Autor Wątek: RANKING SKLEPÓW  (Przeczytany 116066 razy)

MateuszN

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 191
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 08, 2016, 06:50:59 pm »
No rzeczywiscie nie maja takiej smyczy. Zmien sobie smycz i kolczan na jakis tanszy podwieszany do paska albo ewentualnie taki
http://www.centrum-lucznicze.pl/produkt/645,kolczan-bowquiver-maximal-edge-na-5-strzal
PSE Stinger X

sikora

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 136
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 08, 2016, 07:00:27 pm »
3 rzeczy są pewne:

1. Założenie tego tematu było strzałem w 10tke
2. Sklepy powinny umieszczać informacje czy dany element przychodzi tylko gdy kupimy zestaw a nie składamy sobie zakup z pojedynczych rzeczy.
3. Przed zamówieniem napisać/zadzwonić czy nasze wymarzone 'coś' jest fizycznie na stanie a jeśli nie to niech się dowiedzą czy mają to jak sprowadzić

P.S. oczywiście z ostatniego punktu sam dziś nie skorzystałem tylko rzuciłem się w wir zakupów i mam nadzieję, że wszystko to będą mieli XD
Samick Polaris 30# 70"
Easton Inspire 630

Hoyt/Easton T/D4 Gold Medalist H25 - 70" 34#
Staby AGF-CA
AVALON CARBON COMPOSITE 600

WNS Forged Elite Alpha H25
SF Archery Elite Carbon Hight Foam 70" - 34#
Shibuya DX Gold Tip, klicker Beiter Silver,

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 08, 2016, 07:02:42 pm »
Ja nigdy nie miałem problemów z Centrum-Łuczniczym. W tym roku zakupiłem praktycznie cały zestaw z podpisu plus inne bajery lasery itp.. Jedynym minus to kontakt telefoniczny, czasami ciężko się dodzwonić, Jeśli chodzi o drogę mailową, to nie raz prowadziłem korespondencję w godzinach mocno wieczornych i odpowiedź otrzymywałem po 15 minutach. Największym plusem sklepu są oczywiście ceny, bo nie kroją tak jak inni za przerzucenie kartonu z hurtowni do klienta. Może na przyszłość powinniście dokładniej precyzować swoje oczekiwania w kwestii zakupu. Dodatkowo, jeśli ktoś myśli, że przy zakupie przez internet otrzyma idealnie ustawiony pod siebie łuk to jest w dużym błędzie.
Kolego to się ciesz ,że nie spotkała cię jakaś niespodzianka i kupuj tam dalej-powodzenia. Ale nie pisz tu jakiś mądrości o precyzowaniu oczekiwań. Kolega ,który u nich kupił sprzetu za ponad 6000 PLN, sprecyzował że chce nowy łuk i za taki zapłacił kupę kasy. A dostał używany i do tego uszkodzony,miał być wyregulowany -nie był . Ale go za to skasowano.
Teraz Kolega MikeOl zamiast wyposażenia ,które było w opisie sprzedawanego przedmiotu dostał inne- gorsze i najtańsze. Czy tak postępuje  uczciwa firma ?. No ale pewnie według ciebie nie byli precyzyjni w swoich zamówieniach i to ich wina. Zobaczymy jak ciebie zrobią w bambuko i będziesz się żalił,to będzie Ci przyjemnie jak ktoś napisze,że źle sprecyzowałeś swoje oczekiwania.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Adam Waligóra

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 160
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 08, 2016, 07:42:38 pm »
@sipap248
Jak od tej pory zostawiłem u nich więcej niż kwota, o której piszesz, i pewnie następne zamówienia też będą u nich. Z tego co mi wiadomo sprawa z łukiem się rozwiązała i camy zostały wymienione. Kwestia ustawień to tak jak pisałem wcześniej, są nikłe szanse aby nowy łuk trzymał od razu parametry. Jeśli chodzi o kolegę MikeOI to niech załatwia sprawę ze sklepem.
Z mojego punktu widzenia bicie piany na forach internetowych nie ma sensu do momentu wyjaśnienia sprawy ze sprzedawcą. Z tego co pisał to łuk dostał w piątek a dzisiaj mamy niedzielę. Dodatkowo istnieją takie instytucje jak UOKiK.
Hoyt - Defiant 65#
Spot Hogg - Father 1Pin
Trophy Taker - Smackdown Pro
Spot Hogg - Wiseguy
Easton - Aftermath .340

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 08, 2016, 09:52:25 pm »
Pisanie tu o tym co się stało to nie bicie piany tylko info dla tych którzy będą kiedyś rozważać zakup w sklepie X lub Y,
to jest info o tym co ich może spotkać. I jak sklep potrafi problem rozwiązać.
Nie mam sobie nic do zarzucenia, chciałem kupić bowmaxa a sam sprzedawca zaproponował mi Horizone vulture plus osprzęt z ich oferty więc wybrałem i zrobiłem przelew, przelew robiłem expresem i od razu o tym informowalem -zawsze tak robię bo lubię jasne sytuacje. A dalej to już od strony 3 można przeczytać co mi się przydarzyło...


