Autor Wątek: Mistrzostwa Europy w Nottingham  (Przeczytany 2069 razy)

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Mistrzostwa Europy w Nottingham
« dnia: Maj 24, 2016, 08:01:25 pm »
Rozpoczęły się mistrzostwa Europy ,które odbywają się w Nottingham. Jako bloczkowiec ,piszę o starcie naszych reprezentantów w tej kategorii.
Otóż wydaje mi się,że całkiem nieźle strzelił Jan Wojtas,który jest na 25 miejscu w gronie 69 łuczników(wyprzedził między innymi Martina Damsbo-wielokrotnego medalistę światowych imprez).
Trochę więcej oczekiwałem od kasi Szałańskiej ,która jest po eliminacjach na 21 miejscu wśród 47 startujących.
Pozostali nasi reprezentanci zajeli dalsze miejsca. Szkoda ,że szczególnie wśród panów w polskiej reprezentacji brakuje kilku nazwisk. Z całym szacunkiem,ale w kraju zostali chyba lepsi łucznicy(chodzi oczywiście o panów) od tych co wyjechali na te zawody(oczywiście nie dotyczy to Jana Wojtasa). Nie wiem jakie jest kryterium powoływania do reprezentacji. Ale boję się,że to może być kwestia finansów i wyjeżdzają po prostu ci,których na to stać(podobna sytuacja miała miejsce przez długi czas w wyjazdach kadry na zawody Field Target)
Tu adres do streamu:
https://www.youtube.com/watch?v=AoD6Of0HWnE
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2016, 09:44:34 pm wysłana przez sipap248 »
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Mistrzostwa Europy w Nottingham
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2016, 09:51:22 pm »
Dzięki za stream. Chętnie rzucę okiem w wolnej chwili.

W tym kraju jakimkolwiek sportem sie zajmować zawodowo chyba prócz piłki nożnej lub siaty to porażka.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Mariusz Orzeł

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 273
Odp: Mistrzostwa Europy w Nottingham
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2016, 11:17:24 pm »
Można się zajmować tylko trzeba 6 w totka pyknąć

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka