Autor Wątek: EZ ARCHERY BOWMAX ktory zestaw?  (Przeczytany 14338 razy)

Munin

  • Gość
Odp: EZ ARCHERY BOWMAX ktory zestaw?
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 27, 2016, 11:20:22 am »
sipap248 to się nazywa nauka a nie powielanie wzorców. Do tego każdy ma prawo popełniać własne błędy.
Ty do dobrych rad zawsze się stosowałeś?  :P

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: EZ ARCHERY BOWMAX ktory zestaw?
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 27, 2016, 11:50:47 am »
W łucznictwie nauka boli głównie finansowo :)
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: EZ ARCHERY BOWMAX ktory zestaw?
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 27, 2016, 11:52:03 am »
Dzięki ale ten sklep po prostu mi pasuje, i jest rzeczywiście najtaniej. Gdybym mieszkał w wawie to pewnie kupował bym w Twoim sklepie osobiście ale skoro muszę kupować w sklepie internetowym to wolę mieć zniżki niż ich nie mieć.
Bardzo cenie sobie Wasze rady i dziękuję za czas mi poświęcony na forum. Bez Was nie dal bym rady wybrać choć no nadal nie wiem co to spin i jak dobrać przeziernik ale z czasem gdzieś o tym przeczytam ;)

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: EZ ARCHERY BOWMAX ktory zestaw?
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 27, 2016, 11:56:23 am »
Lipko proponuję Cartel Expert sam używam.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: EZ ARCHERY BOWMAX ktory zestaw?
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 27, 2016, 11:56:36 am »
Przecież nie ma problemu :) Każdy stara się pomóc najlepiej jak potrafi dzieląc się wiedzą i swoimi perypetiami. Kupuj sprzęt....i strzelaj. Jak się uwiniesz to jeszcze spokojnie strzelisz 3 rundy w BTK. Informacja na forum w sprawie konkursu.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: EZ ARCHERY BOWMAX ktory zestaw?
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 27, 2016, 01:57:42 pm »
Dzięki ale ten sklep po prostu mi pasuje, i jest rzeczywiście najtaniej. Gdybym mieszkał w wawie to pewnie kupował bym w Twoim sklepie osobiście ale skoro muszę kupować w sklepie internetowym to wolę mieć zniżki niż ich nie mieć.
Bardzo cenie sobie Wasze rady i dziękuję za czas mi poświęcony na forum. Bez Was nie dal bym rady wybrać choć no nadal nie wiem co to spin i jak dobrać przeziernik ale z czasem gdzieś o tym przeczytam ;)
Ale ja cię nigdy nie kierowałem do sklepu w Warszawie. Podawałem adresy ,gdzie warto kupic sprzęt,bo sklepy sprawdzone.No ale ty wybrałeś tak a nie inaczej,bo podobno najtaniej. A rozmawiałes z tymi sklepami co radziłem,negocjowałeś u nich ceny ?. Zresztą nie ważne,tak to jest jak nie czyta sie Forum. Pamietaj,że teoretycznie najtaniej nie oznacza równiez najlepiej. Ale to już widocznie trzeba się przekonać na własnej skórze.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Henk

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2017, 07:37:15 pm wysłana przez Henk »

Munin

  • Gość
Odp: EZ ARCHERY BOWMAX ktory zestaw?
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 28, 2017, 08:29:49 pm »
JA bym brał Mathewsa ale ze mnie żaden bloczkowiec.

sajmon

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 91
Odp: EZ ARCHERY BOWMAX ktory zestaw?
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 29, 2017, 09:18:01 am »
Również obstawiał bym mathiewsa ale ..... nie ma prawdziwych zdjęć produktów, tylko opis i zdjęcia z www (co prawda może wysłać na email....) sprzedawca nie ma komentarzy, nic nie sprzedał w ciągu roku, nie ma wysyłki za pobraniem .... ja bym się trochę wahał przed zakupem chociaż cena dosyć atrakcyjna
Łuk 1: Rozbow Czapla 42#
Łuk 2: Rozbow Turek 40#
Łuk 3: Mathews Apex 7 60#
Spust: T.r.u. Ball st-4
Celownik: Shibuya Ultima CPX + CBE Scope 1.5/8"
Podstawka: Trophy Ridge Micro Tack Driver
Stabiki: Cartel Balkan 30"/12"

Myon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: EZ ARCHERY BOWMAX ktory zestaw?
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 29, 2017, 09:53:26 am »
Świetna aukcja z tym Missionem (bo Mission to jest spółka Mathewsa, ale same łuki Mathewsami nie są).

>Do sprzedania posiadam łuk bloczkowy Mission Mathews Craze  całym zestawem.
W "całym zestawie" brakuje podstawki, lol

>spust nadgarstkowy firmy T.R.U. Ball
TRU Ball ma dość dużo modeli spustów, na zdjęciu jest zeszłoroczny flagowy Center-X, który sam kosztował więcej niż ten cały "zestaw". Śmiem wątpić, że ten model się znajdzie w paczce.

>mata do mocnych łuków bloczkowym b. dobrej firmy Delta
Discharge Bag który jest na zdjęciu nie służy do tego, by do niego nawalać jak do maty, ile wlezie, tylko myśliwi w USA go używają żeby w razie gdy zwierzyna nie podejdzie to na spokojnie można wystrzelić sobie do tego Discharge Baga, a nie na treestandzie się szamotać i bełt z kuszy ściągać.

>wysyłka 50pln
Śmiechłem mocno.

Całość przypomina jakieś aukcje typu 'zdjęcie iphone'a', osobiście trzymałbym się z daleka, bo jeszcze się okaże, że po to jakiś trup Missiona po suchaczu.
Dozbieraj do nowego łuku, albo kup sprawdzoną używkę jeśli już musisz.

Tak w ogóle to łucznictwo (szczególnie bloczkowe) nie jest tanim sportem, da się złożyć coś ekonomicznego, ale trzeba zrobić to z głową, inaczej będziesz dokupował różne rzeczy co chwilę i wydasz tym sposobem więcej kasy niż chciałeś.