Też jestem ciekaw jak to się skończy, czekam na stanowisko sklepu w tym nieporozumieniu. Najlepiej by było gdyby przysłali kogoś po ten kolczan i smycz i oddali mi pieniądze.

Pojadę w tygodniu do Wrocławia do eluk i zapłacę za ustawienie tej podstawki, pomiar mocy, zablokowanie przeziernika, dokupie tubę na strzaly, 6strzał i kolczan typu field.
Nie chce od centrum luczniczego żadnych fantow bo skoro za ta smycz i kolczan skasowali mnie 118zl (za co ja bym 20zl nie dal) to znaczy, że sytuacja finansowa sklepu musi znajdować się w bardzo nieciekawym punkcie albo to była pomyłka ale chyba po wysylce ktoś zauważył by że na magazynie została porzadny kolczan i skórzana smycz gotowe do wysyłki?

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 08, 2016, 10:02:40 pm »
@sipap248
Jak od tej pory zostawiłem u nich więcej niż kwota, o której piszesz, i pewnie następne zamówienia też będą u nich. Z tego co mi wiadomo sprawa z łukiem się rozwiązała i camy zostały wymienione. Kwestia ustawień to tak jak pisałem wcześniej, są nikłe szanse aby nowy łuk trzymał od razu parametry. Jeśli chodzi o kolegę MikeOI to niech załatwia sprawę ze sklepem.
Z mojego punktu widzenia bicie piany na forach internetowych nie ma sensu do momentu wyjaśnienia sprawy ze sprzedawcą. Z tego co pisał to łuk dostał w piątek a dzisiaj mamy niedzielę. Dodatkowo istnieją takie instytucje jak UOKiK.
Czy zdajesz sobie sprawę co powinno zostać wymienione w łuku ,który miał suchacz,a który został sprzedany jako nowy ? łaskawe wymienienie camów absolutnie nie załatwia takiej wpadki(tak delikatnie to nazywając). To ,że tamten oszukany Kolega się na to zgodził to jedno,a zachowanie sklepu to zupełnie inna inszość. Tak jak już pisałem życzę szczęścia we współpracy z tym sklepem.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Adam Waligóra

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 160
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 08, 2016, 10:38:26 pm »
@sipap248
Tak wiem ramiona, camy i sznurki oraz majdan, jeśli nie masz Hoyt'a :). Zobacz sobie łuki po suchaczu na archerytalk, na pewno nie mają porysowanych camów. Generalnie kończę dyskusje bo mało do Ciebie dociera.

@MikeOl
Zwróć do sklepu to co jest niezgodne z zamówieniem i niech ci przyślą to, co zamawiałeś i tyle na temat.


Żeby nie robić offtopa małe podsumowanie sklepów, w których zostawiłem powyżej 1k pln.

Centrum-Łucznicze 10/10 - bez zastrzeżeń, zakupy łuk, celowniki, spusty, podstawki, strzały i drobnica.

Bowhunting 9/10 - bo raz dostałem światło do celownika, które ewidentnie było wkręcane w celownik, czyli nie nowe. Pozostałe zakupy m.in. dwa łuki, podstawki, strzały, celownik,spusty i inna drobnica bez zastrzeżeń.

Skep-Robinhooda 9/10 - raz czekałem na strzałki chyba z 10 dni i nie mogłem się skontaktować ze sprzedawcą. Pozostałe zakupy spusty, strzały,stabilizator i inna drobnica bez zastrzeżeń.
Hoyt - Defiant 65#
Spot Hogg - Father 1Pin
Trophy Taker - Smackdown Pro
Spot Hogg - Wiseguy
Easton - Aftermath .340

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 08, 2016, 10:44:24 pm »
Nie ma co sie kłócić panowie tutaj po prostu jedni zrobili u nich dobre zakupy, a inni mieli problemy opisane tutaj i fajnie że są tutaj opisane dobrze gdyby sklepy je czytały. Dlatego też są oceny i porobiona z nich średnia żeby można było sobie sklep wybrać z najlepszymi ocenami, a jeżeli ktoś nigdy nie zawiódł sie na jakimś sklepie to i tak bedzie tam kupował. To tak jak z samochodami mogą ci na forach pisać że jakiś samochód to król lawet, ale i tak znajdzie swojego sympatyka który może nim jeździć bezproblemowo.
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 08, 2016, 11:57:20 pm »
@sipap248
Tak wiem ramiona, camy i sznurki oraz majdan, jeśli nie masz Hoyt'a :). Zobacz sobie łuki po suchaczu na archerytalk, na pewno nie mają porysowanych camów. Generalnie kończę dyskusje bo mało do Ciebie dociera.

