Autor Wątek: samick polaris pytania  (Przeczytany 5229 razy)

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: samick polaris pytania
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 23, 2015, 04:50:52 pm »
Regulacja buttona to temat rzeka...metody ksiazkowe sa raczej trudne do wykonania przez osoby słabo strzelajace. Na youtube sa pokazane zgrubne metody. Ogolnie odsylam do przestudiowania dostepnych materialow.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Munin

  • Gość
Odp: samick polaris pytania
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 23, 2015, 05:13:44 pm »
Zrób tak, weź dwa kawałki taśmy malarskiej i naklej na wewnętrzną stronę ramion przy majdanie, jakimś długopisem czy czymś widocznym na tej taśmie zaznacz środek grubości ramion, załóż cięciwę, naciągnij i zluzuj kilka razy żeby się ułożyła dobrze a następnie wysuń przed siebie rękę z łukiem spójrz na cięciwę tak żeby się zeszła / zasłoniła zaznaczone linie na obu ramionach a następnie zobacz jak daleko od cięciwy masz podstawkę. Nie pamiętam czy to Polaris czy SF czy obydwa nie mają pełnej półki i podstawka sama z siebie za dużo wystaje za środek łuku. Jeśli tak jest to zakładanie buttona nie da nic pozytywnego.

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: samick polaris pytania
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 23, 2015, 07:56:43 pm »
Ok dzięki bardzo w razie czego button poczeka do przyszłego roku na nowy majdan.
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: samick polaris pytania
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 26, 2015, 07:43:40 pm »
Zamontowałem button nie mam pojęcia czy dobrze to zrobiłem z całą pewnością jednak skupienie się poprawiło
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

Munin

  • Gość
Odp: samick polaris pytania
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 26, 2015, 09:01:15 pm »
Może masz za miękkie strzały i przy zwiększeniu odległości od środka majdanu dopasowało się do dynamiki :D

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: samick polaris pytania
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 26, 2015, 11:57:51 pm »
Nie strzały są dobre 750 przy 32# siły łuku wydaje mi się że się lepiej układają na podstawce strzały wcześniej trochę mi po niej latały a teraz są zawsze w jednym miejscu
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos