Autor Wątek: RANKING SKLEPÓW  (Przeczytany 115433 razy)

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 07, 2016, 09:29:57 pm »
Wczoraj o tym myślałem i wymyśliłem, że jak sobie w poniedziałek poczytają moje maile i się skończą śmiać to do nich zadzwonie poproszę o kontakt do właściciela i podam mu link do tematu..
Aż jestem ciekaw reakcji

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 07, 2016, 09:31:29 pm »
Przecież mają za mało czasu i ogólnie dużo roboty a ich jest za mało.
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 07, 2016, 09:35:42 pm »
Tu się z tobą zgadzam Tomaszu gdybym ja prowadził taki sklep to już kurier odbierał by ode mnie paczke z nową smyczą i kołczanem dla kolegi. Może zaglądać tutaj z  200 klientów robiących zakupy w sklepch łuczniczych i wołał bym mieć wśród nich dobrą opinię i nawet trochę stracić, aby później zyskać
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 07, 2016, 09:38:14 pm »
Szczerze to cieszyłem się dzisiaj jak małe dziecko z łopatki w piaskownicy i na prawdę zapomniał bym dzień wczorajszy ale jak tylko spojrzałem na ta smycz......
Noż k&#%@ mać!

Edyta:
Teraz mi kolega napisał że ten kolczan co mi przysłali za 79zł to jest z łuku dla dzieciaków 4strzałów poe lang....
A miał być horizone
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2016, 10:25:11 pm wysłana przez MikeOl »

Mariusz Orzeł

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 273
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 07, 2016, 10:24:48 pm »
Tomek bo ich jest za mało :-) Nie słyszałeś jeszcze o tym? :-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Adam Waligóra

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 160
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 08, 2016, 10:43:08 am »
Ja nigdy nie miałem problemów z Centrum-Łuczniczym. W tym roku zakupiłem praktycznie cały zestaw z podpisu plus inne bajery lasery itp.. Jedynym minus to kontakt telefoniczny, czasami ciężko się dodzwonić, Jeśli chodzi o drogę mailową, to nie raz prowadziłem korespondencję w godzinach mocno wieczornych i odpowiedź otrzymywałem po 15 minutach. Największym plusem sklepu są oczywiście ceny, bo nie kroją tak jak inni za przerzucenie kartonu z hurtowni do klienta. Może na przyszłość powinniście dokładniej precyzować swoje oczekiwania w kwestii zakupu. Dodatkowo, jeśli ktoś myśli, że przy zakupie przez internet otrzyma idealnie ustawiony pod siebie łuk to jest w dużym błędzie.
Hoyt - Defiant 65#
Spot Hogg - Father 1Pin
Trophy Taker - Smackdown Pro
Spot Hogg - Wiseguy
Easton - Aftermath .340

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 08, 2016, 10:59:24 am »
@adam.waligora

na maile odpisują, ceny mają przystępne, przez telefon mili są jak klient nie jest wymagajacy więc dlaczego od 2 tyg chodzę jak na szpilach?
-dlaczego na stole od wczoraj leży smycz i kolczan których nie zamawialem?
-dlaczego kurier nie zastosował się do uzgodnień mimo zapewnień sprzedawcy?
-dlaczego opoznili przesyłkę z powodu braku podstawki a po moim telefonie stanu magazynowego nie zmienili?
-dlaczego nie zalaczyli głupiej notki i parametrach łuku, mocy naciagu?
-gdzie podzialo się opakowanie z instrukcja od celownika, może zapomnieli wsadzić do paczki, a może mam jakaś uzywke?
-dlaczego w piątek po zgłoszeniu zaginięcia przesyłki pani że sklepu przejęła się tak bardzo że nawet do mnie nie oddzwoniła?

Jak dla mnie za dużo tych "dlaczego" jak na taki dobry sklep.
Wczoraj zauważyłem jeszcze że górny bloczek łuku jest obity w jednym miejscu..

Mój aparat tego nie łapie dobrze ale podejrzewam że w sklepie to będzie powiod aby luku już nie przyjmować
A co do ustawień łuku to tak ustawili mi podstawkę
http://www.forumlucznicze.pl/index.php?topic=6433.0
w plecy jestem 2 lotki nie wiem jak w pozostałych strzałach i czym to przykleić?

Zanim dokonałem ostatecznego wyboru konfiguracji wymieniłem ze sprzedawcą ponad 10maili w których jasno opisałem podając linki do ich towaru co za co wymieniam,  a czego nie wymieniam Po czym otrzymałem wycenę na która się zgodziłem i dokonałem przelewu.
A żeby nie być goloslowny zaraz wkleję treść tych maili:

"
1. Łuk- 600 zł
2. Podstawka- 209 zł
3. Stabilizator- 99 zł
4. Celownik- 129 zł (kamuflaż jest inny, więc lepiej wziąć czarny)
5. Kołczan- 79 zł
6. Smycz- 29 zł
7. Spust- 169 zł
8. Strzały 5 szt- 75 zł (odpowiedni będzie spine 2117/400).
9. Peep- 18 zł
10. Pętelka- 10 zł
Wysyłka- 16 zł (20 zł za pobraniem)
RAZEM: 1433,00 zł (+4 zł do pobrania)

Zakres regulacji jest spory, przy 30" można łuk odpuścić do ok 40#.
Pewnie, do tarczy tez jak najbardziej się nadaje.

