnie będę tam kupował. Proszę od razu zatrudnić 4 serwisantów na infolinię. Ceny oczywiście takie żebym nie musiał się pytać u konkurencji. No i oczywiście dostawa....do każdej paczki GPS a przy zakupach powyżej 100zł dostawa osobiście ze zrobieniem loda na wycieraczce ;)
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

MD

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 91
Odp: www.sklep-robinhooda.pl
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 21, 2016, 08:22:14 pm »
Jvd sprawdzam i widzę że nawet mój vulture kosztuje 780zl gdzie ja dałem 600zl bez targowania..
Ceny wysokie, wszystko zależy od kursu waluty.
cene z JVD przelicz sobie na PLN-y i odejmij 30% to wychodzi cena rzeczywista.

Adam Waligóra

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 160
Odp: www.sklep-robinhooda.pl
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 21, 2016, 08:31:17 pm »
Tomasz nie pisz takich rzeczy, 99% kurierów to mężczyźni. Byłby strach tam zamawiać :).
Hoyt - Defiant 65#
Spot Hogg - Father 1Pin
Trophy Taker - Smackdown Pro
Spot Hogg - Wiseguy
Easton - Aftermath .340

vellkan

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 595
Odp: www.sklep-robinhooda.pl
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 21, 2016, 08:59:32 pm »
Tomasz nie pisz takich rzeczy, 99% kurierów to mężczyźni. Byłby strach tam zamawiać :).

Wiesz, nigdy nie wiadomo co kto lubi :P

Ceny na JVD są tak wysokie bo gdyby mieli realne to bym detaliści z całej Europy zasypali tysiącami zamówień po 20€...
A obecny kurs USD i EUR nie pomagają w niskich cenach, to kiepski moment na rozpoczęcie strzelania, nie da się ukryć.

@MikeOl - w tej cenie to byś się lekko zmieścił z moim Phenomem, miałbyś fajny sprzęt, ale ja dalej nie wiem na co mogę go wymienić...
Mathews TRX38 50"
Shibuya CBX+ Viper 1 3/4"
Trophy Taker Spring Steel 2 Micro
BeeStinger Premium Elite + BeeStinger Sidebar Elite
Truball HBC
VAP V1 450
W wolnej chwili: Win&Win Black Wolf 44"
Były: PSE Phenom / PSE Supra / Hoyt Podium

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: www.sklep-robinhooda.pl
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 21, 2016, 09:00:45 pm »
To co na JVD mnożymy razy 3.5 i cena mniej więcej pasuje :)
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: www.sklep-robinhooda.pl
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 21, 2016, 09:33:04 pm »
Cytuj
Ceny na JVD są tak wysokie bo gdyby mieli realne to bym detaliści z całej Europy zasypali tysiącami zamówień po 20€...

Tylko firmy mogą kupować w JVD.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


barnabii

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 194
Odp: www.sklep-robinhooda.pl
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 21, 2016, 10:17:41 pm »
Dla mnie łatwy i szybki kontakt to podstawa i dlatego zawsze polecam :sklepluczniczy.pl
Jeszcze mi się nie zdarzyło by był jakis problem z odebraniem telefonu czy odpowiedzią na maila.
i tu się zgodzę z kolegą w 100% zamawiam u Dawida od zawsze... jak dzwonie to odbiera, a jak czegoś nie ma na sklepie to mówi i proponuje zaciągnięcie z hurtowni podając przybliżony czas realizacji i zazwyczaj towar przychodzi na czas a jeśli nie to gdy dzwonie zapytać to odbiera tel i mówi co jest grane... Jednym słowem pełna profeska i kulturka
PSE BRUTE FORCE 70#
HHA Optimizer Lite
Nap Apache
Easton Aftermath 340
 Spot-Hogg Wiseguy
PSE STINGER 3G 63#
decut clik+ Lipko Decut rainbow 0.1
trophy ridge rewolution
EASTON  Aftermath 400
Tru Ball Stinger

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: www.sklep-robinhooda.pl
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 21, 2016, 11:25:37 pm »
@vellkan ja już strzelam, a łuk chciał bym nowy.
Tak na powaznie myślę o pse stinger x tylko jak zaczynam kopać ten temat to mi jeszcze wyskakuje 3g a teraz jakiś stilietto czy jakoś tak.. To ile jest rodzajów tego stingera i jakie są różnice?

Sklep powinien być rzetelny i to system powinien informować o tym że towaru fizycznie nie ma, a nie pracownik w końcu za ten system sklep zapłacił.
Gdybym taki sklep chciał założyć i miał na to kapitał i czas na pewno niezatrudnial bym w nim rodzinę i osoby nie kompetentne. Jeśli deklaruje sprzedaż czegoś czego nie mam i nie informuje o tym to chyba klient ma prawo się wkurwic i o tym powiadomić cały świat czy nie?

A i jeszcze pytanie: po zakupie stingera w porównaniu do vulture będzie mi się strzelalo lepiej, świetnie, niebywale, wspaniale, wybornie, nieziemsko czy bosko?
Bo jeśli dobrze jak z horizona to sensu zakupu nie widzę:/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2016, 11:31:18 pm wysłana przez MikeOl »

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: www.sklep-robinhooda.pl
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 21, 2016, 11:28:01 pm »
Stiletto to to samo tylko w damskich kolorach. 3G to wersja sprzed 2 czy 3 lat.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Moghartsen

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 166
Odp: www.sklep-robinhooda.pl
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 21, 2016, 11:33:45 pm »
@vellkan ja już strzelam, a łuk chciał bym nowy.
Tak na powaznie myślę o pse stinger x tylko jak zaczynam kopać ten temat to mi jeszcze wyskakuje 3g a teraz jakiś stilietto czy jakoś tak.. To ile jest rodzajów tego stingera i jakie są różnice?


3g już nie produkują, teraz są stingery x, a stiletto jest deklarowany dla kobiecego grona łuczniczego. A w polskich sklepach można już nabyć x 2016, ja takiego nabyłem. Kwestia jeszcze siły naciągu :) pozdrawiam.

Co do tematu głównego wątka i kwestii informowania klienta to faktycznie dziwnie to wygląda u Robina, u Dawida w sklepie łuczniczym informację o opoznieniu wysyłki i przyczynie dostałem niemal od ręki, a każda wysłana wiadomość elektroniczna była kończona rozmową telefoniczną od strony sklepu w ciągu następnych 15 min. Jakoś tak teraz jak do nich piszę meila to tylko jak będę w stanie rozmawiać :p
PSE compound 1997-1999

PSE Stinger x 2016
Qad Ultra rest hunter
PSE 3 pin celownik myśliwski
Spust nadgarstkowy Carter Like Mike

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: www.sklep-robinhooda.pl
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 21, 2016, 11:37:18 pm »
Stiletto to to samo tylko w damskich kolorach. 3G to wersja sprzed 2 czy 3 lat.

Czyli najnowszy i jedyny jest x ?
Damskich tz. fioletowy, czerwony, różowy, łososiowy, turkusowy, amarantowy itp?
Bo jak nie jest camo albo czarny to jest pedalski
x)