Autor Wątek: Witam wszystkich, a szczególnie Trójmiasto, małe trójmiasto ;)  (Przeczytany 1193 razy)

urbanekwwo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Witam Wszystkich,
Nazywam się Artur mam 26 lat jestem z Wejherowa i zarejestrowałem się na forum by was wszystkich pomęczyć pytaniami, radami itd.  ;)
Ostatnio przyszedł mi pomysł by kupić dobry łuk najprawdopodobniej bloczkowy i zacząć uprawiać, trenować ten sport. Czytałem tutaj i na innych stronach, że najczęściej polecanym łukiem bloczkowym na początek jest PSE stenger X. A jak siebie dopasować do takiego?
Mam ok 165cm wzrostu, 90 kg wagi

 Jest może ktoś z okolicy Trójmiasta kto mógłby co nie co nauczyć, pomóc?
Czytałem kilka stron tutaj na forum i wiem że na północy za wielu nas nie ma. :(

Za błędy ewentualne przepraszam, piszę w pracy z telefonu.
Pozdrawiam wszystkich :-)Witam Wszystkich,
Nazywam się Artur mam 26 lat jestem z Wejherowa i zarejestrowałem się na forum by was wszystkich pomęczyć pytaniami, radami itd.  ;)
Ostatnio przyszedł mi pomysł by kupić dobry łuk najprawdopodobniej bloczkowy i zacząć uprawiać, trenować ten sport. Czytałem tutaj i na innych stronach, że najczęściej polecanym łukiem bloczkowym na początek jest PSE stenger X. A jak siebie dopasować do takiego?
Mam ok 165cm wzrostu, 90 kg wagi

 Jest może ktoś z okolicy Trójmiasta kto mógłby co nie co nauczyć, pomóc?
Czytałem kilka stron tutaj na forum i wiem że na północy za wielu nas nie ma. :-(

Za błędy ewentualne przepraszam, piszę w pracy z telefonu.
Pozdrawiam wszystkich :) 

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Witam wszystkich, a szczególnie Trójmiasto, małe trójmiasto ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 09, 2016, 10:04:30 am »
Stinger pasuje praktycznie pod każdego. Idzie go kupić w zestawie ready to shoot RTS. Prawie toczy się obecnie dyskusja na ten temat na forum w wątku Pierwszy luk. Zachęcam do lektury i zadawania ewentualnych pytań.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

urbanekwwo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Witam wszystkich, a szczególnie Trójmiasto, małe trójmiasto ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2016, 08:25:56 pm »
Czytałem już ten temat i między innymi wywnioskowałem o tym stingerze. Raczej nie chciałbym kupować w zestawie bo podobno często są tam bardzo słabe dodatki.

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Witam wszystkich, a szczególnie Trójmiasto, małe trójmiasto ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2016, 09:19:30 pm »
Każdy kupuje co uważa i na ile ma kasy. Ja wyznaje zasadę zarówno w łucznictwie jak i broni palnej, że cena łuku jest taka sama jak cena osprzętu na nim zabudowanego. Wtedy jakościowo jest to kompatybilne.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Mariusz Orzeł

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 273
Odp: Witam wszystkich, a szczególnie Trójmiasto, małe trójmiasto ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2016, 10:01:43 pm »
To prawda co kolega radzi. Miałem kiedyś bardzo dobrą wiatrowkę i  przyjemność strzelania zaczęła się dopiero po założeniu optyki, która była droższa niż sam karabinek. Co do Stingera to poleciłem go kiedyś znajomemu i jest bardzo zadowolony. Kupił go w zestawie z prostym celownikiem myśliwskim, którego używał jakiś czas jednak szybko go wymienił na prostego Toxonicsa tarczowego i z powodzeniem strzela na 30-40 metrów osiągając dobre skupienia.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka