Forum lucznicze

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Zapraszamy do rejestracji!

Strony: 1 ... 13 14 [15]

Autor Wątek: RANKING SKLEPÓW  (Przeczytany 41524 razy)

Legolas

• Stały bywalec
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #210 dnia: Styczeń 09, 2019, 10:59:35 am »

Próbowałem niedawno kupić łuk w Łuksporcie. Ogólnie dramat. Najpierw zadzwoniłem i spytałem się czy mają majdan w kolorze jaki szukam. Nie mieli. Powiedzieli, że mają inny równie piękny xD Poprosiłem czy mogą mi zrobić zdjęcie i przysłać w MMsie bo zdjęcia internetowe nie oddają prawdziwego koloru. Oczywiście żadnego zdjęcia nie dostałem. Potem poprosiłem ich o wycenę łuku, ramion, strzał i różnego innego badziewia ;) Ogólnie wszystko warte parę grubych tysi. Czekałem tydzień, żadnej odpowiedzi. Dzwonię do nich... I teraz uwaga... Dostałem opiernicz od jakiegoś starszego gościa. Spytałem czy dostali maila z moim zapytaniem, a ona do mnie z mordą, że co ja sobie myślę, że on pracuje w normalnym sklepie i nie ma teraz czasu czytać maili i że ma dużo klientów. Na tym zakończyła się moja przygoda z tym sklepem. Ogólnie jak tak można podchodzić do klienta. Żenada i wstyd. Sam pracuję w handlu i jakbym tak traktował swoich klientów to już dawno bym poszedł z torbami. Życzę im wszystkiego najgorszego w przyszłości :-) Ocena 0/10.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2019, 12:05:34 pm wysłana przez Legolas »
Mathews Halon X Comp 55#
Axcel Achieve XP 9", AV-41 Plus+ Doc's Choice (0,5dpi)+Zbros Evolution Sight Light
Hamskea Hybrid Hunter Pro
Shrewd Onyx
Hamskea Insight Peep
Tru Ball the G.O.A.T
Easton Hexx 330

humungus

• Stały bywalec
« Odpowiedź #211 dnia: Styczeń 12, 2019, 09:54:49 am »

cześć,

prześledziłem pobieżnie temat, wynika z niego, że we Wrocławiu sklepu łuczniczego nie ma na ten czas. Pozostaje wyprawa na Śląsk, albo do robin-hooda - nie wiem gdzie ten sklep ma siedzibę?

Przerabiał ktoś temat kupna łuku w USA i wysyłki do kraju? Jest to opłacalne?
PSE Stinger Extreme 2018 55#
Spot Hogg Edge
HHA  DS 5019 1Pin + 3rd Axis Adapter + G5 Meta Pro 3/16"
T.R.U. Ball Absolute 360 Pink Camo
Easton Powerflight 400

chojnas44

• Stały bywalec
« Odpowiedź #212 dnia: Styczeń 12, 2019, 01:00:47 pm »

Zależy jaki luk Cię interesuje, jesli konkretny-używany model to tylko tam bo u nas możesz czekać latami aż się pojawi na giełdzie a i to nie jest pewne. Przy aktualnej cenie dolara tak średnio z ta opłacalnością ale jak śledzisz rynek to i coś upolujesz w dobrej cenie.
No i trzeba pamiętać o Podatku VAT. Czasami go dolicza czasami nie ogólnie loteria ale zawsze trzeba się z tym liczyć.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Klasyk i bloczek, strzelam z tego co mam :D
Produkcja cięciw do bloczków i klasyków, bo to lubię ;)

grzech_s

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #213 dnia: Październik 13, 2019, 12:48:55 am »

Jestem świeżo po zakupach u Robina Hooda. Faktem jest, że trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Trochę się czeka na kontakt z ich strony, niemniej jednak jestem zadowolony z zakupu i obsługi.
Daję 10/10 i pozdrawiam.

Perlpa

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #214 dnia: Październik 13, 2019, 02:01:56 am »

Ostatnio robiłem sporo zakupów do nowego bloczka.
W sklep-robinhooda.pl jak zwykle dobre ceny i duży wybór ale oczekiwanie na paczkę strasznie się dłuży. Jeśli jest podane 2-5 dni to zazwyczaj jest to ponad tydzień i dłużej. Chyba jestem mało cierpliwy.
W sklepluczniczy.pl wszystko bdb. Paczki zawsze docierały przed robinhoodem.
PSE Supra Max 54#
Shibuya Ultima CPX 520 + MAC Ten Zone
Spot Hogg EDGE
Carter Target 4+
Easton Powerflight 400

Samick Sage 25#
Shibuya Dual Click
Avalon Tyro 700
Strony: 1 ... 13 14 [15]