Autor Wątek: RANKING SKLEPÓW  (Przeczytany 115394 razy)

estelo333

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 165
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 29, 2016, 02:40:25 pm »
Już naprawdę, trochę powagi. Pierwszy łuk, pierwszy zakup i wystawiasz ocenę. Kupowałeś gdzieś, coś innego, jakiś łuk, który nie jest totalnym kompromisem cenowym?
Dla mnie sklep, który wysła co innego niż chcę i płacę to może spi..ać na drzewo. Ocena -100/10.

Witaj Gibber, nie pierwszy zakup, kiedyś dużo tam kupowałem drobizny, z innymi sklepami nie mam porównania . Dzielę się tylko opinią.
*Horizone Vulture camo 55#(/70#) 30"dł
*Hha optimizer lite 5019
*Nap Apache 8" camo
*Qad ultra rest hunter black
*Gamegetter 400 2117 32"
*BOOSTER Caliper Welcro

TreQ

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • XMS Multigaming
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 22, 2016, 07:33:58 am »
AyE!

Podbijam temat do góry :) I moda proszę o podpięcie - albo nawet wrzucenie do ogłoszeń. Szkoda żeby taka baza zaginęła w przepastnych czeluściach tego forum.

Pozdrawiam!
Ludzie kiedyś byli bliżsi sobie... Musieli. Broń nie niosła tak daleko.
Dzidownica: Samick Polaris 30# 70" Dzidy: Easton Inspire 630
FB: Grupa Łucznicza "Sagittarius"
www.lucznicy.dl.pl - Mapka łuczników

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 22, 2016, 03:10:08 pm »
Sklep robinhooda zakup kilku pierdul za 130zl -8dni opóźnienia i zero info o tym od sprzedawcy mimo mojego maila.
Zakupy się zgadzają, gratis katalog hoyt 2014r.

Moja ocena 6/10
-4 za opóźnienie i brak info, gdyby to był zakup za większe pieniądze np jakiś łuk, pewnie ocena była by niższa.

estelo333

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 165
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 16, 2016, 10:21:27 pm »
sklep robinhooda - tak jak wszyscy pisza, jakby pracownicy przychodzili co 4-5ty dzień.

Natomiast to już w tym roku któryś z kolei zakup w centrum luczniczym, kontakt nawet nawet jesli chodzi o mail. chetnie sprawdzaja i informuja co kiedy i za ile bedzie itd itp.
ale chciałbym was przestrzeć przed kurierem którym wysyłają..

Miałem nieciekawe relacje z DPD.. zostawiali awizo nawet gdy wcale nie przyjezdzali , straszne opoznienia itd itp, 4x dostalem paczki po 22;00 ale to akurat plus hehe, ostatnio jak powiedziałem czy mógłby przyjechać jutro bo dziś nikogo niema w domu odpowiedział "a co Ty ku"rwa mać myślisz? że paliwo jest za darmo i tak *pip* zarabiam mało i też *pip* chce jechać do domu, zostawie u sasiada nara" ok zostawiaja u sasiada jak zawsze ale o tym przynajmniej poinformuja . Ale i tak sobie myśle że nie dość że go dobrze znam bo od kilku lat mi wozi paczki i wyjeżdzam czasami pare kilometrów żeby go wyręczyć a ten jeszcze kurwuje. z tego co widze to chyba jedynie kurier siodemka jest w porządku, ale wszedzie wysylaja dpd lub kexem.
Ale przejdzmy teraz do KEX, za pierwszym razem wciskali mi inną paczke, a tym razem.. miała przyjść paczka, kurier zadzwonił raz- nie odebrałem... pooooootem okazało się że kurier niewiedział gdzie jechać i zostawił paczke,, nie u sąsiada tylko 3km dalej w zakładzie mechanicznym.

ja rozumiem u sąsiada , ale bez zadnego poinformowania mnie zostawił TAM?
zapłać i nie wiedz co się dzieje z Twoją paczką super sprawa. pozatym to ich praca doręczyć do właściciela a nie dać ją komuś i robić temu komuś i MI problem.

Zawsze biorę pocztą jeśli jest możliwość, dochodzi w 80% na nast. dzień, a z listonoszem dobrze żyje i wiem gdzie moja paczka i zero problemów.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2016, 10:24:01 pm wysłana przez Mateusz250 »
*Horizone Vulture camo 55#(/70#) 30"dł
*Hha optimizer lite 5019
*Nap Apache 8" camo
*Qad ultra rest hunter black
*Gamegetter 400 2117 32"
*BOOSTER Caliper Welcro

Munin

  • Gość
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 16, 2016, 10:31:46 pm »
Złóż skargę na pracę kuriera, guzik Cię jako tego kto jego wypłatę opłaca obchodzi ile on dostaje od jego szefa.
Szacunku dla Ciebie nie ma to i zarabiać nie musi. Wisieć Tobie to powinno. A Ty jemu za usługę płacisz i jeszcze jesteś chłopcem do bicia i zbierania jobów, poyebało kogoś i to mocno.

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 17, 2016, 08:19:07 am »
Dokładnie.  Mi akurat DPD pasuje najlepiej. Bo mamy fajnego kuriera. Po co ty masz sie męczyć z kimś takim.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

MD

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 91
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 17, 2016, 01:48:27 pm »
sklep robinhooda - tak jak wszyscy pisza, jakby pracownicy przychodzili co 4-5ty dzień.

Natomiast to już w tym roku któryś z kolei zakup w centrum luczniczym, kontakt nawet nawet jesli chodzi o mail. chetnie sprawdzaja i informuja co kiedy i za ile bedzie itd itp.
ale chciałbym was przestrzeć przed kurierem którym wysyłają..

Miałem nieciekawe relacje z DPD.. zostawiali awizo nawet gdy wcale nie przyjezdzali , straszne opoznienia itd itp, 4x dostalem paczki po 22;00 ale to akurat plus hehe, ostatnio jak powiedziałem czy mógłby przyjechać jutro bo dziś nikogo niema w domu odpowiedział "a co Ty ku"rwa mać myślisz? że paliwo jest za darmo i tak *pip* zarabiam mało i też *pip* chce jechać do domu, zostawie u sasiada nara" ok zostawiaja u sasiada jak zawsze ale o tym przynajmniej poinformuja . Ale i tak sobie myśle że nie dość że go dobrze znam bo od kilku lat mi wozi paczki i wyjeżdzam czasami pare kilometrów żeby go wyręczyć a ten jeszcze kurwuje. z tego co widze to chyba jedynie kurier siodemka jest w porządku, ale wszedzie wysylaja dpd lub kexem.
Ale przejdzmy teraz do KEX, za pierwszym razem wciskali mi inną paczke, a tym razem.. miała przyjść paczka, kurier zadzwonił raz- nie odebrałem... pooooootem okazało się że kurier niewiedział gdzie jechać i zostawił paczke,, nie u sąsiada tylko 3km dalej w zakładzie mechanicznym.

ja rozumiem u sąsiada , ale bez zadnego poinformowania mnie zostawił TAM?
zapłać i nie wiedz co się dzieje z Twoją paczką super sprawa. pozatym to ich praca doręczyć do właściciela a nie dać ją komuś i robić temu komuś i MI problem.

Zawsze biorę pocztą jeśli jest możliwość, dochodzi w 80% na nast. dzień, a z listonoszem dobrze żyje i wiem gdzie moja paczka i zero problemów.
Robisz podstawowy błąd - nie kupujesz za pobraniem.
Ja wszystko biorę za pobraniem i mam spokój - to kurier mnie szuka a nie ja kuriera.

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 17, 2016, 02:54:36 pm »
To też racja. Jak bierzesz za pobraniem to w du...ie to masz czy kurier dotarł. A inaczej mając Cię gdzieś. Tylko jeden problem...za pobraniem kurier nie zostawi u sąsiada. Czyli dwa razy niedostarczone i paczka wraca do sklepu. W sumie nasza strata żadna ale czas oczekiwania rośnie.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

MD

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 91
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 17, 2016, 06:52:37 pm »
Ja zawsze podaje sklepowi swój numer telefonu i zawsze kurierzy wcześniej dzwonią (oprócz inpostu - ta firma to dla mnie tragedia) więc idzie sie umówić albo sąsiadowi zostawić kasę na pobranie

spite

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 216
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 17, 2016, 03:27:56 pm »
Zamawiał ktoś z was ostatnio coś w robin hoodzie? Nie wiem czy na mnie się Łukasz obraził czy od was też nie odbiera maili ani telefonów...? :/

TreQ

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • XMS Multigaming
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 17, 2016, 04:11:24 pm »
AyE!

Sezon urlopowy?

Pozdrawiam!
Ludzie kiedyś byli bliżsi sobie... Musieli. Broń nie niosła tak daleko.
Dzidownica: Samick Polaris 30# 70" Dzidy: Easton Inspire 630
FB: Grupa Łucznicza "Sagittarius"
www.lucznicy.dl.pl - Mapka łuczników

spite

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 216
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 17, 2016, 04:25:28 pm »
AyE!

Sezon urlopowy?

Pozdrawiam!
ale wiesz że sklep zamknięty z powodu urlopu czy to Twoje domysły...? na stronie nie ma żadnej informacji o tym

matrix

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 282
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 17, 2016, 08:58:09 pm »
Chcialem zamowic spust i to samo. Nie odpowiadają na maile i na sporą ilość tel. co jest?  :o 
Łuk-  Bowtech RPM 73,2# 28''
Celownik- Viper Predator Micro Realtree 5 pin
Podstawka- Quad HDX
Strzały- Axis N-Fuse 300 26,2''
Stabilizator- Latarka Nitecore CG6 Green
Spust- T.R.U Ball Hornet
Dalmierz- Bushnell Tour V2
Camera Shot Track HD

TreQ

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • XMS Multigaming
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 17, 2016, 09:42:15 pm »
AyE!

Nie wiem. Strzelam.

Pozdrawiam!
Ludzie kiedyś byli bliżsi sobie... Musieli. Broń nie niosła tak daleko.
Dzidownica: Samick Polaris 30# 70" Dzidy: Easton Inspire 630
FB: Grupa Łucznicza "Sagittarius"
www.lucznicy.dl.pl - Mapka łuczników

vellkan

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 595
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 17, 2016, 11:00:57 pm »
Przecież to klasyka tam, nawet tutaj są opisy że ciężko się z nimi skontaktować...

To jest właśnie to o czym pisaliśmy - wszyscy by chcieli tanio, ale wszyscy chcieli by od razu.
Ja wybrałem sklep Dawida, mam dobre ceny i dobry kontakt i przy okazji mam sprzęt szybko.
Czy to jest warte tych dodatkowych kilku-kilkunastu złotych? Na 3 dni przed zawodami? :>
Mathews TRX38 50"
Shibuya CBX+ Viper 1 3/4"
Trophy Taker Spring Steel 2 Micro
BeeStinger Premium Elite + BeeStinger Sidebar Elite
Truball HBC
VAP V1 450
W wolnej chwili: Win&Win Black Wolf 44"
Były: PSE Phenom / PSE Supra / Hoyt Podium