Tematy ogólne > wszystkie inne tematy związane z łucznictwem ;)

RANKING SKLEPÓW

<< < (48/48)

estelo333:
Siemanko, napisze coś o moim zakupie.

za dzieciaka cos strzelalem , teraz postanowilem kupic dobry luk z dobrym osprzetem, nie targujac, nie wymyslajac, zaufalem profesionalistom bo tyle to sie reklamuja .

za komplecik nie cale 5tys wyszlo, w tym wlasnie 220zl za poskladnie "profesjonalne" oczywiscie calego osprzetu. wkoncu place by sobie postrzelac bez zadnego majsterkowania - wkoncu sie nie znam a trzeba miec do tego wiedze i sprzet.

tak wiec Ja-amator vs profesjonalisci.   :

1. w sumie nie wiem od czego zaczac bo chyba nic dobrze nie zrobili. ale zacznijmy od tego kilka razy prosilem o ustawienie luku na 60lbs, jak luk do mnie przyszedl odrazu wiedzialem ze cos jest nie tak, zakupilem wage itd noi luk byl ustawiony na 42lbs. lecimy dalej.

2. celownik, mial byc ustawiony pierwszy pin wedlug moich preferencji, ogolnie bylo tak ze jakos nie moglem wogole ogarnac luku, ani to celnosci, ani reakcji na ustawienie, pozatym co bylo ustawiac jesli celownik z mikroregulacja... zreszta o regulacji nie ma mowy bo byl wysuniety MAXYMALNIE w lewo...

3. i tak musialem zakupic petelki nici drobiazki itd, np nock point tez musialem przestawic bo strzala zbyt mocno patrzyla w dol.

4. PODSTAWKA, uwaga wszystkie niedociagniecia co znalazlem byly widziane golym okiem nie przygladajac sie. tak wiec , luk bear alaskan, zakladam strzale na cieciwie, strzala lezy w tej "prowadnicy" w tej gumce na majdanie, i podczas podnoszenia strzaly przez podstawke strzala uciekala mocno w lewo. dopiero musialem podstawke przestawic w prawo, i dopiero teraz luk zachowuje sie przyzwoicie, jest cichy i celny i reaguje na ustawienia..

5. zamowilem drugi raz strzaly, i sa dokladnie 1cm za krotkie niz zamawialem.  czepiam sie? sam juz niewiem , kontakt mailowy 10/10 , szybkosc realizacji 10/10, ale co z tego jesli caly luk musialem na nowo poskladac, a wlasnie tego chcialem uniknac,  pozatym ktos kupi od nich luk to zaraz sie wku*wi i mu sie odechce calego strzelania.

naprawde nieprzyjemnie mi pisac ten post bo nielubie takich sytuacji, no ale polecam omijac ten sklep tym bardziej jesli jest to Twoj pierwszy zakup :/ ...

MayaMex:
to ja opowiem Ci o swoim Elite Ritual 35, sprzęt już myślę, że dobry, chciałem go ustawić profesjonalnie mając jakieś doświadczenie z innymi, ale ten wyjątkowo nie chciał współpracować, podstawka na max w lewo, bo ciagle na papierze nie chu chu nie wychodziło, duuuzo zabawy z fachowcem. W końcu doszedł do wniosku, że z 1000 strzałek poleci, zacznie normalnie się zachowywać i wyobraź sobie, że tak się właśnie stało  :) praktycznie wyzerowane ustawienia i teraz po jakimś czasie wszystko jest ekstra, a też zacząłem się zastanawiać co nie tak. Jeśli chodzi o te ustawienia, wychylenia itp, to pewnie jakiś pań wzorował się tylko na paper tuning i tak mu to wychodziło, dlatego poprzestawiane, proponuję Ci go przestrzelać porządnie, nie przejmować się, a może się wszystko ułoży. PS. raczej ustawiłbym podstawkę wyżej niż przestawiał nock Point, ale co ja tam wiem  ;D powodzenia

Dayaxa:
To może i ja coś powiem od siebie w lekkiej kontrze. Jestem totalnym laikiem i amatorem jesli chodzi o strzelanie, sprzęt itp. Wiele osób polecało mi własnie centrum łucznicze i nie żąłuję, że zakupy robiłam własnie tam.

Poprosiłam o skompletowanie dla siebie zestawu podstawowego oraz dla syna. Nie dość, że wszystko mi ładnie opisywali szczegółowo w mailach, nie naciągnęli na kase i serio zaproponowali tylko podstawowe konkrety, to jeszcze wysyłki są błyskawiczne. Odpisywali mi nawet w weekend po południu jak miałam jakiś problem.

Dużo osób ich poleca, bo są świetni. Nie wiem czemu tak u Ciebie się stało, może ktoś mial słabszy dzień czy co? Mam nadzieję, że szybko znajdziesz radochę ze swojego sprzętu ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej