Autor Wątek: RANKING SKLEPÓW  (Przeczytany 115392 razy)

salutczarter

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 212
  • Bowtech Liberty V. Spot Hogg Tommy. QAD HDX.PBA
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #225 dnia: Lipiec 02, 2021, 09:09:41 pm »
Wystarczy je kupic..

Wysłane z mojego SM-G390F przy użyciu Tapatalka


George

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #226 dnia: Grudzień 07, 2021, 01:10:24 am »
Witajcie. Jak dla mnie najlepszym sklepem jest sklep Robin Hooda z Żywca.
9 na 10 dostępność towaru,
9. ceny - najtańszy sklep w jakim kupuję.
9. kontakt telefoniczny i mailowy,
10. błyskawiczna przesyłka.
10. fachowe doradztwo.
Jednym słowem, pełny profesjonalizm.

elektron

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #227 dnia: Styczeń 21, 2022, 05:44:15 pm »
Potwierdzam, że sklep Robinhooda jest bardzo dobry - pomogli, doradzili, bezproblemowo wymienili nasadki, jak zamówiłem złe :)

Jak czegoś z zamówienia nie mieli na stanie, to zamieniali z własnej inicjatywy na lepszy odpowiednik. Do tego bardzo prokonsumenckie podejście - gdy kupowałem u nich starszy model łuku, odpowiedzieli wyczerpująco na pytania na jego temat, dorzucili za friko wymianę cięciwy na nową i dali rabat, nawet pomimo faktu, że wyjściowa cena była już niska.

W sumie nie pamiętam, żebym kiedykolwiek był tak zadowolony z zakupów online - i nie mówię tutaj tylko o tych łuczniczych.

adept

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 182
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #228 dnia: Maj 02, 2022, 05:13:58 pm »
Stanowczo odradzam sklep łuczniczy Jaworze.
9-go Kwietnia zamówiłem tam celownik, tego samego dnia dostałem info, że niby zamówienie w realizacji.
Czekam, czekam, w końcu po 16-tu dniach kalendarzowych napisałem mail (żeby się przypomnieć), do wieczora zero odpowiedzi.
Zadzwoniłem więc.
Odpowiedź osoby z którą rozmawiałem normalnie mnie rozbroiła.
Pan poinformował mnie, że nie mogą tego celownika na razie znaleźć w żadnej hurtowni.
Żart z klienta.
Oferują towar, którego nie posiadają i co do którego nawet nie mają pewności, czy jest dostępny.
To była moja ostatnia wizyta na stronie tego "sklepu".

doozers

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1086
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #229 dnia: Maj 02, 2022, 06:39:30 pm »
Stanowczo odradzam sklep łuczniczy Jaworze.
9-go Kwietnia zamówiłem tam celownik, tego samego dnia dostałem info, że niby zamówienie w realizacji.
Czekam, czekam, w końcu po 16-tu dniach kalendarzowych napisałem mail (żeby się przypomnieć), do wieczora zero odpowiedzi.
Zadzwoniłem więc.
Odpowiedź osoby z którą rozmawiałem normalnie mnie rozbroiła.
Pan poinformował mnie, że nie mogą tego celownika na razie znaleźć w żadnej hurtowni.
Żart z klienta.
Oferują towar, którego nie posiadają i co do którego nawet nie mają pewności, czy jest dostępny.
To była moja ostatnia wizyta na stronie tego "sklepu".

To że sklepy łucznicze oferują towar, którego nie posiadają na stanie
to jest wiadome od dawna, wszyscy tak robią.
Ale żeby nie dać znaku przez ponad 2 tyg,
że nie ma towaru w hurtowniach i co dalej,
to już ręce opadają :(

Tylko w Jaworzu są dwa sklepy łucznicze.
Kinetic Meos 21" + UUKHA Ex Evo2 #28
W&W CXT + Kinectic Palmaris 30#
Diamond Infinity EDGE PRO, FUSE Helix Slider 1-pin, QAD HDX.

adept

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 182
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #230 dnia: Maj 02, 2022, 07:01:25 pm »
To że sklepy łucznicze oferują towar, którego nie posiadają na stanie
to jest wiadome od dawna, wszyscy tak robią.
Zgadza się, ale nie jest chyba normalnym oferowanie towaru, co do którego nie ma się pewności, czy jest w ogóle dostępny.
Ale żeby nie dać znaku przez ponad 2 tyg,
że nie ma towaru w hurtowniach i co dalej,
to już ręce opadają :(
Oczywiście anulowałem zamówienie.
Na szczęście płatność miała być przy odbiorze, więc tutaj spoko.
===
Żeby było ciekawiej;
ten sam celownik zamówiłem w Sklepie Robinhooda.
Tym razem z przedpłatą - kasa poszła dzień po zamówieniu, równo z anulowaniem zamówienia w Jaworzu.
Robi się ciekawie...
Przeciągają, bez żadnej informacji, poza tą, że oczywiście zamówienie "w realizacji".
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2022, 07:07:27 pm wysłana przez adept »

doozers

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1086
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #231 dnia: Maj 02, 2022, 08:16:41 pm »
To że sklepy łucznicze oferują towar, którego nie posiadają na stanie
to jest wiadome od dawna, wszyscy tak robią.
Zgadza się, ale nie jest chyba normalnym oferowanie towaru,
co do którego nie ma się pewności, czy jest w ogóle dostępny.

Ja się już nauczyłem, że aktualizacja dostępności asortymentu na stronach sklepów łuczniczczych kuleje.
Sam sprawdzam w SSA i JVD czy towar jest wogóle dostępny
i potem ew. dzwonię do sklepu, czy mają na stanie czy będą ściągać i ile im to zajmie.
Kinetic Meos 21" + UUKHA Ex Evo2 #28
W&W CXT + Kinectic Palmaris 30#
Diamond Infinity EDGE PRO, FUSE Helix Slider 1-pin, QAD HDX.

adept

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 182
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #232 dnia: Maj 14, 2022, 07:05:49 pm »
6-go dostałem od Robinhooda maila, z informacją, że jakiś błąd systemowy, celowniki przeszły w rezerwacje i inne bzdety.
Była tez informacja, że 11-go mają mieć dostawę, w której przyjedzie również zamówiony przeze mnie celownik.
No cóż, tyle czekałem, poczekam do 11-go.
Ponieważ 11-go sklep Robinhooda się nie odezwał, 12-go wysłałem maila z zapytaniem...
Na razie bez odpowiedzi ;-)

salutczarter

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 212
  • Bowtech Liberty V. Spot Hogg Tommy. QAD HDX.PBA
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #233 dnia: Maj 14, 2022, 07:32:10 pm »
Mialem podobna sytuacje miesiac temu-zamowienie QAD HDX i spust spot hogg.. ale wszystko pieknie zostalo zalatwione! Poczekalem 3 tygodnie cierpliwie i oplacilo sie

adept

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 182
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #234 dnia: Maj 18, 2022, 05:28:54 pm »
Zamówiony celownik dotarł do mnie wczoraj.
Czas rewelacyjny w porównaniu z Jaworzem, gdzie (tak przypomnę) po 16-tu dniach musiałem się dopytać.
Choć pewien niesmak i poczucie braku odpowiedniego podejścia do klienta pozostaje.

estelo333

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 165
centrum łucznicze - nie polecam.
« Odpowiedź #235 dnia: Czerwiec 09, 2022, 04:52:34 pm »
Siemanko, napisze coś o moim zakupie.

za dzieciaka cos strzelalem , teraz postanowilem kupic dobry luk z dobrym osprzetem, nie targujac, nie wymyslajac, zaufalem profesionalistom bo tyle to sie reklamuja .

za komplecik nie cale 5tys wyszlo, w tym wlasnie 220zl za poskladnie "profesjonalne" oczywiscie calego osprzetu. wkoncu place by sobie postrzelac bez zadnego majsterkowania - wkoncu sie nie znam a trzeba miec do tego wiedze i sprzet.

tak wiec Ja-amator vs profesjonalisci.   :

1. w sumie nie wiem od czego zaczac bo chyba nic dobrze nie zrobili. ale zacznijmy od tego kilka razy prosilem o ustawienie luku na 60lbs, jak luk do mnie przyszedl odrazu wiedzialem ze cos jest nie tak, zakupilem wage itd noi luk byl ustawiony na 42lbs. lecimy dalej.

2. celownik, mial byc ustawiony pierwszy pin wedlug moich preferencji, ogolnie bylo tak ze jakos nie moglem wogole ogarnac luku, ani to celnosci, ani reakcji na ustawienie, pozatym co bylo ustawiac jesli celownik z mikroregulacja... zreszta o regulacji nie ma mowy bo byl wysuniety MAXYMALNIE w lewo...

3. i tak musialem zakupic petelki nici drobiazki itd, np nock point tez musialem przestawic bo strzala zbyt mocno patrzyla w dol.

4. PODSTAWKA, uwaga wszystkie niedociagniecia co znalazlem byly widziane golym okiem nie przygladajac sie. tak wiec , luk bear alaskan, zakladam strzale na cieciwie, strzala lezy w tej "prowadnicy" w tej gumce na majdanie, i podczas podnoszenia strzaly przez podstawke strzala uciekala mocno w lewo. dopiero musialem podstawke przestawic w prawo, i dopiero teraz luk zachowuje sie przyzwoicie, jest cichy i celny i reaguje na ustawienia..

5. zamowilem drugi raz strzaly, i sa dokladnie 1cm za krotkie niz zamawialem.  czepiam sie? sam juz niewiem , kontakt mailowy 10/10 , szybkosc realizacji 10/10, ale co z tego jesli caly luk musialem na nowo poskladac, a wlasnie tego chcialem uniknac,  pozatym ktos kupi od nich luk to zaraz sie wku*wi i mu sie odechce calego strzelania.

naprawde nieprzyjemnie mi pisac ten post bo nielubie takich sytuacji, no ale polecam omijac ten sklep tym bardziej jesli jest to Twoj pierwszy zakup :/ ...
*Horizone Vulture camo 55#(/70#) 30"dł
*Hha optimizer lite 5019
*Nap Apache 8" camo
*Qad ultra rest hunter black
*Gamegetter 400 2117 32"
*BOOSTER Caliper Welcro

MayaMex

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 63
Odp: centrum łucznicze - nie polecam.
« Odpowiedź #236 dnia: Czerwiec 09, 2022, 06:41:31 pm »
to ja opowiem Ci o swoim Elite Ritual 35, sprzęt już myślę, że dobry, chciałem go ustawić profesjonalnie mając jakieś doświadczenie z innymi, ale ten wyjątkowo nie chciał współpracować, podstawka na max w lewo, bo ciagle na papierze nie chu chu nie wychodziło, duuuzo zabawy z fachowcem. W końcu doszedł do wniosku, że z 1000 strzałek poleci, zacznie normalnie się zachowywać i wyobraź sobie, że tak się właśnie stało  :) praktycznie wyzerowane ustawienia i teraz po jakimś czasie wszystko jest ekstra, a też zacząłem się zastanawiać co nie tak. Jeśli chodzi o te ustawienia, wychylenia itp, to pewnie jakiś pań wzorował się tylko na paper tuning i tak mu to wychodziło, dlatego poprzestawiane, proponuję Ci go przestrzelać porządnie, nie przejmować się, a może się wszystko ułoży. PS. raczej ustawiłbym podstawkę wyżej niż przestawiał nock Point, ale co ja tam wiem  ;D powodzenia

Dayaxa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: centrum łucznicze - nie polecam.
« Odpowiedź #237 dnia: Lipiec 08, 2022, 10:20:34 am »
To może i ja coś powiem od siebie w lekkiej kontrze. Jestem totalnym laikiem i amatorem jesli chodzi o strzelanie, sprzęt itp. Wiele osób polecało mi własnie centrum łucznicze i nie żąłuję, że zakupy robiłam własnie tam.

Poprosiłam o skompletowanie dla siebie zestawu podstawowego oraz dla syna. Nie dość, że wszystko mi ładnie opisywali szczegółowo w mailach, nie naciągnęli na kase i serio zaproponowali tylko podstawowe konkrety, to jeszcze wysyłki są błyskawiczne. Odpisywali mi nawet w weekend po południu jak miałam jakiś problem.

Dużo osób ich poleca, bo są świetni. Nie wiem czemu tak u Ciebie się stało, może ktoś mial słabszy dzień czy co? Mam nadzieję, że szybko znajdziesz radochę ze swojego sprzętu ;)