@MikeOl
Zwróć do sklepu to co jest niezgodne z zamówieniem i niech ci przyślą to, co zamawiałeś i tyle na temat.


Żeby nie robić offtopa małe podsumowanie sklepów, w których zostawiłem powyżej 1k pln.

Centrum-Łucznicze 10/10 - bez zastrzeżeń, zakupy łuk, celowniki, spusty, podstawki, strzały i drobnica.

Bowhunting 9/10 - bo raz dostałem światło do celownika, które ewidentnie było wkręcane w celownik, czyli nie nowe. Pozostałe zakupy m.in. dwa łuki, podstawki, strzały, celownik,spusty i inna drobnica bez zastrzeżeń.

Skep-Robinhooda 9/10 - raz czekałem na strzałki chyba z 10 dni i nie mogłem się skontaktować ze sprzedawcą. Pozostałe zakupy spusty, strzały,stabilizator i inna drobnica bez zastrzeżeń.
Kolego grzeczniej,bez osobistych wycieczek bo sobie nie życzę. Naucz się czytać ze zrozumieniem,bo camy nie były tylko zarysowane,ale były też powyginane. O czym pisał sam Kolega który zakupił łuk i który udokumentował to zdjęciami.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 09, 2016, 08:05:07 am »
Panowie spokojnie. Każdy to może wygłosić swoją subiektywną opinię. Najważniejsze aby osoba czytająca Forum mogła wyciągnąć wnioski z tych wypowiedzi
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 09, 2016, 02:36:49 pm »
Panowie jest odzew pozytywny oto Czesc maila

"Musiałem przeoczyć fakt, że prosił Pan o oryginalne akcesoria Hori-Zone. Przepraszam.
Na pewno wtedy bym Panu napisał, że smyczy i kołczanów (kołczan z zestawu był cały czarny, widać to na zdj) już nie mamy z tych zestawów.
Ten luk był ostatni, a komponenty sprzedały się wcześniej osobno.
..."
Luk mam ustawiony na 50# bo przy tej rozpiętości mniej się nie da.
Poprosiłem o kompensacje na rzecz 8strzał i tuby. dopłaca jakieś grosze. Smycz sam zrobiłem to kolczan field też zrobie;) Przesyłkę biorą na klatę.
Zobaczymy co dalej.
Wysłałem zdjęcia tego obitego górnego bloczka, uszkodzonych od podstawki strzał i kartonu przed rozpakowaniem i czekam na odp. Może zrozumieją o co się tak pieklilem.

I jeszcze jedno czy po 100 moich strzałach ten element byłby tak wytarty? Bo zauważyłem to przed moim wczorajszym strzelaniem czyli po pierwszym strzelaniu,plus to obicie na górnym bloczku, czy ten łuk mógł być używany?[/url[url=https://naforum.zapodaj.net/4ccd000813b1.jpg.html]
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2016, 07:02:20 pm wysłana przez MikeOl »

Adam Waligóra

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 160
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 09, 2016, 08:26:29 pm »
Teraz to ciężko powiedzieć czy był używany. Jeśli po rozpakowaniu string stop byłby tak zużyty to miałbyś 100% pewność, że to używka. Najłatwiej rozpoznać używkę po zużyciu owijek na camach oraz string stopu, o ile nikt ich oczywiście nie wymienił. Pytanie, czy ta guma po prostu nie jest tandetna. Jeśli masz możliwość to przekręć go o 90 stopni i idź postrzelać, następnie porównaj zużycie.
Hoyt - Defiant 65#
Spot Hogg - Father 1Pin
Trophy Taker - Smackdown Pro
Spot Hogg - Wiseguy
Easton - Aftermath .340

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 09, 2016, 08:34:43 pm »
Trudno powiedzieć. Dobrym zwyczajem jest porobienie zdjęć zaraz po wyjęciu z paczki nawet najbardziej głupich części łuku. Czasami dużo wyjaśniają gdy coś się zmieniło.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 09, 2016, 08:50:55 pm »
Nie pomyślałem o tym żeby zdjęcia robić. Wydaje mi się że tak to wyglądało od poczatku ale ręki uciąć za to nie dam.
Odkrece o 90 stopni i strzele 200razy zobaczymy co się stanie. Owijki na cieciwie wyglądają na nowe.
Dziwne jest to że to przetarcie było głębsze od strony majdanu a nie od strony bloczka, tak jakby ten łuk strzelamy był na mniejszym naciągu a potem ktoś przekręcił o 180stopni ten stoper i ustawiil na 30"
Napisałem w tej sprawie do sklepu.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2016, 09:11:55 pm wysłana przez MikeOl »

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 09, 2016, 08:52:36 pm »
Ta guma to akurat pierdoła i nie ma co się nad nią rozwodzić.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.