--
Pozdrawiam,
www.centrum-lucznicze.pl

Od: "M*** O****" <**@**>
Do: centrum.lucznicze@interia.pl;
Wysłane: 9:45 Środa 2016-04-27
Temat: Re: Re: Re: Re: Zestaw Vulture

> To ja dziękuję za dobra propozycje:)
> Tutaj mój komplet
>
> * Łuk Hori-zone Vulture CAMO 600zl
>
> * Podstawka Whisker Biscuit Hori-zone ZMIANA
> http://www.centrum-lucznicze.pl/produkt/460,qad-ultra-rest-hunter
>
> * Stabilizator myśliwski Hori-zone ZMIANA
> http://www.centrum-lucznicze.pl/produkt/781,stabilizator-mysliwski-maximal-6-cali-static
>
> * Celownik Hori-zone 1 pinowy ze światłowodami (możliwość dołożenia pinów za dopłatą)
> ZMIANA
> http://www.centrum-lucznicze.pl/produkt/646,celownik-mysliwski-maximal-dawn-5-pinowy
>
> proszę na mail zdjęcia camo przy luku żeby porównać bo nie wiem czy czarny lepszy nie bedzie
>
> * Kołczan myśliwski Hori-zone na 5 strzał
> * Smycz nadgarstkowa (pod kolor camo tan/czarna czy coś)
>
> * Spust nadgarstkowy z obrotową głowicą ZMIANA
> http://www.centrum-lucznicze.pl/produkt/530,tru-ball-stinger
> czarny-sprzaczka
>
>
> * Strzały myśliwskie Hunter 2117
> 5 szt - tutaj się zastanowię, jeszcze nie wiem o co chodzi z tym spinem i jakiej długości będą pode mnie? Myślałem żeby na poczatek wziąć 3szt z różnym spinem i sprawdzic?
>
> * Peep-Sight (przeziernik) Radical
> na gumie !
>
> * Pętelka -jasna zielen, zaciski
>
>
> Jakie to będą koszta, bo ciężko to na telefonie wszystko ogarnąć?
> I jeszcze raz moje parametry:
> 193cm rozpiętości od palca środkowego,
> 186/7cm wzrostu, 92kg wagi.
>
> Jaka ten łuk posiada rozpiętość regulacji# bo myślałem odpuścić go do jakiejś bezpiecznej dla mnie wartości na początek a potem stopniowo zwiększać.
> Myślę że do tarczy też spokojnie postrzelam tym zestawem
> ?
> Oczywiście gdyby się coś tu nie zgadzało to proszę o korektę/kontakt mail lub 796***!!!
> M**** O****
"

Potem domowilem strzaly 6szt easton 400, klucze, wosk, 6lotek i 3 groty.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2016, 11:36:54 am wysłana przez MikeOl »

Adam Waligóra

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 160
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 08, 2016, 11:24:12 am »
@MikeOI
Nie wiem
Pytanie, czy zamawiałeś zestaw czy poszczególne pozycje, jeśli poszczególne pozycje i masz osprzęt nie zgodny z zamówieniem to reklamuj.
Bo kurierzy to #$@%) i pewnych rzeczy na nich nie wymusisz, ja zamawiam na adres firmowy lub za pobraniem, wtedy kurier szuka mnie, a nie ja jego lub przesyłki.
Jeśli zamówiłeś zestaw to oczywiste, że czekali na podstawkę, stany magazynowe większości sklepów można między bajki włożyć.
Jeśli prosiłeś o ustawienie naciągu to pewnie taki ustawili, sam twierdzisz ze łatwo się naciąga, 70# byś tak łatwo nie pociągną.
Jeśli zamawiałeś zestaw to kartoników nie dostaniesz, nie widzę nic w tym dziwnego. W większości sklepów osprzęt z magazynu jest montowany na wystawowych łukach a następnie sprzedawany ( to wiem z autopsji). Trochę inna sytuacja jest, jeśli zamawiasz towar, którego nie ma na stanie.
Dlaczego nikt nie zadzwonił to nie wiem, za to wiem jak ciężko się gada z firmą kurierską, jeśli paczka została odebrana, z ich punktu widzenia rozpoczyna się procedura reklamacyjna, która trwa i trwa.

Jak pisałem poprzednio ja nie miałem problemów ze sklepem ani dostawami.
Największym błędem było odebranie kartonu od sąsiadów, bo teraz ciężko będzie ci zareklamować uszkodzenia mechaniczne łuku.

Hoyt - Defiant 65#
Spot Hogg - Father 1Pin
Trophy Taker - Smackdown Pro
Spot Hogg - Wiseguy
Easton - Aftermath .340

Adam Waligóra

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 160
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 08, 2016, 11:43:34 am »
@MikeOI
Możesz nie modyfikować postów bo ciężko się odpisuje.
Hoyt - Defiant 65#
Spot Hogg - Father 1Pin
Trophy Taker - Smackdown Pro
Spot Hogg - Wiseguy
Easton - Aftermath .340

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 08, 2016, 11:46:27 am »
Sory ale pisze na telefonie i czasem żeby dodać coś do postu to muszę to modyfikować bo inaczej treść przepada.
Pisze post wysylam, zmieniam stronę kopiuje zdjęcie lub treść z innej karty wracam do postu i dodaje przez edycję.
Inaczej nie da rady na moim telefonie

Adam Waligóra

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 160
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 08, 2016, 11:55:05 am »
Jeśli chodzi o podstawkę, to nowe łuki z fabrycznymi sznurkami do około 200 strzałów nie za bardzo trzymają ustawienia, im tańszy łuk i tym samym cięciwa tym okres jest dłuższy. Dodatkowo łuk przeleżał w gorącym bagażniku kuriera. Ja każdy nowy łuk musiałem przez początkowy okres mocno doregulowywać.
Hoyt - Defiant 65#
Spot Hogg - Father 1Pin
Trophy Taker - Smackdown Pro
Spot Hogg - Wiseguy
Easton - Aftermath .340

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 08, 2016, 12:43:11 pm »
Ale jak sam zacznę grzebać przy łuku to po gwarancji chyba że jak przy celowniku jakieś mikro regulacje są dozwolone?
Poza tym skoro jest Jak mówisz a ja im mówiłem że jestem zielony w temacie powinni mi dac jakieś info co i jak do tych 200 pierwszych strzałów może się dziać i jak temu zaradzić?

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 08, 2016, 01:51:08 pm »
Przecież możesz ustawiać własny łuk ;)
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


MateuszN

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 191
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 08, 2016, 04:27:11 pm »
Co do mojego zamówienie to zmieniłem wszystko w vulture oprócz
-smyczy (tą prosiłem pod kolor camo np tan/ czarny bo w oryginale jest green/czarny), a przysłali mi taki plastikowy szajs

https://naforum.zapodaj.net/aab5a35f471d.jpg.html
Wolałem strzelać bez tego dzisiaj żeby tego plastiku nie połamać no i mam to zamiar oddać tz. niech sobie ich kurier po to przyjeżdża i niech przywiezie mi to co zamówiłem i za co zapłaciłem.

A zamiast oryginalnego kolczanu którego też nie zmieniłem w zamówieniu (mam wszystkie maile) przysłali mi to


https://naforum.zapodaj.net/6b594a82e2d1.jpg.html
??


Mam 6 strzał easton 400 z lotkami blade takimi krótkimi i wypuscilem dzisiaj trochę ponad 100 strzałów na odległości 20m i 30m.
Strzaly powtarzalne skupienie wielkości dłoni,tylko strzelalem bez tej smyczy i trzymając przekrecalem majdan dlatego układamy się na prawo od środka celu.
Zauważyłem też że lotki orają też kable i futerko podstawki?
Hej MikeOl
Jesli zamowiles goly luk i osprzet do niego to nie dostaniesz smyczy Horizone i kolczanu. Te rzeczy sa dostepne tylko jesli kupisz zestaw Horizone tak jak moj Bratanek. Te zestawy przychodza od producenta i sklep nie wymieni Ci zestawu na inne elementy bo tych z zestawu nie mogliby sprzedac bo nie sa przedawane detalicznie i byliby stratni. Dlatego do golego luku jaki zamowiles dali Ci ta smycz i kolczan.
PSE Stinger X

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 08, 2016, 06:39:30 pm »
Jeśli tak to wg ceny jaką podał sprzedawcą powinni przysłać mi to
http://www.centrum-lucznicze.pl/produkt/789,smycz-do-luku-bloczkowego-maximal-braided-camo
tego co mi przysłali nawet w ofercie nie mają, to samo z kolczanem napisałem "5strzalowy horizone" jeśli to nie mieli powinni o tym poinformowac i zaproponować coś innego. Na samym dole w mailu prosiłem o kontakt korekty info jeśli w moim zestawieniu jest coś nie tak, podałem jeszcze raz numer telefonu choć to też mieli...


Właśnie wróciłem ze strzelania; 120strzał poszło z 20m, bardzo mocny wiatr boczny, zeszło mi w 2h 20serii x6strzał. Muszę dokupić 6strzał i tubę na to koniecznie.
Bary spompowane ;DD i trochę się nalazilem. Ręka łuczna pracuje mi więcej niż Cieciwa, dzisiaj już czułem łokieć.
Przetestowalem smycz własnej roboty oraz nową matę tz. Worek propylenowy 30kg wypchany 10kg szmat. Jest lepszy od tego z pianki i siatki.
Przestawilem kable dalej od cieciwy i strzaly przestały bic w prawo.
Sorry za offtop ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2016, 07:05:58 pm wysłana przez MikeOl »