Autor Wątek: czy znacie sklep  (Przeczytany 4867 razy)

krzysieniek

  • Gość
czy znacie sklep
« dnia: Styczeń 28, 2014, 08:39:26 pm »
Czy znacie sklep www.sagittarius-archery.pl ???

Tomasz_R

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 444
Odp: czy znacie sklep
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2014, 09:46:56 pm »
przeglądałem kiedyś ofertę tego sklepu . i poza jednym śmiesznym błędem w tym sklepie nie mam zastrzeżeń... nie zamawiałem jeszcze nic wiec nie wiem jak wywiązują się z zamówień... z tego co na stronie widać to sklep ten ma szeroką ofertę wszystkiego w miarę przyzwoitych cenach
Buck Trail Antelope 40# Buck Trail BlackHawk 40#
PSE Stinger 3g 70#

lemon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: czy znacie sklep
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2014, 04:54:38 pm »
Ja robilem u nich zakupy ale nie polecam. Na towar czekalem ponad miesiąc, choć na sklepie było napisane ze jest na magazynie. Początkowy kontakt ze sprzedawcą był dobry, polecił, doradził itd.... Ale jak przyszło do wysyłki to juz się schody zaczęły... Pierwsza część zamówienia dotarła po 2 tygodniach. Przesyłka pobraniowa, zaplacilem kurierów i cala kwotę ale jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, ze nie wszystko co zamówione zostało wysłane. Żadnego info na maila, żadnego telefonu... nic. Sam musiałem dzwonić i się dowiadywać. Dostałem obietnice, ze spust juz idzie i będzie na dniach i dodatkowo dostanie gratis cos na pocieszenie. Spust doszedł po 2 tygodniach!!! Zero kontaktu ze strony sprzedawcy, nawet na maile nie podpisywał. O gratisach, które były obiecane nawet nie wspomne. O ile z celownika i spustu jestem zadowolony o tyle odradzam zamawianie strzał w tej firmie. Przynajmniej moje wykonane są fatalnie. Obwód grotu jest nieznacznie większy od obwodu strzały co sprawia, ze insert wraz z grotem zostaje w tarczy przy wyciąganiu. A najgorsze jest to, że nie dostałem patagonu ma moje zakupy, mimo, ze prosilem o to w maili... Fatalny jest ten sklep. Pierwszy i ostatni raz robilem tam zakupy...
HOYT Carbon Matrix
Ripcord Code Red
HHA Optimizer DS-5019 / IQ Bowsight Retina Lock
T.R.U. Ball Sniper 2
Easton BLOODLINE 400

lonei

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 82
Odp: czy znacie sklep
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2014, 10:42:22 pm »
Ja kiedy przymieżałem się do zakupu łuku to obdzwaniałem różne sklepy i trafiłem też na ten sklep. Byłem zainteresowany Samickiem Phantomem (napisane było 520zł ). Cena Phantoma była akurat ale kiedy zadzwoniłem o dostepność dowiedziałem się że narazie niema tego łuku dopiero zamówią. Dzien poźniej dostałem telefon że łuki Samick podrożały na hurtowni bo sezon się zaczyna pierw było 620zł później już 690zł i w dniu kiedy łuk miał przyjść do sklepu była niby jakaś pomyłka że pomylili pudełka i bede miał za 735zł Samicka Lighteninga bo jest lepszy i fajniejszy a jeszcze cięciwe osobno musiałbym dokupić wkońcu zrezygnowałem z tego wszystkiego i zamówiłem w innym sklepie taniej aż o ponad 100zł
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2014, 10:44:12 pm wysłana przez lonei »
Samick Phantom 50#
Diana 30#
Nawalny longbow 40#
Bearpaw plain stick 30#

stephan z yam

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: czy znacie sklep
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 02, 2014, 09:51:02 am »
cuda wianki z tym "sklepem"
przeglądam sprzęt na stronie, czytam opis, jest dostępny w cenie X, klikam do koszyka i teraz zaczynają się cuda, mianowicie,
mail:sprzęt będzie ale za 3 tygodnie [już mam nerwa, noa le spoko, nie zdążyli zaktualizować strony]
nie kosztuje X a X+195zł, z niewyjaśnionych przyczyn podrożał w ciągu kilku sekund.
także to chyba mówi samo o sobie, z mojego jednorazowego doświadczenia - nie polecam.

Angus9

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • kalendarze trójdzielne
Odp: czy znacie sklep
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2014, 08:40:09 am »
Niestety sklep ma nie przemyślane rozwiązania.
Uwielbiam fotografię. Archigrafia to sposób na pasje.

mkhunting

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: czy znacie sklep
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 09, 2014, 06:21:56 pm »
Witam, osobiście mam miłe doświadczenia z tym sklepem. Kupiłem tam mój łuk i wszystko było w porządku. Osobiście rozpakowałem fabrycznie zaklejone pudełko, łuk był nowy, w idealnym stanie i taki jak chciałem. Kontakt oraz obsługa i doradztwo także miło mnie zaskoczyło. Dalszy kontakt ze sprzedawcą był udany i bezproblemowy. Szybko otrzymywałem odpowiedzi na maile czy na telefony. Planuje kolejne zakupy w tym sklepie i polecam.



gustaw76

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: czy znacie sklep
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 14, 2017, 12:27:33 pm »
Kategorycznie odradzam sklep sagittarius-archery!!!

Towar widniejący w sklepie jako dostępny i w podanej cenie to ściema, w rzeczywistości na zamówiony towar musimy czekać cztery tyg. cena (kolejna ściema) zamówionego łuku podskoczyła z 699,99 zł do 245euro!!!
Jeśli w zamówieniu wybierzecie opcję płatność przy odbiorze przesyłki, to niestety ale w rzeczywistości aby dostać zamówiony towar to musicie zrobić przedpłatę na konto, o czym z przyjemnością i niezwłocznie poinformuje was "sprzedawca"!!!
Podczas rozmowy telefonicznej w ramach wyjaśnień co do wysokości ceny, usłyszycie że to wynik skoku kursu dolara!!! i na koniec że w ogóle jesteś baran!!!

pozdrawiam i jeszcze raz przestrzegam!!

pcvolka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • http://agloni.pl/okna-drewniane.html
Odp: czy znacie sklep
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 22, 2018, 12:19:29 pm »
Ja mogę polecić. szybko realizują zamówienia i pan w sklepie błyszczy wiedzą:)