Autor Wątek: Finał OLZA CUP w Jaworzu  (Przeczytany 4991 razy)

kissielec

  • Gość
Finał OLZA CUP w Jaworzu
« dnia: Wrzesień 08, 2008, 09:41:49 pm »
Pierwsze zdjęcia z niedzieli :
http://kissielec.fotosik.pl/albumy/502159.html
 :)
Niestety zdjęcia są robione przed i po rozgrywce, ale liczę na innych forumowiczów, że pojawią sie również fotki z malowniczej i świetnie przygotowanej trasy.
Gratulacje dla organizatorów i pozdrowienia dla uczestników.
Piotr

hoblik

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Finał OLZA CUP w Jaworzu
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2008, 10:08:17 pm »
Fajne fotki Piotr
I tez odliczam dni do nastepnego turnieju w Jaworzu .
Bylem pierwszy raz ,ale musze powiedziecz ze to bylo WSPANIALE !
Udany teren , dobrze sytuowane zwierzaki . Tak chyba sobie wyobrazam lowce zwierzat . Ale luki wschodnie i tradycyjne by mieli miecz lucznika w stroju , to by fotografie w takim terenie byly jeszcze lepsze .
Pozdrawiam
Petr "hoblik"

kissielec

  • Gość
Odp: Finał OLZA CUP w Jaworzu
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 08, 2008, 10:55:34 pm »
No tak, moim skromnym zdaniem, wszyscy uczestnicy powinni być konsekwentnie ubrani zgodnie z duchem zawodów 3D - czyli wyłącznie po myśliwsku, jak na polowanie, a nie piknik (!) czy jak do gry w tenisa (!). Oczywiście dla łuków tradycyjnych odpowiedni strój z epoki.
 :)

myśliwy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Finał OLZA CUP w Jaworzu
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 09, 2008, 10:57:59 am »
Witam! Jak na razie to były najciekawsze zawody dla mnie, super rozstawione zwierzaki i trasa nie monotonna. A po za tym wreszcie udało mi się przebrnąć przez moją zaczarowaną barierę 200 punktów. Gratulacje dla organizatorów! Niech moc będzie z wami! 

ReAkToR

  • Gość
Odp: Finał OLZA CUP w Jaworzu
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 15, 2008, 11:53:18 pm »
moc się nam przyda... ale pomoc także by się przydała. Chodzi mi o rozesłanie informacji o najbliższych mistrzostwach 3D (11.10.2008) do bractw łuczniczych, klubów łuczniczych i wszystkich innych ośrodków łuczniczych w Polsce. wszelkie info o zawodach na stronie www.archery3d.pl w dziale: zawody, w temacie: komunikaty i organizacja
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2008, 05:52:34 pm wysłana przez ReAkToR »

adamc1

  • Gość
Odp: Finał OLZA CUP w Jaworzu
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 16, 2008, 11:17:30 am »
Sprostowanie www.archery3d.pl

ReAkToR

  • Gość
Odp: Finał OLZA CUP w Jaworzu
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 16, 2008, 05:53:00 pm »
przepraszam za pomyłkę już jest ok

Wiedzimir

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Finał OLZA CUP w Jaworzu
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 17, 2008, 08:37:49 am »
Witam
Większość bract łucznictwa tradycyjnego już jest powiadomiona i na ich stronach internetowych pojawiła się informacja o Mistrzostwach razem z regulaminem z tego co mi wiadomo wybiera się dość spora liczba łuczników.
Pozdrawiam

kissielec

  • Gość
Odp: Finał OLZA CUP w Jaworzu
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 17, 2008, 01:55:20 pm »
Sugestia dla Administratorów - może by tak posty dotyczące nadchodzących II Mistrzostw Polski w Jaworzu umieścić w nowym wątku, bo z Pucharem Olzy który jest już zakończony - to one nie mają nic wspólnego ?  :-\

adamc1

  • Gość
Odp: Finał OLZA CUP w Jaworzu
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 17, 2008, 02:36:59 pm »
Witaj
Nie jestem adminem tego forum lecz działa ono jak inne fora czyli posty umieszczają użytkownicy. (Nie jest rolą admina ich segregacja, jeżeli nie naruszają zasad.)