Autor Wątek: RANKING SKLEPÓW  (Przeczytany 115379 razy)

Legolas

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1218
  • Lone Wolf
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #210 dnia: Styczeń 09, 2019, 10:59:35 am »
Próbowałem niedawno kupić łuk w Łuksporcie. Ogólnie dramat. Najpierw zadzwoniłem i spytałem się czy mają majdan w kolorze jaki szukam. Nie mieli. Powiedzieli, że mają inny równie piękny xD Poprosiłem czy mogą mi zrobić zdjęcie i przysłać w MMsie bo zdjęcia internetowe nie oddają prawdziwego koloru. Oczywiście żadnego zdjęcia nie dostałem. Potem poprosiłem ich o wycenę łuku, ramion, strzał i różnego innego badziewia ;) Ogólnie wszystko warte parę grubych tysi. Czekałem tydzień, żadnej odpowiedzi. Dzwonię do nich... I teraz uwaga... Dostałem opiernicz od jakiegoś starszego gościa. Spytałem czy dostali maila z moim zapytaniem, a ona do mnie z mordą, że co ja sobie myślę, że on pracuje w normalnym sklepie i nie ma teraz czasu czytać maili i że ma dużo klientów. Na tym zakończyła się moja przygoda z tym sklepem. Ogólnie jak tak można podchodzić do klienta. Żenada i wstyd. Sam pracuję w handlu i jakbym tak traktował swoich klientów to już dawno bym poszedł z torbami. Życzę im wszystkiego najgorszego w przyszłości :-) Ocena 0/10.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2019, 12:05:34 pm wysłana przez Legolas »
Mathews TRX 40, 60#
Axcel Achieve XP 9",UltraView UV3XL+szkło X-365 Focus Double Archromat x6 
Hamskea Epsilon
Conquest Smackdown 30"+15"
Hamskea Insight Peep
Scott Longhorn Hex
Victory Archery 3DHV, 400 Elite

humungus

  • Gość
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #211 dnia: Styczeń 12, 2019, 09:54:49 am »
cześć,

prześledziłem pobieżnie temat, wynika z niego, że we Wrocławiu sklepu łuczniczego nie ma na ten czas. Pozostaje wyprawa na Śląsk, albo do robin-hooda - nie wiem gdzie ten sklep ma siedzibę?

Przerabiał ktoś temat kupna łuku w USA i wysyłki do kraju? Jest to opłacalne?

chojnas44

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 455
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #212 dnia: Styczeń 12, 2019, 01:00:47 pm »
Zależy jaki luk Cię interesuje, jesli konkretny-używany model to tylko tam bo u nas możesz czekać latami aż się pojawi na giełdzie a i to nie jest pewne. Przy aktualnej cenie dolara tak średnio z ta opłacalnością ale jak śledzisz rynek to i coś upolujesz w dobrej cenie.
No i trzeba pamiętać o Podatku VAT. Czasami go dolicza czasami nie ogólnie loteria ale zawsze trzeba się z tym liczyć.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Klasyk i bloczek, strzelam z tego co mam :D
Produkcja cięciw do bloczków i klasyków, bo to lubię ;)

grzech_s

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #213 dnia: Październik 13, 2019, 12:48:55 am »
Jestem świeżo po zakupach u Robina Hooda. Faktem jest, że trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Trochę się czeka na kontakt z ich strony, niemniej jednak jestem zadowolony z zakupu i obsługi.
Daję 10/10 i pozdrawiam.

Perlpa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #214 dnia: Październik 13, 2019, 02:01:56 am »
Ostatnio robiłem sporo zakupów do nowego bloczka.
W sklep-robinhooda.pl jak zwykle dobre ceny i duży wybór ale oczekiwanie na paczkę strasznie się dłuży. Jeśli jest podane 2-5 dni to zazwyczaj jest to ponad tydzień i dłużej. Chyba jestem mało cierpliwy.
W sklepluczniczy.pl wszystko bdb. Paczki zawsze docierały przed robinhoodem.
PSE Supra Max 54#
Shibuya Ultima CPX 520 + MAC Ten Zone
Spot Hogg EDGE
Carter Target 4+
Easton Powerflight 400

