Autor Wątek: RANKING SKLEPÓW  (Przeczytany 116268 razy)

Jan

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 12, 2016, 10:03:27 pm »
Przepraszam z góry za offtop, ale ludzie w tym kraju mają cholerny zwyczaj deklarowania, że oddzwonią a potem nigdy... dosłownie nigdy tego nie robią!!! Jak mnie to wkurza!!! Nie powiedzą "wie pan - jestem zarobiony i nie wiem czy będę pamiętał - zadzwoń pan za godzinę..." Nie! Mówią, że oddzwonią, obiecują sami z siebie a potem tego nie robią. Mechanicy, "fachowcy", sprzedawcy... wściec się można. A potem jak im wypominam, że obiecali i nie oddzwonili to patrzą jak na idiotę i nie wiedzą o co  się czepiam. Szkoda gadać...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 13, 2016, 06:32:47 am »
I to jest wg mnie główny problem nad którym firmy powinny sie pochylić. Brak informacji jest gorszy od złej wiadomości.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

sikora

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 136
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 13, 2016, 11:47:12 am »
Sklep robinhooda

7/10

Ceny bardzo mile dla oka, łuksport mógłby je ściągnąć. Czas oczekiwania długi. Zamówiłem cięciwy FF plus i podstawkę decut nova w niedziele 8go. Teoretycznie dostępne. Przyszły mejle ze wszystko jest 'si' i czekam. W mejlu - dostawa 12 maja o 15:00 - nie wiem po co taka dokładność ale dziś (13.05.16) dzwonię i dowiaduje się że dopiero gotowe do wysyłki i dziś poszczają wiec dotrze pewnie poniedziałek / wtorek. Optymistycznie zakładam ze dostane to co żem chciał i >będzie pan zadowolony<

Doszło co zamówiłem ale...20go maja, nadane dopiero 17go. Zamiast powiedzieć że problemy z towarem czy tez czekają na 'masowe wysyłanie' to kłamią w żywą słuchawkę :<
Wczoraj napisałem maila z zapytaniem co się dzieje z przesyłką. Odpisali "Sprawdzimy Panu lokalizację przesyłki i prześlemy informację o statusie doręczenia." Nie odpisali ale przesyłka w rękach więc już dałem spokój.

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2016, 06:51:52 pm wysłana przez sikora »
Samick Polaris 30# 70"
Easton Inspire 630

Hoyt/Easton T/D4 Gold Medalist H25 - 70" 34#
Staby AGF-CA
AVALON CARBON COMPOSITE 600

WNS Forged Elite Alpha H25
SF Archery Elite Carbon Hight Foam 70" - 34#
Shibuya DX Gold Tip, klicker Beiter Silver,

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 13, 2016, 06:41:14 pm »
To że nie odzwaniaja to  jest do przetrawienia..

Ale skoro dogadalem się ze sprzedawcą w centrul-łuczniczym, że biorę tube i strzaly zamiast smyczy i kolczanu które odesłałem i wysłałem zdjęcia potwierdzenia wysyłki, a po dwóch dniach sprzedawcą pisze żebym mu przypomniał jakie strzaly sprzedali mi z łukiem a najlepiej jak bym je pomierzyl..
A ja liczyłem że wyślą mi w tym samym dniu w którym ja im Odeslalem, no najpóźniej na drugi dzień.
W przyszłym tyg wyjeżdżam na 5tyg służbowo i już nie zdążę postrzelac.
Im nawet nie zależy na tym żeby zatrzeć złe wrażenia i przeprosić klienta.
Ocenę Centrum-Łucznicze zmieniam na 0 bo tyle są warci.

