Autor Wątek: Podstawka i Button  (Przeczytany 3583 razy)

Axit

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 530
Podstawka i Button
« dnia: Sierpień 06, 2014, 06:48:39 pm »
Przyszła paczka z buttonem i podstawką i tak:

1. podstawka (Biała HYOT) ma być przyklejona na tej cienkiej czy tej grubej taśmie? Pomijając fakt ze strasznie cienki z niej listek.
2. Czy button musi być w osi strzały? Bo u mnie jest poniżej.



Tyle wystaje po całkowitym wkręceniu



I jak widać jest poniżej osi strzały



Możecie mnie oświecić do czego służą poszczególne elementy
- pierścień z imbusem najbliżej majdanu (szczególnie ze jest zapasowy szerszy)
- imbus na większym korpusie pewnie służy do blokady


Samick Polaris 70" 36#

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: Podstawka i Button
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2014, 08:17:29 am »
może w tym temacie znajdziesz trochę pomocy http://www.forumlucznicze.pl/index.php?topic=3143.0
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

Axit

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Podstawka i Button
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2014, 09:24:08 am »
może w tym temacie znajdziesz trochę pomocy http://www.forumlucznicze.pl/index.php?topic=3143.0


O dzięki wielkie. A powiedz czy to na której taśmie przykleję podstawkę będzie miało znaczenie?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2014, 10:48:24 am wysłana przez Axit »
Samick Polaris 70" 36#

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Podstawka i Button
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2015, 09:45:51 am »
Czy ta podstawka którą tu Kolega zaprezentował to jakiś przeżytek czy strzela się z takich do dzisiaj w zawodach? Może jest dedykowana pod dany typ majdanu? Pytam bo mam taką w łuku Hoyt Gold Medalist i nie wiem czy jej nie wymienić na magnetyczną. Czym mam się sugerować żeby było dobrze?
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

rafcio

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 126
Odp: Podstawka i Button
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 04, 2015, 08:52:40 am »
Magnetyczne podstawki są teoretycznie mniej zawodne bo sie nie mogą urwać, a te białe hoyta i owszem. Ale magnetyczna teżma swoje wady, po pierwsze koszt, a po drugie jest wrażliwa na wodę. Mój kolega strzelał w deszczu na zawodach, później wiadomo 2 dni przerwy, wraca na treningi a podstawka sie zacina i nie składa/rozkłada tak jak powinna. podstawke musiał wymienić na nową. Może to być kwestia tego że łuk leżał kilka dni w pudle i podstawka nie miała jak doschnąć ale kto wie. No i kwestia spadania strzałki. Z tej białej można spokojnie strzelać bez klikiera a z magnetycznej już nie tak gładko to idzie bo próbowałem xd

Axit

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Podstawka i Button
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 04, 2015, 09:45:05 am »
Czy ta podstawka którą tu Kolega zaprezentował to jakiś przeżytek czy strzela się z takich do dzisiaj w zawodach? Może jest dedykowana pod dany typ majdanu? Pytam bo mam taką w łuku Hoyt Gold Medalist i nie wiem czy jej nie wymienić na magnetyczną. Czym mam się sugerować żeby było dobrze?

Pany odgrzaliście starego kotleta. A co do podstawki to nie miała służyć do strzelania na zawodach tylko rekreacyjnego bez napinki.
Samick Polaris 70" 36#