Autor Wątek: Nowy rekord świata na 50m.  (Przeczytany 9017 razy)

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Nowy rekord świata na 50m.
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 16, 2016, 12:35:09 pm »
I rekord świata Schloessera pobity przez Bradena Gellenthiena z tego co widzę z Mathewsa Apex 7.

359+359=718 pkt

« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2016, 12:38:15 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Nowy rekord świata na 50m.
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 16, 2016, 12:36:24 pm »
Nieźle naprawdę....nic tylko pogratulować...
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Tomasz Szybalski (Sonix)

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 573
Odp: Nowy rekord świata na 50m.
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 16, 2016, 02:51:56 pm »
Chętnie kupie A7 za 1500 zł.
A wynik robi naprawdę wrażenie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Nowy rekord świata na 50m.
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 16, 2016, 03:46:33 pm »
Da się Tomku....wiadomo że okazyjnie ale jeszcze się da :) Kolega z klubu ma Apexa i muszę przyznać że bardzo miły w odczuciu jest :) Przecież to o klasyka gatunku ze stajni Mathewsa tak samo jak C4.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: Nowy rekord świata na 50m.
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 16, 2016, 06:55:55 pm »
No cóż A7 bardzo fajny łuk, swojego to za mniej niż 2,5 tys. bym nie sprzedał mimo, że sobie leży od paru miesięcy nie używany.

S4

Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

Tomasz Szybalski (Sonix)

  • Moderatorzy
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 573
Odp: Nowy rekord świata na 50m.
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 16, 2016, 06:58:03 pm »
Miałem już 2 Apexy i bardo fajnie mi się z nich strzelało. Pisałem tylko, że chętnie kupiłbym za 1500 zł. A7 w tej cenie myślę że ciężko będzie i to bardzo ciężko. Jakiś czas temu sprzedałem apexa za 1000 z rozwalonymi ramionami po suchaczu. A po takim fiku miku wiesz co trzeba jeszcze wymieniać.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Nowy rekord świata na 50m.
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 16, 2016, 08:53:16 pm »
Nikt Marek nie kupi Apexa za 2.5k pomimo jego legendy gdy odłogiem na giełdzie leża Supry o dużo wyższej kulturze pracy...ale to moja subiektywna opinia i każdy ma prawo do swojej.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Nowy rekord świata na 50m.
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 16, 2016, 09:19:17 pm »
Wszystko zależy od preferencji kupującego, stanu i rocznika łuku. Nowy A7 był też znacznie droższy od Supry z tego co pamiętam 1300$. Realnie zadbany nie za stary A7 może spokojnie kosztować 2500 zł. A charakterystyka pracy to charakterystyka pracy.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


tomo

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 592
Odp: Nowy rekord świata na 50m.
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 24, 2016, 12:34:00 pm »
Mogę się Koledzy wypowiedzieć o Apexach bo mam obydwa i A7 i A8.
Koszt w latach 2011 i 2012 , kiedy je kupowałem jako nowe był w okolicy 4500 PLN. Dla porównania SUpra Taty z 2012 lub 2013 kosztowała ciut ponad 3000 PLN.
Rzeczywiście to klasyka. Praca jak dla mnie perfekt - solidne stabilne zabawki.
A co do ceny za używane łuki .....cóż  - ja podjąłem kiedyś próbę sprzedaży A7, ale robienie komuś "prezentów" mnie nie bawi. Dlatego wciąż mam łuki obydwa i tak raczej pozostanie.
Jeżeli ktoś ma chęć wydać pieniądze  na porządny sprzęt Mathewsa  i będzie chciał Apexa to i tak wyda, albo spróbuje namierzyć nówkę jeżeli jeszcze  pozostała w magazynach.
Amatorom oszczędzania lub nie w pełni zdecydowanym na Apexy polecić można inne marki - jest ich dużo.
Dlatego rozważania o tym czy cena za Apexa 1,5 tyś zł jest ok ; czy 2,5 tyś zł za dużo są bez sensu.
Mając moją wiedzę na temat tego sprzętu i jakieś już doświadczenia, w tym także z innymi markami jestem pewnien, że za moje używane łuki kwota 3000 zł nie byłaby wygórowana i gdybym potrzebował Apexa to bym tyle zaoferować mógł.
Tylko ja je już na szczęście mam i nie potrzebuję kolejnych.
A i .....nie jest to propozycja cenowa za mój sprzęt ;) ;) ;) - nie zamierzam sprzedawać

Pozdrawiam
MATHEWS APEX 7 , PSE SUPRA, MATHEWS HALON X COMP