Autor Wątek: "Nie pozostaje nic innego, jak pogodzić się z tym i życ dalej"  (Przeczytany 1987 razy)

Ave

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • <3 Hannigram
   Heyo wszystkim...
No, to pierwsze już za mną. - What now? - Ah, no tak. Jestem Elizabeth - tak, wiem... Wiem. - Jestem szesnastoletnia przedstawicielką płci pięknej, która jako-tako swojej łuczniczej kariery jeszcze nie rozpoczęła... dopiero zaczynam. Pierwszy raz strzelałam z łuku, gdy miałam 10 lat, na wycieczce. heh, trafiłam w środek tarczy - ale to pewnie zwykły fart, więc... no - potem było jeszcze kilka razów, aż do zeszłego tygodnia, gdy to pojechałam na kolejny wyjazd klasowy. Na którym oczywiście była atrakcja strzelania do tarczy... z "liny na kawałku drewna" jak to niektórzy ignorancji mawiają. Tia... oczywiście skrzystałam z okazji, a po powrocie ostatecznie stwierdziłam, że w końcu muszę zająć się czymś, co faktycznie mnie uszczęśliwia. Zaczęłam szukać, interesować się, czytać... aż w pogoni za swoim łukiem idealnym trafiłam tutaj, na FŁ - jeśli taki skrót ktokolwiek tutaj używa - Mam nadzieję, że na moje pytanie dotyczące wyboru łuku prędko znajdzie się na liście z choćby jedną odpowiedzią bo już nie mogę się doczekać, aż moje małe marzenie się spełni i w końcu będę mogła strzelać - choćby - do takiej tarczy nie tylko na okazjonalnych wycieczkach, a także w domu. Co z tego, że jestem najniższa w klasie? Strzelać każdy może! * a przynajmniej tak mówią.*

~ Miło poznać, skarby, niezależnie od tego czy jest to dla was obelgą, czy odbieracie to określenie was w odpowiedni sposób. mam to do siebie, że każdy, z kim rozmawiam, jest Skarbuszkiem. Nie pozostaje nic innego, jak się z tym pogodzić i żyć dalej... No i jestem nieco dziwna, wiem. Ale... to pewnie za sprawą ... yyy, nie wiem czego. Ave

Cytat - Kevin Dutton

Munin

  • Gość
Odp: "Nie pozostaje nic innego, jak pogodzić się z tym i życ dalej"
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2016, 12:58:10 am »
Napisz jeszcze skąd jesteś może się znajdzie jakaś pomocna dłoń, do tego rzuć okiem na mapę może masz jakiegoś łucznika w swojej okolicy http://www.lucznicy.dl.pl/

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: &quot;Nie pozostaje nic innego, jak pogodzić się z tym i życ dalej&quot;
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2016, 07:35:15 am »
Witaj. Masz fajny styl pisania. Powinnaś iść studiować dziennikarstwo bo będziesz pisała rewelacyjne felietony. Potwierdzam że z łuku strzelać każdy może a na rozpoczęcie nauki nigdy nie za późno. Fajnie że dołączyłas do Forum. Teraz szybciutko kupuj sprzęt i jak najszybciej podziel się swoimi odczuciami na temat pierwszych strzałów. I napisz skąd jesteś bo na 100% twojej okolicy są jacyś łucznicy z forum a może i klub łuczniczy.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Darek1982

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 81
Odp: "Nie pozostaje nic innego, jak pogodzić się z tym i życ dalej"
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 01, 2016, 10:05:53 am »
Witaj
PSE StingerX 70# 29"

MateuszN

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 191
Odp: "Nie pozostaje nic innego, jak pogodzić się z tym i życ dalej"
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 01, 2016, 10:28:32 am »
Czekam na Twoje pierwsze wrazenia ze strzelania po zakupie. Zapowiada sie ciekawe wypracowanie :D
PSE Stinger X

Mariusz Orzeł

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 273
Odp: &quot;Nie pozostaje nic innego, jak pogodzić się z tym i życ dalej&quot;
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 01, 2016, 10:39:53 am »
Witamy na forum! Jak będziesz w ten sposób opisywać swoje kolejne doświadczenia zwiazane z tym pięknym sportem to na pewno to forum przeniesie się w trochę inny wymiar dzięki Twojemu pozytywnemu "zakręceniu" . Nie bój się pytać ponieważ to z pewnością zaoszczędzi Ci niepotrzebnych wydatków i dowiesz się wielu ciekawych rzeczy. Jest to piękna forma spędzania wolnego czasu. Powodzonka!

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Runo

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Łucznik z Warszawskiego Podziemia
Odp: "Nie pozostaje nic innego, jak pogodzić się z tym i życ dalej"
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 10, 2016, 11:28:54 pm »
Dzień dobry,
Wiem, że przywitanie troszkę z opóźnieniem, ale wypada przywitać kolejną szczęśliwą osobę, która doznała nieopisanego szczęścia związanego z najfajniejszą rzeczą na świecie - strzelaniem z łuku. Życzę powodzenia i wytrwałości w treningu.
Pozdrawiam z Warszawy, Runo
Klub Łuczniczy "Robin Hood" Warszawa
`````````````````````````````````