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 13, 2016, 08:25:20 pm »
Gdybym ja miał narzekać na to ze paczka nie przychodzi na drugi dzień to chyba bym się poobrażał na każdy sklep łuczniczy w Polsce. No chyba że zapewnili cię że towar jest na miejscu i wysyłają w umówiony dzień.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 13, 2016, 08:32:40 pm »
Panowie....i tak nie zmienimy rzeczywistości w której żyjemy. Temat ten z założenia miał wykazywać różnice pomiędzy sklepami...a nie to co je łączy. Ważne żeby nie oszukiwali. Niestety jeżeli chodzi o czas i formę realizacji zamówień to jest jak jest i cieszmy się że w ogóle mamy możliwość zakupu sprzętu od Polskich dystrybutorów.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 13, 2016, 08:36:28 pm »
Jak na razie tylko ja terminowo wywiązuje się z uzgodnien.
Gdybym był kierownikiem tego sklepu raczej zależało by mi na tym żeby drugi raz nienadwyrezac cierpliwości klienta.
Wystarczyło by mi słowo, że klient odeslal towar, a nie czekal bym aż towar wróci żeby sprawdzic a potem jeszcze pytał był się o parametry czegoś co do niego wysłałem.
?

Mariusz Orzeł

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 273
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 15, 2016, 09:48:10 pm »
Pociesz się,  że w innych tematach,  innych branżach jest praktycznie to samo. Dam Ci prosty przykład:.z reklamacją telefonu LG miotam się już pół roku. No i co? Nic-  olewka totalna.  Kupiłeś kliencie to się martw..... jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie w tym kraju zanim coś  się zmieni

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


mariusz00202

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 23, 2016, 06:23:57 pm »
Centrum łucznicze .

Już sam niewiem czy ich lubie a czy to kwestia przyzwyczajenia.
Na dobrą sprawę mają tylko dobre ceny, ale jest dużo ALE. Chodzi oto że to jest sklep dla bogaczy, albo masz kaske albo nie wiedzą nic doradzić. Ani trochę nie dbają o szczegóły, w sklepie panuje istny chaos, samo to że jest tam 3-4pracowników, nawet na stronie piszą że teraz sezon i kontakt nie możliwy- i mają racje, ja co dzwonie to albo zajęte albo odrzucają połączenie a jak połączy to mnie zbywają bo mają drugie połączenie, a pewnie potem trzecie i tak dalej. ale ciągle zachęcają do kontaktu email, to ja niewiem jak to jest, jeden pracownik ciągle pisze email a drugi ciągle gada przez telefon i nic innego nie robi. pomijając że co tydzień jakieś 1-2dni mają nieczynne, to już tyle na temat pracowników.
A co do tej niedbałości o szczegóły to zestaw łuku to co jest na zdjęciach i to co w opisie to się zgadza, ale jak otworzymy paczke to wszystko inne, strzały inne, kołczan inny. a przez co? bo to co oferują niemają już na stanie, moim zdaniem to jakieś nieporozumienie, kiedyś pytając o strzały mianowicie groty , tzn propozycje aby zamieszczali zdjęcia strzał jak wyglądają np groty, to odpowiedź brzmi że oni nie mają czasu aktualizować takich rzeczy bo co nowa dostawa to zawsze coś innego.

wolę zakupy w sklepiełuczniczym, chociaż mają mało rzeczy i dużo droższe.

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 23, 2016, 06:47:55 pm »
w sklepluczniczy.pl to ceny raczej nie odbiegają od innych, a już szczególnie po kontakcie osobistym (telefon, mail) i indywidualnym ustaleniu ceny za jakiś droższy łuk czy zestaw. Wielu rzeczy na stronie może i nie ma, ale generalnie mają wszystko to co jest dostępne w hurtowni w Holandii czyli jvd.nl i to co się chce to ściągną na zamówienie.

Tak u nas działa chyba z 99%, a właściwie chyba 100% sklepów, oferta ze strony www jest poglądowa, towar na stanie to ten najbardziej popularny i chodliwy.

 
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 23, 2016, 07:08:54 pm »
Byłem osobiście w sklepluczinczy.pl i mają dobrze sklep wyposażony. Ciągle tam kupuje. Tego czego nie ma na miejscu to zamawiają. Najczęściej jak zamawiam w poniedziałek to w piątek mam to na stole. Jak dla mnie wystarczająco szybko.

To są małe firmy więc nie mogą mieć wszystkiego na stanie. Dla mnie najważniejsze jest to że dostaje dobry towar...dobrą obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Prawdziwy dobry sklep poznaje się właśnie nie wtedy jak wymachujesz im kasą przed nosem....ale wtedy jak masz kłopoty a oni muszą za frajer wykazać się znajomością tematu i cwaniactwem aby nasz sprzęt z gó..na wyciągnąć.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 23, 2016, 07:57:50 pm »
Trudno aby takie nieduże sklepy ,jak są u nas w Polsce miały na stanie kilka łuków po 5-7K . Ale większośc z nich sprowadzi szybko potrzebny przez nas towar.
Na tym tle na pewno wyróżnia się właśnie sklepluczniczy.pl ,który jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i mogę go polecić z czystym sumieniem wszystkim łucznikom . Moja ocena to 10/10
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

DeK

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 24, 2016, 10:35:46 am »
e-luk.pl 10/10 Kupuję tu prawie wszystko od kilku lat i w zasadzie nie mam się do czego doczepić (przynajmniej do niczego ważnego). Pierwszy łuk kupowałem tam chyba ze dwa dni, teraz niedawno zmieniałem sprzęt i kupowałem chyba około dwóch miesięcy, a mimo to nikogo nie wyprowadziłem na tyle z równowagi, żeby zostać wyproszonym ze sklepu hehehe (to nie jest może aż tak śmieszne... czasami z pracy rezygnowałem, bo 3-5 godzin w sklepie mi schodziło – na szczęście jest tam kanapa, automacik do kawy, herbata...) A poważniej pisząc, to miałem kłopot z doborem do swoich możliwości łuku pod kątem jego charakterystyki pracy (...ale przy okazji chciałem „szybki”), co za tym idzie, każdy łuczek, który mi się podobał na sklepie (we Wrocławiu) był albo do mnie konfigurowany, albo (jeśli takiego nie było) był sprowadzany i konfigurowany, żebym mógł sprawdzić, czy jest OK. Ostatecznie, łuk który kupiłem, jest dla mnie mega wygodny, strzelam z niego po wiele godzin codziennie, a jedyne co w nim musiałem ustawić, to celownik na strzelnicy, bo cała reszta została już wystarczająco dobrze ustawiona w sklepie na etapie kupowania (na tyle dobrze, że strzały zarówno z grotami tarczowymi, jak i boroadheadami stałymi latają tak samo precyzyjnie i dają takie same ładne przestrzelinki w teście papierowym). W dodatku kupiłem go w miarę tanio w porównaniu z innymi ofertami (żeby nie powiedzieć najtaniej, jak się da... no cóż, wyłaziłem swoje hehehe). Poza tym, co jakiś czas kupuję tam promienie, jakieś drobne rzeczy typu groty, lotki, co tam mi się na bieżąco zużywa i kończy, i póki co obyło się bez większych problemów (ceny też są rozsądne, do tego czasami można się załapać na jakiś rabat...). Drobne wpadki, chociaż dla mnie jakoś nieistotne, tam się zdarzają, jestem „świadom” ich istnienia, ale... gdzie się nie zdarzają, a nawet jeżeli się zdarzą, to wszystko można wyjaśnić, wymienić, naprawić (z tego co mnie ostatnio spotkało, to błędnie lub niedokładnie opisana przez producenta średnica grotów w opakowaniach – ale bez problemu można było je wymienić i w sumie to nie wina sklepu, tylko producenta... strzały sam sobie robię, więc nie mam powodu do frustracji, że coś krzywo, za słabo, mało starannie itd.).