Samick Sage 25#
Shibuya Dual Click
Avalon Tyro 700

filippooo

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #215 dnia: Listopad 28, 2019, 02:26:32 pm »
Ostatnio kila sklepów doprowadziło mnie do białej gorączki więc trochę o nich napiszę.
1. Bowhshop.pl pierwsze zamówienie w miarę bez problemów, czas oczekiwana znosny, zamówiony łuk niestety nie do końca dobrane strzały drewniane ale jeszcze do przełknięcia. Problem zaczął się przy drugim, zamówienie też większe kilka rzeczy w tym podstawka do barebowa zniper. I zaczęły się schody. Początkowo miała być za 2tyg, ok po tym czasie dzw
onie i słyszę że będzie najpóźniej za kilka dni tydzień później znowu dwonie i ma być na dniach ale mija trochę czasu nic. W końcu nie wytrzymałem o miesiącu dzwonie i słyszę że wyszła z hurtowni i powinna być tamze  od 4.12. Od złożenia zamówienia ani razu nigdy do mnie Nie zadzwonili nie wysłali wiadomości, nie przeprosił za opóźnienia. Dosłownie nic. Z ciekawości zaczekam do grudnia i zobaczę jak sprawa się skończy na szczęście jeszcze nie płaciłem..  jedyny plus to że zawsze odbierają telefon... chociaż nic z tego nie wynika....

2. Robinhood.pl ci  tutaj zasługują na oddzielne miejsce w piekle, specjalny krąg tylko dla nich... pierwsze kilka zamówień jakoś poszło oczywiście kontakt graniczy z cudem odbierają od święta ew jak się im znudzi odpisza na maila dostawy tydzień później niż pisze ale tak na prawdę robią robotę wszystko byo ok więc jakoś się to znosi. Problemy zaczęły się ostatnio złożone duże zamówienie trochę sprzętu i podłączyłem zamówienia z kolegą który chciał kupić bloczek mathewsa chill monster. Był akurat w dobrej cenie ostatnia sztuka na stanie, piękny. Oczywiście po zakupie i wpłacie pieniędzy kontaktu jakiegokolwiek brak nie odbierają telefonów nie odpisuja na maile. Cisza. Za myślimy nic, zamówienie miało być u nas jutro więc jest pięknie. Dzisiaj dostaje maila że niestety łuku nie mają i mogą zwrócić pieniądze... po tygodniu się zorientowali, napisałem żeby do mnie zadzwonili, cisza, nie wytrzymałem dzwonie tym razem odebrali po 2 sygnale normalnie magia jakby czekali na mój telefon.... Oczywiście łuk mieli ale sprzedali w sklepie A drugi był niby w hurtowni dostępny ale też już się skończył... czyli W opisie na stronie gdzie piszą że mają na stanie ostatnia sztukę sciemniaja?! Całość bez komentarza aby powstrzymać się od przeklinania. Nigdy więcej od nich nic nie zamówię i odradzam bo nie wiadomo czy towar mają i czy nie kupujemy czegoś co nawet nie istnieje...

3. I tu jedyny pozytyw ratujący branżę.
Sklepluczniczy.pl kontakt super telefoniczny mailowy, pomogą doradza, odradza głupi pomysł jedyny sklep który wysyłał mi wydrugi z programów sprawdzający dobór spinu do łuku. Szybko sprawnie i bez problemu. Jedyny minus to nie zawsze konkurencyjne ceny ale przynajmniej chcą się targowac


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


kahles

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #216 dnia: Listopad 28, 2019, 03:06:47 pm »
Z poznańskim sklepem nie miałem do czynienia...
Robin cośtam to sklep jednego zakupu...raz kupisz i już trzeba omijać.
Sklep Dawida to jedyny sklep w którym warto robić zakupy...
Hoyt RedWRX Turbo 70# Carbon ProStack 8''
Hamskea Hunter Micro Hybrid
Hamskea  Hybrid Target Pro MicroTune
Axcel Accutouch Carbon Pro 0.19 AV41; Axcel Rheo Tech PRO 0.01'' 5pins;React H5
Scott Archery Little Goose
Carter Plain 1,VAPOR REALTREE XTRA

matrix

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 282
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #217 dnia: Listopad 28, 2019, 05:15:05 pm »
Ostatnio dawałem łuk do pełnej regulacji centrum łuczniczemu i mogę śmiało polecić. Znakomity kontakt dobrze wykonane wszystkie ustawienia, świetne doradztwo! 
Warto robić zakupy w tym sklepie jak i serwisować łuk.
Łuk-  Bowtech RPM 73,2# 28''
Celownik- Viper Predator Micro Realtree 5 pin
Podstawka- Quad HDX
Strzały- Axis N-Fuse 300 26,2''
Stabilizator- Latarka Nitecore CG6 Green
Spust- T.R.U Ball Hornet
Dalmierz- Bushnell Tour V2
Camera Shot Track HD

Galus

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 117
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #218 dnia: Listopad 28, 2019, 06:55:34 pm »
ja mogę polecić dwa sklepy Centrum łucznicze oraz Sklep łuczniczy. w obu sklepach zawsze dostaję odpowiedzi na zadane pytania, na maile odpowiadają szybko, a z dodzwonieniem tez nie ma problemu. U Dawida trochę dłużej się czeka na towar ale 5-7 dni roboczych jest w pełni do zaakceptowania.

$Mollo$

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #219 dnia: Kwiecień 06, 2020, 09:55:52 pm »
Szybka ocena sklepów ( polskich ) w których robiłem zakupy w skali 1-5( 5 najlepszy ) całokształt czyli czas realizacji , kontakt , podejście do klienta ( początkującego zwłaszcza),  ceny i możliwości ich negocjacji , reklamacje i sprawy prawne ( także konsumenta )  :
- centrum łucznicze - 0,5 ( pół )
- sklepłuczniczy.pl.   - 2
- sklep robinhooda.   - 3 ( kontakt największym problemem )
- bowshop.pl.             - 2
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2020, 03:14:59 pm wysłana przez Dudek »

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #220 dnia: Kwiecień 15, 2020, 12:04:36 am »
Wątek służy ocenie sklepów, najlepiej popartymi konkretnymi argumentami a nie do kolejnej gównoburzy na forum.  Dalsze ciągnięcie tematu w tym tonie może poskutkować odpoczynkiem od forum.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2020, 12:06:55 am wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Haldir

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #221 dnia: Lipiec 23, 2020, 12:15:41 am »
cześć,

prześledziłem pobieżnie temat, wynika z niego, że we Wrocławiu sklepu łuczniczego nie ma na ten czas. Pozostaje wyprawa na Śląsk, albo do robin-hooda - nie wiem gdzie ten sklep ma siedzibę?

Przerabiał ktoś temat kupna łuku w USA i wysyłki do kraju? Jest to opłacalne?
Sklep Robin-hooda - to Żywiec zdaje się. Facet zna się na rzeczy i potrafi doradzić. Zresztą sam strzela sportowo. Sklepluczniczy tez mogę polecić.
Haldir
PSE Stinger Max (45lbs)
z zestawem i 12 strzałami

grzech_s

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpień 09, 2020, 12:07:47 pm »
Pora na ocenę pozostałych sklepów, w których dokonałem zakupu. W kolejności chronologicznej:

- e-luk.pl - zakupiona torba na łuk i rękawica łucznicza. Wszystko przebiegło sprawnie, szybki kontakt i wysyłka.
Moja ocena - 10, jestem zadowolony z obsługi sklepu, zakupu dokonałem w listopadzie 2019r.

- luksport.pl - zakupiłem pół tuzina strzał, kontakt ok, miałem czekać dwa tygodnie, czekałem 3 dni, wychodzi, że są niesłowni ;) , ale takie niespodzianki lubię. Sprawdzili (pracownicy firmy), jak strzały będą się zachowywały z moją cięciwą, przed zakupem zapytali o parametry łuku, długość naciągu, bardzo pozytywnie to odebrałem. Moja ocena - 10, zakupu dokonałem w maju 2020r.

Shutterbugz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #223 dnia: Lipiec 02, 2021, 05:13:31 pm »
www.centrum-lucznicze.pl - Zakupiony łuk bloczkowy bear cruzer g2, strzały, klucze oraz mata avalon 50x50. Przed zakupem zapytałem o odpowiednie parametry, dostępność itd. dostałem odpowiedź na drugi dzień z linkami oraz objaśnieniami co, jak i dlaczego tak. Po złożeniu zamówienia na drugi dzień dostałem telefon z informacją, że jeśli wyślę potwierdzenie przelewu to paczka na drugi dzień będzie u mnie, a przy okazji podpytałem o przycinanie strzał, moje wątpliwości zostały rozwiane. Tak więc obsługa przez sklep internetowy bardzo dobra, bez żadnych zastrzeżeń. W moim przypadku pierwszym minusem był wg. mnie średnio bezpiecznie zapakowany łuk. Przyjechał on po prostu w oryginalnym pudełku bez żadnego wypchania. Po prostu luzem, a w tym samym pudle były spakowane strzały, zestaw kluczy imbusowych i gratisowa czapka Bear Archery. Nie wykryłem na razie żadnych mankamentów, rys czy uszkodzeń, ale czas pokaże. Drugim minusem było niedopatrzenie osoby ustawiającej parametry łuku. Prosiłem o długość naciągu 28,5", a ustawione zostało 28". Może i czepiam się szczegółów, ale skoro coś jest ustalone to tak powinno być. I teraz nie wiem, czy musze wymienić moduł na półówki 1/2 inch draw? Czy mogę ustawić pomiędzy 28", a 29| na modułach 1 inch? Końcowa ocena to 8/10. Zakup dokonany na przełomie czerwca/lipca.
Bear Cruzer g2

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #224 dnia: Lipiec 02, 2021, 06:02:34 pm »
W instrukcji masz wyjaśnione że na połówki cali trzeba użyć innych modułów.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)