Autor Wątek: Nowa pozycja książkowa na naszym rynku  (Przeczytany 4054 razy)

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Nowa pozycja książkowa na naszym rynku
« dnia: Sierpień 18, 2015, 03:16:06 pm »
zauważyłem, że Ziemowit Tokarski wydał swoją książkę poświęconą myślistwu łuczniczemu, dla wielu bloczkowców myślę, że powinna to być pozycja obowiązkowa :) i nie koniecznie tylko dla myśliwych. Wydanie ma być dostępne od 20 sierpnia czyli już lada moment, i to zarówno w formie książkowej jak i ebooka.





książka http://www.nieprzeczytane.pl/Lowy-lucznicze,product861645.html


ebook http://virtualo.pl/lowy_lucznicze/i164171/
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: Nowa pozycja książkowa na naszym rynku
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2015, 04:10:27 pm »
obiło mi się już o oczy  ;) must have i tyle...

Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???

Artz

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 135
Odp: Nowa pozycja książkowa na naszym rynku
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2015, 04:26:14 am »
Dwa dni temu o tej książce przeczytałem tutaj na forum - na plaży nad Polskim morzem. W tej samej chwili kupiłem ebooka za którego zapłaciłem przelewem i po dwóch dniach książka przeczytana. A wszystko to przy użyciu smartfona..

Na książkę "Łuk bloczkowy - mój sport, moje hobby" polowałem dwa lata, i już straciłem nadzieje.
Bowtech Carbon Icon 70#
Ripcord Code Red
G5 OPTIX LE 5 Pin
Octane Balance X 7-11"

Hassassin

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 343
Odp: Nowa pozycja książkowa na naszym rynku
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2015, 07:37:00 am »
Uważam, że "Łowy łucznicze" jest znacznie lepsza od "Łuk bloczkowy...". Dużo bardziej wciąga i ktoś nie mający do czynienia wcześniej z łukiem dużo chętniej ją przeczyta i zastosuje w praktyce. Dużo prościej zaprezentowane są również m.in. techniki tuningu łuku i strzał. W związku z tym, że w tym aspekcie spora część temtyczna pokrywa się, absolutnie polecam "Łowy łucznicze".
Łucznik wart jest tyle, co jego zapasowa cięciwa.

Bowtech Sentinel 60#
Barnett Ghost 410 185#

Munin

  • Gość
Odp: Nowa pozycja książkowa na naszym rynku
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 25, 2015, 08:07:02 am »
Na książkę "Łuk bloczkowy - mój sport, moje hobby" polowałem dwa lata, i już straciłem nadzieje.
Osz w dzioba ...
Nie wiedziałem że Ty tego szukasz. W zeszłym tygodniu była używka na allegro. Jak mi się gdzieś w oczy rzuci dam znać.

Wysyłane z HTC za pomocą Tapatalk 2


ArtuRRo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Nowa pozycja książkowa na naszym rynku
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2015, 09:59:52 pm »
Czy polecacie może tą książkę "Łowy łucznicze" również nowicjuszom? Czy jednak wpierw lektura forum a potem dopiero książkę... ?

seavolve

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 112
Odp: Nowa pozycja książkowa na naszym rynku
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 06, 2015, 02:16:46 pm »
Witam
Kupiłem, przeczytałem i polecam lekturę wszystkim. Szczególnie tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z łucznictwem. Gdybym przeczytał wcześniej mógłby uniknąć wielu pytań i jeszcze większej ilości błędów, przy wyborze sprzętu i podczas pierwszych kroków. Oczywiście zgodnie z tytułem książka kładzie główny nacisk na kwestię polowania z łukiem, co mnie absolutnie nie przeszkadza. Jednak nawet Ci, którzy nigdy nie planują polować, znajdą wiele bardzo ciekawych informacji
Pozdrawiam.
Pozdrawiam

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Nowa pozycja książkowa na naszym rynku
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 06, 2015, 03:00:38 pm »
Mam książkę i polecam. Jak wyżej napisano skierowana jest do osób zainteresowanych polowaniem z lukiem bloczkowym mysliwskim. Jak kogoś interesuje tylko strzelanie sportowe to z tego poradnika zrobi się opowieść o innym świecie.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.