Autor Wątek: Majdan W&W  (Przeczytany 5482 razy)

Piotr D

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
Odp: Majdan W&W
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 26, 2014, 09:37:25 pm »
Dzieki dzieki następny dobry człowieku. Jak sie nie uda sprzedac to oddam biednym niech sobie ustrzelą kilka gołębi na obiad haha. Ponoć powinno się nie ryby rozdawać a wędkę na ryby. Pozdro

TTT

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
Odp: Majdan W&W
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 26, 2014, 11:54:00 pm »
Z tą wędką to racja:) fajnie się prezentuje ten majdan, jakbym szukał dla siebie to bym się zastanowił. Można spytać czemu się go pozbywasz?


Wysłane z iPod touch za pomocą Tapatalk
"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie - nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz"
Muhammad Ali

Dopóki myślisz, że możesz przegrać, przegrasz na pewno.
<---------------<<<

Piotr D

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
Odp: Majdan W&W
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 27, 2014, 08:45:03 am »
Mam jeszcze komplet Kaya+ W&W ramiona , który po prostu lepiej mi "leży". Majdan i ramionka są w stanie bardzo dobrym i nie ma żadnej ukrytej wady ( tylko rączka zmieniona ) no i nie był zbytnio eksploatowany, gdyż używam głównie Kaya. A to tak jak z butami. Jak ci nie pasują to lepiej w nich nie chodzić. No i planuje zakup Hoyta Ionx, którego testuje teraz na żywo.5 łuków w domu to trochę za dużo nawet ze względu na zajmowane miejsce. Pozdro

Rotbaum

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Majdan W&W
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 27, 2014, 01:07:50 pm »
Jestem zainteresowany bo od pewnego czasu planuję przesiadkę na INNO MAX lub CXT.
Problemem jest odległość z Gdańska do Wawy a warto byłoby wziąć go do ręki.
Jak to rozwiązać?
Nie wiem :(

Piotr D

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
Odp: Majdan W&W
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 27, 2014, 01:10:50 pm »
Chcesz całość?

Rotbaum

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Majdan W&W
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 27, 2014, 01:30:46 pm »
Tylko majdan.

TTT

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
Odp: Majdan W&W
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 27, 2014, 01:42:06 pm »
na Hoyta Ion-x można powiedzieć, że choruję :P skrupulatnie odkładam pieniążki bo i ramiona trzeba kupić, to niestety nie ILF. Możesz założyć osobny temat w dziale sprzętu i opisać swoje wrażenia z użytkowania tego majdanu, byłbym wdzięczny.
"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie - nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz"
Muhammad Ali

Dopóki myślisz, że możesz przegrać, przegrasz na pewno.
<---------------<<<

Piotr D

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
Odp: Majdan W&W
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 27, 2014, 02:02:57 pm »
Już mówię. Podstawowa cecha to taka, że masz wrażenie, jakby łuk wydawał  się być dużo słabszy niż wynika to z faktycznego funtażu i z pomiarów. Druga rzecz to jest bardzo cichy co swiadczy o czystości strzału. Słychać praktycznie świst cięciwy i nic więcej.  No i konfiguracja 27 cali majdan 68 cali ramiona 40 funtów.

Mateusz123456789

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Majdan W&W
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 23, 2019, 10:23:44 pm »
Oferta aktualna ???