centrum-lucznicze.pl 10/10   Zamawiany tam towar za każdym razem do mnie docierał, taki jak zamawiałem, nie uszkodzony (kupowałem tam wysyłkowo maszynki do oklejania strzał, lotki, nocki, groty itp. drobne rzeczy). Większej potrzeby kontaktowania się z tym sklepem nie miałem, bo zawsze wszystko było dobrze, ale kiedyś dawno jedna maszynka Bohninga miała fabrycznie trochę nierówne szczęki – po telefonie i wysłaniu zdjęć, zwrot był bez najmniejszego problemu (pieniądze chyba do mnie szybciej wróciły, niż ta maszynka do sklepu).

bowhunting.pl 10/10   Tę ocenę potencjalni kupujący mogą pominąć, ponieważ dałem 10 punktów, chociaż w ostateczności nie dokonałem tam zakupu. Dałem ją za „starania”, cierpliwość i ściągnięcie dla mnie specyficznego łuku Bear’a, chyba dość mało chodliwego modelu sprzed kilku sezonów (który nie był już nigdzie dostępny jako nowy), który sobie gdzieś tam „wymyśliłem”, że będzie dla mnie dobry (bo mi się podobał... a co? hehehe), ale okazało się, że był tak agresywny, że niestety nie za bardzo byłbym w stanie często z niego strzelać... i – nie bez żalu – zrezygnowałem z zakupu. Mimo sporego zachodu z szukaniem, ściągnięciem, długim konfigurowaniem go specjalnie dla mnie, umawianiem się, bo musiałem spory kawałek dojechać, testowaniem, to przy rezygnacji z zakupu nie usłyszałem żadnych pretensji (przynajmniej wprost do mojego ucha nie wpadły hehehe) – za to wszystko dałem 10 punktów.

Wszystko co powyżej napisałem, to moje subiektywne oceny na podstawie wyłącznie moich doświadczeń z tymi sklepami (które zresztą opisałem)... żadnego sklepu nie polecam, żadnego nie dyskredytuję, niech każdy wyciąga wnioski sam dla siebie... bardzo proszę bez komentarzy :-)

estelo333

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 165
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #133 dnia: Maj 28, 2016, 11:13:27 am »
CENTRUM LUCZNICZE


KONTAKT: raz tylko sie dodzwonilem ale rozmowa trwala krotko, jesli chodzi o mail to odpisuja 1-2maile dziennie chyba ze skladasz sie do zamowienia noto wiecej :D

RADY: bardzo mi sie podoba to ze nie wciskają Ci wszystkiego najdrozszego, mi nawet odradzili bo nie warto, - wielki plus! a wiadomo tanizny szybciej schodzą.

OGOLNIE: nie podoba mi sie jeden fakt, to co mariusz pisal, placimy za cos czego nie chcemy, wysylaja nam to co maja. mianowicie w opisach czasami pisze "wysylanie zamiennie z..." albo pytajac co to za przedmiot na zdjeciu to oni takiego juz nie maja i wysylaja "to" . zamowilem do luku podstawke opadajaca ultra rest quad noi wersja tylko camo, a tu takie zdziwienie jak dostalem czarna wersje wtf? pytajac o kolczan to odpowiedzieli ze robia go teraz w ciemniejszym brązie- noto ok. ale niestety tez dostalem w kolorze czarnym ale kolczan to tam nic w porownaniu do podstawki, no poprostu szkoda.. :)

Jesli chodzi o ceny to np niema co porownywac do sklepu luczniczego, duzo nizsze :)
*Horizone Vulture camo 55#(/70#) 30"dł
*Hha optimizer lite 5019
*Nap Apache 8" camo
*Qad ultra rest hunter black
*Gamegetter 400 2117 32"
*BOOSTER Caliper Welcro

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 28, 2016, 11:18:48 am »
Już naprawdę, trochę powagi. Pierwszy łuk, pierwszy zakup i wystawiasz ocenę. Kupowałeś gdzieś, coś innego, jakiś łuk, który nie jest totalnym kompromisem cenowym?
Dla mnie sklep, który wysła co innego niż chcę i płacę to może spi..ać na drzewo. Ocena -100/10.
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex