Tematy ogólne > wszystkie inne tematy związane z łucznictwem ;)

RANKING SKLEPÓW

<< < (2/48) > >>

gibber:
Jak wyżej. sklepluczniczy.pl i Sklep RH.
Sklep RH jak czegoś nie ma to trochę się czeka na ten towar (14-20 dni czasami). Plus taki, że jak przychodzi to najczęściej model wyższy w tej samej cenie, tak miałem z podstawką, czyli wątpliwości i działanie na korzyść klienta.

U Dawida ze sklepluczniczy.pl tez kupuje się spoko. Większe zakupy, można pogadać o rabacie, z reguły trzeba poczekać te 5-7 dni na dostawę, ale ze mnie też taki typ, że wymyślam do sprowadzenia jakieś egzotyczne towary.

W tych dwóch sklepach plus dla mnie też taki, ze mają ciasną tolerancję przycinania strzał i jak się zamówi 28 albo 28,5 cala to tyle jest +/- 0,1.
W innych sklepach mają trochę luźniejsze podejście do tego i czasami dostaję 28,25 cala a chciałem 28. Zawsze zaznaczam czy wg. AMO czy carbon-to-carbon.

Jest też jeden sklep, gdzie już nigdy nic nie kupię, nawet grotów. Z tym, że sporo osób ten sklep chwali. Może ja miałem pecha, że prosiłem prawie miesiąc o zwrot pieniędzy z powodu podwójnego przelewu, z tym, że podejście dla mnie, czyli gościa który lubi podejście anglosaskie do biznesu jest zbyt mocno ruskie w tym sklepie.


TTT:
Dlaczego nie podasz nazwy sklepu którego nie polecasz? Ja wieczorem opisze swoje doświadczenia z dwoma sklepami.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

gibber:
Są ludzie, którzy są zadowoleni z zakupów w tym sklepie. Może mój przypadek był odosobniony.

KAZIU:
Odosobniony czy nie podaj nazwę. Jak będziecie podawać cyfry jak oceniacie to postaram się robić co jakiś tydzień podsumowania i jakaś tabelkę że średnia ocen
Pozdro

sikora:

--- Cytat: gibber w Luty 23, 2016, 12:52:07 pm ---Są ludzie, którzy są zadowoleni z zakupów w tym sklepie. Może mój przypadek był odosobniony.

--- Koniec cytatu ---

Albo podajemy nazwę sklepu albo nie poruszajmy jego tematu. Teraz niech pięć osób napisze "jest taki jeden sklep ale to tylko mi się tak zdarzyło więc nieważne" i nie wiadomo czy o tym samym piszą czy nie (a przynajmniej ja nie wiem)

Łuksport - 9/10 , ceny warszawskie więc porównując na stronach www ciężko znaleźć coś taniej niż u konkurencji, moje odczucie - obsługa profesjonalna, wszystko dobierane pod osobę i nie ma tak że wchodzi inny klient i "sorry nie mam czasu idę liczyć hajs", pan Adam Pazdyka ode mnie nie odchodził. Mało tego przedstawia jak przyjąć pozycję, jak mierzyć i tłumaczy błędy (taki mini kurs). Może to standardowe zachowanie ale mocowanie podstawki, siodełka i ustawienie buttona jest w gratisie. Do tego swoim okiem ocenia stan sprzętu z którym się do niego przyjeżdża a był kupowany gdzie indziej (Tomasz Ryszka masz szczęście :P). Skoro tak wychwalona obsługa to dlaczego 9/10? Ceny + stan niektórych dodatków jak celownik w którym brakuje śrubki imbusowej oraz ochraniacze palców których zapięcia są żadnego polotu i jedno padło już w sklepie :D Ja wiem że oni tego nie produkują ani że to nie najwyższa półka (celownik 124zł, ochraniacze 30/50 zł)  oraz >widziały gały co brały< ale można ostrzec. Przydałaby się większa powierzchnia sklepu. Nie licząc cen to co na minus to są pierdoły ale wolałem opisać. 

sklep-robinhooda - 9/10 - sporo towaru do zaoferowania w bardzo dobrej cenie (czyt. niższej niż konkurencja). Kontakt mejlowy istnieje i jest bardzo sprawny. Jeśli czegoś nie ma to proponują zamiennik i uaktualniają stronę. Teraz minusiki: jeśli chce się mieć aktualny stan zamówienia trzeba jednak napisać mejla i wtedy w ciągu 15min jest zmiana na stronie z "oczekuje" na "w trakcie realizacji" więc lepiej się tym nie sugerować i nie denerwować :D a drugi minus za - zapytałem czy jest cięciwa 8125G w kolorze żółtym i powiedzieli że nie jest dostępna więc zamówiłem 2x czarną 18nitek ale przyszła do mnie 1xczarna 18nit i jedna żółto-czarna 16nitek. Spokojnie to wytrzyma moje 34lbs ale nie to zamawiałem :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej