Tematy ogólne > wszystkie inne tematy związane z łucznictwem ;)

RANKING SKLEPÓW

(1/48) > >>

KAZIU:
No to zakładam temat, który na pewno się tutaj przyda zarówno początkującym jak i już zaawansowanym oceniamy sklepy od 1 do 10 gdzie 10-klasa światowa, a jeden poniżej krytyki i troszkę uzasadnijmy dlaczego taka ocena.

EDIT
Jak napisałem tak zrobiłem podsumowanie ocen sklepów
1. sklep-robinhooda.pl   liczba ocen 7 średnia ocen 9,2
2. luksport.pl               liczba ocen 7 średnia ocen 8,7
3. sklepluczniczy.pl       liczba ocen 7 średnia ocen 8,4
4. polluk.pl                  liczba ocen 1 średnia ocen 8
5. centrum-lucznicze.pl  liczba ocen 6 średnia ocen 7,6
6. bowhunting.pl           liczba ocen 2 średnia ocen 7,5
7. e-luk.pl                   liczba ocen 5 średnia ocen 7,2
8. lukibytom.pl             liczba ocen 1 średnia ocen 1
9. sagittarius-archery.pl liczba ocen 3 średnia ocen 0,6
 

KAZIU:
No i zacznę pierwszy centrum-lucznicze.pl w Jaworzu oceniam na 10 bardzo cierpliwie odpowiadają na pytania doradzają w moim przypadku dobrze mają dobre ceny i dość szybko sprowadzają towar.
Bowhunting.pl oceniam na 7 raz słali mi paczkę na dwa razy i troszkę mają ceny mogłyby być niższe.
Sagittarius-archery 2 nie zrobili na mnie dobrego wrażenia długo się czeka na paczkę i ogólnie jakoś tak jakby chcieli wcisnąć co im zalega na półce.
W innym miejscach jeszcze nie kupowałem.
Pozdrawiam Krzysiek

Tomasz_R:
http://sklep-robinhooda.pl/ bez zarzutów , paczka dotarła wciągu 2 dni roboczych.

Mariusz Orzeł:
Polecam sklep Robin Hooda. Pełen profesjonalizm,  serwis szybki i bezproblemowy.  Paczki wysyłane ekspresowo. W skali do 10 oceniam na 15 :-) ;-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Tomasz Ryszka:
DAKO i sklep Robin Hooda - fachowa i miła obsługa, potrafią doradzić a w razie czego odradzić. Polecam każdemu kto chce kupować raz a dobrze.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej