Autor Wątek: F2F w Amsterdamie w grudniu - kto sie wybiera?  (Przeczytany 3116 razy)

Hungry

  • Gość
F2F w Amsterdamie w grudniu - kto sie wybiera?
« dnia: Wrzesień 01, 2008, 02:41:16 pm »
najfajniejsza elitarna impreza halowa w Europie, w ciekawym i rozrywkowym miejscu ...
http://www.face2face-archery.org/index.php
Ja juz sie zarejestrowałem i jadę na pewno. Z tego co wiem już lista mężczyzn klasyków jest zamknięta, ale są miejsca dla cumpundów ....

Pozdrawiam
darek (CU)

piotr el

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: F2F w Amsterdamie w grudniu - kto sie wybiera?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2008, 09:20:22 am »
Witam!
Można prosić o jakieś impresje na temat, ponieważ na stronie jest parę suchych danych i nic więcej(na temat klasyków miło by było poczytać). Po wynikach rundek można stwierdzić, że mogło byc interesująco pomijając osiągi pana Dietmara. Facet jak zwykle w najwyższej formie i mocno odstawał od reszty. Z Polski było parę osób (dobrze znanych), może ktoś dorzuci komentarz.
Pozdrawiam serdecznie!

Hungry

  • Gość
Odp: F2F w Amsterdamie w grudniu - kto sie wybiera?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2009, 02:01:10 pm »
byłem, o dziwo wyszedłem z grupy z nawiększą liczbą punktów (nie wiem jak to sie stało, ale wszyscy chyba mi sie podkładali ...). Drugiego dnia sytuacja sie odwróciła i to ja byłem łaskawy dla przeciwników :).

była tam też cała kadra olimpijska i wszystkim sie bardzo podobało...

Myslę, że taka forma rozgrywania zawodów to przyszłośc łucznictwa tarczowego :)
Jesli ktoś uważa się za dobrego i wytrzymałego psychicznie to powinien tam byc next time. Same pojedynki, to jest to :)