Autor Wątek: Mistrzostwa Świata Indoor 2016 Ankara  (Przeczytany 3701 razy)

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Mistrzostwa Świata Indoor 2016 Ankara
« dnia: Marzec 06, 2016, 03:01:32 pm »
Daję tutaj,bo link dotyczy finałów bloczkowych:
https://www.youtube.com/watch?v=GjZhE8d51bQ
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Mistrzostwa Świata Indoor 2016 Ankara
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2016, 03:12:16 pm »
Mimo wszystko chyba lepiej pasuje dział "turnieje, zawody, spotkania"

Czy mi się wydaję czy Loginova nie radziła sobie z presją, strasznie się trzęsła, 3x8 pkt w finale. Czyli ci najlepsi też są ludźmi ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2016, 03:55:32 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: Mistrzostwa Świata Indoor 2016 Ankara
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2016, 04:20:24 pm »
No dała ciała dzisiaj. Zarówno w drużynówce,którą zawaliła koleżankom z drużyny. Jak i indywidualnie. Strasznie jej się ręce trzęsły i bardzo długo celowała. Może to przez to,że ma naciąg aż 60#-chyba najmocniej ze wszystkich kobitek startujących. No ale z niej kawał baby.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Mistrzostwa Świata Indoor 2016 Ankara
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2016, 06:23:18 pm »
Mi się za to podobały Włoszki drużynowo.....a wkurzał mnie ciągły komentarz trenera USA jakby był katarynką. Jedno i to samo.

Toja niestety słabo jakoś.

Ogólnie Włosi tam dużo pokazali.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: Mistrzostwa Świata Indoor 2016 Ankara
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2016, 07:33:54 pm »
Rzeczywiście włoszki fajnie ,tym bardziej że u nich startowała jedna para łuczniczka. Nawet nie wiedziałem , że tak wolno.
Wkurza mnie,że nie ma żadnych polskich zawodników. W recurve są spore sukcesy,a w bloczku tylko Kasia Szałańska coś znaczy. Żadnych seniorów,żadnych juniorów w bloczku to obciach dla Polski. Kraju z takimi tradycjami łuczniczymi. Naprawdę nie ma żadnych talentów? Tacy Węgrzy,którzy nie mają też silnej kadry,ale dochowali się takiego zawodnika jak Orosz. Tomek trenujemy ostro, zrobimy Team Xpression i zaatakujemy światek łuczniczy  :). Jaco kupi Suprę EXT,dokoptujemy go do składu jako lidera, zrobimy team fabryczny PSE w Polsce i będą nam fundować wyjazdy na zawody. Uff czas ochłonąć-trochę się rozmarzyłem  :D
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Mistrzostwa Świata Indoor 2016 Ankara
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2016, 07:52:22 pm »
Jestem "przeciw a nawet za" ;) W tym kraju można jedynie wyskoczyć z siebie. U nas jedynie te dyscypliny maja prawo bytu, w których mafie mogą trzepać kasę na handlu zawodnikami. W łucznictwie to mogą sobie jedynie czegoś innego natrzepać ;)

Co do PSE to firma naprawdę zyskuje na popularności co da się zauważyć czytając różne fora na świecie. Proponuję Ci Paweł o złożenie wniosku do przełożonych o przeniesienie do jakiejś filii na Śląsku - i przystąpienie do naszego klubu :)

Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Mariusz Orzeł

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 273
Odp: Mistrzostwa Świata Indoor 2016 Ankara
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 06, 2016, 08:28:59 pm »
Polska to taki kraj, w którym jedynie ryba nie bierze....:-) Sponsoruje się sporty "medialne" , w których sukcesy mamy jakie mamy...... Jest wiele dyscyplin gdzie mamy super osiągnięcia i w wielu przypadkach ludzie sobie sami wszystko sponsorują pracując ciężko na etacie a treningi przed albo po pracy. Smutne ale prawdziwe

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Mistrzostwa Świata Indoor 2016 Ankara
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 06, 2016, 09:17:00 pm »
Hehe ;) Ja to z pokorą patrzę na takie filmiki i nie w głowie mi takie marzenia ;) Myślę że przyczyn braku światowej klasy zawodników bloczkowych w Polsce należy upatrywać w braku jakiegokolwiek programu szkoleniowego, braku trenerów, braku finansowania i rozwijania obiecujących zawodników. Niestety trzeba jeździć na multum zawodów krajowych i zagranicznych aby tam szlifować psychikę i nabywać doświadczenie. Nie każdy może sobie na to pozwolić bo to kosztuje furę siana i zabiera dużo czasu. A znalezienie sponsora jest trudną sprawą bo to mało medialny i nieolimpijski sport. Reasumując trzeba mieć talent, włożyć kupę pracy i kasy bez żadnych gwarancji że coś z tego wyjdzie (np przykład jak są traktowani przez związek fieldowcy, wyniki z PP i MP w bloczkach nie mają dla nich żadnego znaczenia)
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: Mistrzostwa Świata Indoor 2016 Ankara
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 06, 2016, 10:16:35 pm »
Jestem "przeciw a nawet za" ;) W tym kraju można jedynie wyskoczyć z siebie. U nas jedynie te dyscypliny maja prawo bytu, w których mafie mogą trzepać kasę na handlu zawodnikami. W łucznictwie to mogą sobie jedynie czegoś innego natrzepać ;)

Co do PSE to firma naprawdę zyskuje na popularności co da się zauważyć czytając różne fora na świecie. Proponuję Ci Paweł o złożenie wniosku do przełożonych o przeniesienie do jakiejś filii na Śląsku - i przystąpienie do naszego klubu :)

Niestety informatykę mamy tylko w Warszawie i Szczecinie. A ja juz za stary jestem by zmieniać fach.  :). Tak że pozostaje tylko jakiś tygodniowy urlop ;D
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500