Autor Wątek: RANKING SKLEPÓW  (Przeczytany 115393 razy)

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
RANKING SKLEPÓW
« dnia: Luty 23, 2016, 10:56:34 am »
No to zakładam temat, który na pewno się tutaj przyda zarówno początkującym jak i już zaawansowanym oceniamy sklepy od 1 do 10 gdzie 10-klasa światowa, a jeden poniżej krytyki i troszkę uzasadnijmy dlaczego taka ocena.

EDIT
Jak napisałem tak zrobiłem podsumowanie ocen sklepów
1. sklep-robinhooda.pl   liczba ocen 7 średnia ocen 9,2
2. luksport.pl               liczba ocen 7 średnia ocen 8,7
3. sklepluczniczy.pl       liczba ocen 7 średnia ocen 8,4
4. polluk.pl                  liczba ocen 1 średnia ocen 8
5. centrum-lucznicze.pl  liczba ocen 6 średnia ocen 7,6
6. bowhunting.pl           liczba ocen 2 średnia ocen 7,5
7. e-luk.pl                   liczba ocen 5 średnia ocen 7,2
8. lukibytom.pl             liczba ocen 1 średnia ocen 1
9. sagittarius-archery.pl liczba ocen 3 średnia ocen 0,6
 
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2017, 06:55:12 am wysłana przez Akama »
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2016, 11:01:33 am »
No i zacznę pierwszy centrum-lucznicze.pl w Jaworzu oceniam na 10 bardzo cierpliwie odpowiadają na pytania doradzają w moim przypadku dobrze mają dobre ceny i dość szybko sprowadzają towar.
Bowhunting.pl oceniam na 7 raz słali mi paczkę na dwa razy i troszkę mają ceny mogłyby być niższe.
Sagittarius-archery 2 nie zrobili na mnie dobrego wrażenia długo się czeka na paczkę i ogólnie jakoś tak jakby chcieli wcisnąć co im zalega na półce.
W innym miejscach jeszcze nie kupowałem.
Pozdrawiam Krzysiek

Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

Tomasz_R

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 444
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2016, 11:19:03 am »
http://sklep-robinhooda.pl/ bez zarzutów , paczka dotarła wciągu 2 dni roboczych.
Buck Trail Antelope 40# Buck Trail BlackHawk 40#
PSE Stinger 3g 70#

Mariusz Orzeł

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 273
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2016, 11:24:14 am »
Polecam sklep Robin Hooda. Pełen profesjonalizm,  serwis szybki i bezproblemowy.  Paczki wysyłane ekspresowo. W skali do 10 oceniam na 15 :-) ;-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 23, 2016, 11:47:27 am »
DAKO i sklep Robin Hooda - fachowa i miła obsługa, potrafią doradzić a w razie czego odradzić. Polecam każdemu kto chce kupować raz a dobrze.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2016, 12:05:58 pm »
Jak wyżej. sklepluczniczy.pl i Sklep RH.
Sklep RH jak czegoś nie ma to trochę się czeka na ten towar (14-20 dni czasami). Plus taki, że jak przychodzi to najczęściej model wyższy w tej samej cenie, tak miałem z podstawką, czyli wątpliwości i działanie na korzyść klienta.

U Dawida ze sklepluczniczy.pl tez kupuje się spoko. Większe zakupy, można pogadać o rabacie, z reguły trzeba poczekać te 5-7 dni na dostawę, ale ze mnie też taki typ, że wymyślam do sprowadzenia jakieś egzotyczne towary.

W tych dwóch sklepach plus dla mnie też taki, ze mają ciasną tolerancję przycinania strzał i jak się zamówi 28 albo 28,5 cala to tyle jest +/- 0,1.
W innych sklepach mają trochę luźniejsze podejście do tego i czasami dostaję 28,25 cala a chciałem 28. Zawsze zaznaczam czy wg. AMO czy carbon-to-carbon.

Jest też jeden sklep, gdzie już nigdy nic nie kupię, nawet grotów. Z tym, że sporo osób ten sklep chwali. Może ja miałem pecha, że prosiłem prawie miesiąc o zwrot pieniędzy z powodu podwójnego przelewu, z tym, że podejście dla mnie, czyli gościa który lubi podejście anglosaskie do biznesu jest zbyt mocno ruskie w tym sklepie.


Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

TTT

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2016, 12:39:56 pm »
Dlaczego nie podasz nazwy sklepu którego nie polecasz? Ja wieczorem opisze swoje doświadczenia z dwoma sklepami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie - nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz"
Muhammad Ali

Dopóki myślisz, że możesz przegrać, przegrasz na pewno.
<---------------<<<

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 23, 2016, 12:52:07 pm »
Są ludzie, którzy są zadowoleni z zakupów w tym sklepie. Może mój przypadek był odosobniony.
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 23, 2016, 01:23:34 pm »
Odosobniony czy nie podaj nazwę. Jak będziecie podawać cyfry jak oceniacie to postaram się robić co jakiś tydzień podsumowania i jakaś tabelkę że średnia ocen
Pozdro
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

sikora

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 136
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 23, 2016, 01:28:50 pm »
Są ludzie, którzy są zadowoleni z zakupów w tym sklepie. Może mój przypadek był odosobniony.

Albo podajemy nazwę sklepu albo nie poruszajmy jego tematu. Teraz niech pięć osób napisze "jest taki jeden sklep ale to tylko mi się tak zdarzyło więc nieważne" i nie wiadomo czy o tym samym piszą czy nie (a przynajmniej ja nie wiem)

Łuksport - 9/10 , ceny warszawskie więc porównując na stronach www ciężko znaleźć coś taniej niż u konkurencji, moje odczucie - obsługa profesjonalna, wszystko dobierane pod osobę i nie ma tak że wchodzi inny klient i "sorry nie mam czasu idę liczyć hajs", pan Adam Pazdyka ode mnie nie odchodził. Mało tego przedstawia jak przyjąć pozycję, jak mierzyć i tłumaczy błędy (taki mini kurs). Może to standardowe zachowanie ale mocowanie podstawki, siodełka i ustawienie buttona jest w gratisie. Do tego swoim okiem ocenia stan sprzętu z którym się do niego przyjeżdża a był kupowany gdzie indziej (Tomasz Ryszka masz szczęście :P). Skoro tak wychwalona obsługa to dlaczego 9/10? Ceny + stan niektórych dodatków jak celownik w którym brakuje śrubki imbusowej oraz ochraniacze palców których zapięcia są żadnego polotu i jedno padło już w sklepie :D Ja wiem że oni tego nie produkują ani że to nie najwyższa półka (celownik 124zł, ochraniacze 30/50 zł)  oraz >widziały gały co brały< ale można ostrzec. Przydałaby się większa powierzchnia sklepu. Nie licząc cen to co na minus to są pierdoły ale wolałem opisać. 

sklep-robinhooda - 9/10 - sporo towaru do zaoferowania w bardzo dobrej cenie (czyt. niższej niż konkurencja). Kontakt mejlowy istnieje i jest bardzo sprawny. Jeśli czegoś nie ma to proponują zamiennik i uaktualniają stronę. Teraz minusiki: jeśli chce się mieć aktualny stan zamówienia trzeba jednak napisać mejla i wtedy w ciągu 15min jest zmiana na stronie z "oczekuje" na "w trakcie realizacji" więc lepiej się tym nie sugerować i nie denerwować :D a drugi minus za - zapytałem czy jest cięciwa 8125G w kolorze żółtym i powiedzieli że nie jest dostępna więc zamówiłem 2x czarną 18nitek ale przyszła do mnie 1xczarna 18nit i jedna żółto-czarna 16nitek. Spokojnie to wytrzyma moje 34lbs ale nie to zamawiałem :)
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2018, 11:58:30 am wysłana przez sikora »
Samick Polaris 30# 70"
Easton Inspire 630

Hoyt/Easton T/D4 Gold Medalist H25 - 70" 34#
Staby AGF-CA
AVALON CARBON COMPOSITE 600

WNS Forged Elite Alpha H25
SF Archery Elite Carbon Hight Foam 70" - 34#
Shibuya DX Gold Tip, klicker Beiter Silver,

seavolve

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 112
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 23, 2016, 02:42:53 pm »
Oto moja subiektywna ocena sklepów z którymi miałem styczność.

Sklepluczniczy.pl - 10 rewelacyjny kontakt, doradztwo, cierpliwość:), bardzo szybka realizacja, zero problemów. W 100% polecam sklep.

