Autor Wątek: RANKING SKLEPÓW  (Przeczytany 115382 razy)

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 07, 2016, 06:09:55 am »
Ja bym tam nie zamówił nawet gumy do wyciągnia strzał bo i ona by przyszła popsuta.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 07, 2016, 06:46:04 am »
Klient to klient, jak się za mało zarabia na tanich łukach to niech je wyrzucą ze swojej oferty a jadą tylko na łukach premium.
Fakty są takie, że dobre sklepy w PL są 2, może 3.
Opinie na temat K-EX zależą głównie od kuriera, który dostarcza paczkę. No to wskazuje na brak jasnych procedur w firmie i generalnie to słabo.
Nauka na czyiś błędach to mit, ja się nie dziwię, że ludzie nie słuchają opinii innych, sam ich mało słucham.

Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 07, 2016, 07:15:46 am »
Sklep ma tu dobre oceny, na stronie internetowej prezentuje się godnie wystarczy spojrzeć na galerie zdjęć; medale, trofea -to świadczy o tym, że wiedzą co robią.
To budzi zaufanie.

To nie jest wina tego, że ktoś kupił raz i ocenia (skoro kupił to ma prawo do oceny) w tym temacie trzeba zaznaczać czy ktoś robił zakupy w realu czy online,
bo jak fizycznie idziesz do sklepu widzisz towar na półce, płacisz, dziękujesz i wychodzisz to może być ok, jak w piekarni.

Ale online np gdy dzwoniłem do sklepu nigdy nikt nie przedstawił mi się z nazwiska -już nawet nie w formie informacyjnej ale grzecznościowe skoro ja się przedstawiałem..
Praktycznie to nie wiem, czy przez 4połączenia rozmawiałem z ta sama osobą (2 wczorajsze to była ta sama kobieta poznałem po głosie)?

Na wszelkie niedogodności lub utrudnienia klient słyszy "jest nas tu za mało żeby to ogarnąć, mamy za wiele telefonow" a nie: już to ogarniam, przepraszam zajmę się tym osobiście itp.

Poza tym nawiazujac do tematu opóźnienia wysyłki z powodu braku podstawki dowiedziałem się że ważniejszy jest taki klient, który przyjdzie do sklepu i wyłoży gotówkę, a nie taki który gdzieś w mailu deklaruje że bierze ale pieniądze jeszcze się nie zaksiegowaly(!)
Oczywiście jak dostawa dojdzie to wszystko już jest realizowane wg kolejności zamówień
(a przynajmniej tak mówi tajemniczy głos z słuchawki telefonu)

A najgorszy przykład lekceważenia klienta jest z wczoraj kiedy gorąca sprawa, łuk dostarczony uj wie gdzie ja biegam po osiedlu i zaczepiam ludzi czy tu gdzieś mieszka pan X, a kobieta ze sklepu zamiast zadzwonić do mnie o tej 15.30 i zapytać czy kurier dzwonił i co ustaliła z centralą k ex ..wysyła mi mail, który odbieram po 17 gdzie w sklepie już dawno nikogo nie ma !!! A mówiłem jej że ich powiadomie jak odzyskam przesyłkę.
Od ustalonej przezemnie godziny do godziny odbioru łuku minęło 6h nerwowki, wydzwaniania, biegania po bloku i zaczepienia ludzi.. Nigdy wiecej!


Nie oceniam jeszcze sklepu, poczekam na kontakt z ich strony a potem grzecznie poproszę telefon do właściciela.
Może wiecie KTO jest tym właścicielem?
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2016, 10:24:10 am wysłana przez MikeOl »

Munin

  • Gość
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 07, 2016, 12:09:11 pm »
Cóż, nie mam zaufania do firm które mają własna domenę do sprzedaży online a firmowy adres email w gówniastym hostingu darmowym, to od razu zalatuje mi firma-krzak. Firma Lucjana Socha nie robi solidnego wrażenia, jakiś czas temu chciałem u nich zakupić garść strzał i po dokonaniu wpłaty usłyszałem podobną "śpiewkę" o tym, że towaru obecnie nie ma a potem było że jest ich za mało i nie dają rady. Dla mnie jako zostawiającego im pieniądze za coś wirtualnego jest to antyreklama i informacja o tym żeby omijać szerokim łukiem bo jest ich mało czyli mało czasu poświęcą mojemu tematowi. Poprosiłem o zwrot kasy i zamówiłem w innym miejscu gdzie od razu zostałem poinformowany o potrzebie oczekiwania. Niestety ale sklep jest tak solidny jak jego pracownicy.

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 07, 2016, 01:35:28 pm »
To mnie postraszyliscie bo zamowilem i nich łuk ma być pod koniec przyszłego tygodnia zobaczymy jak będzie
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

Mariusz Orzeł

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 273
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 07, 2016, 03:12:03 pm »
Można robić rankingi, oceny, pisać opinie,  opisywać historie te lepsze i gorsze a niektórzy i tak zamawiają wg. nie wiadomo jakich kryteriów. Jakby mi ktoś napisał lub powiedział,  że mnie obsługuje jak za czasów PRL-u, bo jest ich za mało w sklepie to nawet bym z ciekawości na ich stronę nie wchodził ponieważ zwyczajnie szkoda na to czasu .

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 07, 2016, 04:13:38 pm »
Ja z centrum luczniczym nigdy problemu nie miałem do tej pory zrobiłem u nich zakupy za jakieś 1500 zł i nie miałem zastrzeżeń
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 07, 2016, 06:58:47 pm »
Bo to sklep handlujący drobnicą. Z tego żyją. Ciekawe czemu poważne sklepy łucznicze nie muszą się wystawiać na allegroszu.

Sam zamawiałem kiedyś w tym sklepie. Wszystko przyszło i było OK. Jednak towar bardzo niskiej jakości i tyle też kosztował. Nikt mi natomiast nie doradził że poleca mi coś lepszego za dopłatą. Dla mnie jest to jednoznaczne. Ich oferta nie jest skierowana dla mnie ale do osób które startują w łucznictwie i podchodzą do niego z wielkim przymrożeniem oka. Na poradę nie ma za bardzo co liczyć.

Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 07, 2016, 07:31:24 pm »
Ocenie ich lepiej lub gorzej w piatek bo obiecali mi że do tego czasu łuk do mnie dojdzie z tym że ja konkretnie wiedziałem co chcę i to mają mi sprowadzić nie potrzebowałem żadnych porad więc nie wypowiem się w tym temacie.
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 07, 2016, 08:10:31 pm »
Ocenie ich lepiej lub gorzej w piatek bo obiecali mi że do tego czasu łuk do mnie dojdzie z tym że ja konkretnie wiedziałem co chcę i to mają mi sprowadzić nie potrzebowałem żadnych porad więc nie wypowiem się w tym temacie.
No przepraszam,ale w jednym z pierwszych postów tego tematu oceniłeś ich na 10 ,bo własnie cierpliwie rozmawiali i Ci doradzali. Warto może nie szafować tak wysokimi ocenami tylko na podstawie rozmów i kupna paru drobiazgów. Bo potem kolejny klient się nabiera i pisze jak to zrobiono go w konia. Mam nadzieję,że z twoim łukiem będzie wszystko w porządku,ale na twoim miejscu już bym się denerwował. Bo możesz być kolejnym,kto dla paru PLN zniżki i rzekomej okazji korzysta z usług tego sklepu. Zamiast skorzystać z usług sklepów,gdzie takie rzeczy nigdy nie mogły by mieć miejsca.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 07, 2016, 08:33:21 pm »
Co do mojego zamówienie to zmieniłem wszystko w vulture oprócz
-smyczy (tą prosiłem pod kolor camo np tan/ czarny bo w oryginale jest green/czarny), a przysłali mi taki plastikowy szajs

https://naforum.zapodaj.net/aab5a35f471d.jpg.html
Wolałem strzelać bez tego dzisiaj żeby tego plastiku nie połamać no i mam to zamiar oddać tz. niech sobie ich kurier po to przyjeżdża i niech przywiezie mi to co zamówiłem i za co zapłaciłem.

A zamiast oryginalnego kolczanu którego też nie zmieniłem w zamówieniu (mam wszystkie maile) przysłali mi to


https://naforum.zapodaj.net/6b594a82e2d1.jpg.html
??


Mam 6 strzał easton 400 z lotkami blade takimi krótkimi i wypuscilem dzisiaj trochę ponad 100 strzałów na odległości 20m i 30m.
Strzaly powtarzalne skupienie wielkości dłoni,tylko strzelalem bez tej smyczy i trzymając przekrecalem majdan dlatego układamy się na prawo od środka celu.
Zauważyłem też że lotki orają też kable i futerko podstawki?
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2016, 10:42:11 am wysłana przez MikeOl »

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 07, 2016, 09:00:23 pm »
Trochę faktycznie zaczynam sie denerwować poczekam zobaczę ostatecznie oddam kurierowi jak będzie coś nie tak i zamówię w innym sklepie, i zmienię ocene.
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

Mariusz Orzeł

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 273
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 07, 2016, 09:17:13 pm »
Tylko zamów z opcją sprawdzenia przy dostawie bo inaczej kurier zrobi w tył zwrot i nic nie da, że będziesz jemu pokazywał co jest nie tak

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


MikeOl

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 156
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 07, 2016, 09:21:40 pm »
Sprzęt dobrze strzela; przeziernik znajduje się na właściwej wysokości, dobrze się to naciaga i nie wiem co jeszcze bo pierwszy raz strzelam z bloczka.

Problem to po prostu obsługa i olewatorstwo tematu plus ten szans co na zdjeciach powyżej. Kuriera zostawiam bez komentarza.
Co ciekawe, przeczytaj sobie warunki zwrotu: towar przyjmą jesli Nowy i kasę oddadzą minus 100zl za ustawienie łuku. Tylko ja nie otrzymałem żadnego protokołu z ustawieniami co było zrobione itp nawet nie wiem jaką jest moc naciagu, prosiłem o 45# ale nie mam jak sprawdzic..
Więc jaką mam pewność że ktoś po prostu nie przykrecil tego wszystkiego na ustawieniach neutralnych??

Czekam aż mi oddadzą oryginalny kolczan i skórzana smycz ciekawe jak to załatwia bo ja nie mam zamiaru płacić za przesyłkę za czyjąś samowolke.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2016, 09:33:21 pm wysłana przez MikeOl »

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: RANKING SKLEPÓW
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 07, 2016, 09:23:30 pm »
Mnie tylko dziwi jeden fakt. Mianowicie dlaczego nikt ze strony sklepu nawet nie stara się odpowiadać na forumowe zarzuty Kolegów którzy je tu przytaczają? Podobno prawda leży po środku.

To chyba jakieś nieporozumienie aby ludzie których pasja jest łucznictwo i wręcz żyją z tego aktywnie nie czytali największego forum łuczniczego w Polsce...
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.