Centrum lucznicze - 9 bardzo dobry kontakt, ceny, doradztwo i cierpliwość. Jedyny minus to taki, że dostałem inny model ( porównywalny, ale inny) maszynki do lotek, niż zamawiałem bez zapytania mnie o zdanie. Niemniej jednak mogę spokojnie polecić ten sklep.

Sklep Robinhooda - 7 trochę utrudniony kontakt, długi czas oczekiwania na realizację ( bylem zmuszony zrezygnować z części zamówienia), jednak ostateczne załatwienie sprawy korzystne dla mnie. Najlepiej oklejone i zapakowane strzały jakie dostałem:) Sklep mogę polecić.

E-łuk Wrocław - 2 to tam miałem problemy z łukiem. Odniosłem wrażenie że jeśli nie kupuje się łuku za tysiące pln to jest się traktowanym jako klient "gorszego sortu". Ja osobiście nie mogę polecić tego sklepu.

Bowhunting.pl - nie będę wystawiał oceny, ponieważ ostatecznie nie zrobiłem tam zakupów. Ale atmosferę w sklepie i dar przekonania oceniam bardzo dobrze. Jeśli wybierze sie tam ktoś niezdecydowany to wyjdzie już jako zapaleniec;)

barnabii

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 194
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 23, 2016, 03:56:37 pm »
Sklepluczniczy.pl  10! Świetny kontakt, zaufanie, ekspresowa wysyłka, doradztwo na wysokim poziomie. Nic dodać nic ująć.

Centrum łucznicze 1! Pierwsze zamówienie w tym sklepie otrzymałem przesyłkę i okazało się że towar jest niezgodny z tym co zamówiłem. Podczas rozmowy telefonicznej z panem ze sklepu oczywiście stwierdził on ze to ja popełniłem błąd podczas zamawiania i że on zrobił wszystko jak należy.

Co do reszty sklepów się nie wypowiem bo nie korzystam.
Pozdrawiam
PSE BRUTE FORCE 70#
HHA Optimizer Lite
Nap Apache
Easton Aftermath 340
 Spot-Hogg Wiseguy
PSE STINGER 3G 63#
decut clik+ Lipko Decut rainbow 0.1
trophy ridge rewolution
EASTON  Aftermath 400
Tru Ball Stinger

dar_o

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 23, 2016, 05:51:05 pm »
Sklep łuczniczy.pl 10
Centrum Łucznicze.pl 10
-- W obu pytałem o łuk na początek - oba udzieliły wypowiedzi wyczerpująco i na temat. Stąd 10 - za kontakt z klientem który nie ma za bardzo pojęcia o tym, czego chce :D
--
Łuk w efekcie kupiłem w sklepie e-luk.pl . I tu też 10. Za dobry kontakt i podejście do klienta. Realizacja zamówienia błyskawiczna. Później dokupowałem akcesoria, również tak samo transakcja bezproblemowo i szybko.
Dodam - że łuk kupowałem tani, Jandao Beginner,  co gryzie się z postem seavolve. Ale może i to efekt tego, że kontaktuję się z Lublinem :D a nie Wrocławiem :P

Pozdrawiam
 
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2016, 09:11:44 pm wysłana przez dar_o »

barnabii

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 194
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 23, 2016, 06:41:50 pm »

Dodam - że łuk kupowałem tani, Jandao Beginner,  co gryzie się z postem Barnabii. Ale może i to efekt tego, że kontaktuję się z Lublinem :D a nie Wrocławiem :P

Pozdrawiam
 
kolega chyba mnie z kimś pomylił
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2016, 06:43:29 pm wysłana przez barnabii »
PSE BRUTE FORCE 70#
HHA Optimizer Lite
Nap Apache
Easton Aftermath 340
 Spot-Hogg Wiseguy
PSE STINGER 3G 63#
decut clik+ Lipko Decut rainbow 0.1
trophy ridge rewolution
EASTON  Aftermath 400
Tru Ball Stinger

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 23, 2016, 06:47:51 pm »
Ten wątek ma sens, gdy powstrzymamy się od wyrażania opinii na temat subiektywnych opinii innych, dotyczących zakupów w danych sklepach.
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex