Autor Wątek: drużynowe zawody 24 godzinne w Radzyminie 7-8 XII 2013  (Przeczytany 18642 razy)

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: drużynowe zawody 24 godzinne w Radzyminie 7-8 XII 2013
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 09, 2013, 09:54:26 pm »
Coś mam, np jak strzały wpadają w tarczę na rozgrzewkach, + coś strzelane na rozgrzewkach, ogólnie kurde zaniedbałem temat bo mogłem pokręcić sporoo. Jutro coś powrzucam w pracy bo w domu net ZDYCHA jak się ładuje coś na YT.  Filmiki mimo że krótkie to "ciężkie" jak cholera .... Te 2 co dałem zajmują 1.5GB :) a to łącznie jakieś niecałe 6.5 min filmu :). A moja neostrada 10gb nie poczuwa się do spełniania parametrów obiecanych przez TP :)


Co do mat temat może nie do końca ten, ale pokrewny bo być może organizator pomyśli o tym za rok za naszą namową, zważywszy, że GRO ludzi strzelało tam z carbonków jak nie nawet większość, a obsuwa miedzy innymi z racji np szarpania strzał się zrobiła. Gadałem z gościem przez tel i ma mi podesłać matę na testy, również wersję z insertem, jak je przeoram to napiszę jak to się ma i czy wytrzyma 24 serię , nie mniej jednak gość planuje też maty z insertami na 18m, z tego co z nim rozmawiałem to taki duży insert do tarczy np na 50m ma nie kosztować docelowo więcej jak 40-50zł, małe po około 20zł. I ogólnie temat jego mat jest cały czas rozwojowy jak twierdzi więc być może po takich dłuższych testach coś z tego będzie fajnego.

No i ceny zważywszy na maty HMM czy HHM ( nigdy nie wiem jak to się nazywa ) są w przypadku samych mat ponad 50% tańsze a insertów z tego co rozmawiałem to i 4x tańsze,

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: drużynowe zawody 24 godzinne w Radzyminie 7-8 XII 2013
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 09, 2013, 10:05:46 pm »

No i ceny zważywszy na maty HMM czy HHM ( nigdy nie wiem jak to się nazywa ) są w przypadku samych mat ponad 50% tańsze a insertów z tego co rozmawiałem to i 4x tańsze,

pzdr. Łukasz

HMA Łukaszu HMA, sie zwie :) no i pytanie co to za inserty masz dostać do testu. Idealne do tego celu byłoby zrobienie maty np. z 3 insertami halowymi od trzech różnych producentów np. HMA, Eleven, i ten o którym piszesz i jedziesz seryjki po 3 strzałki, szybko wyjdzie jaki insert się najlepiej spisuje.

Inserty po 20 zł to zakładam ze są po prostu z takiej samej pianki jak mata, tylko że wycięte wymienne walce. Moja kolejna mata pewnie własnie taka będzie, jednym słowem tani insert który można w miarę często wymieniać.


Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: drużynowe zawody 24 godzinne w Radzyminie 7-8 XII 2013
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 09, 2013, 10:25:50 pm »
No właśnie nie, gość dobiera mieszanki typowo pod inserty, co do wytrzymałości kurde za 50zł duży albo za 20zł mały ( 60 za 3szt ) to ja mogę zmienić co miesiąc taka inwestycja w CEL raz na miesiąc jest tak naprawdę, żadną inwestycją, ale kupować co miecha insert za 200 albo 3szt po 60 czy 70zł (x3 ) mały to mamy 2200zł na rok VS, 600 :) bo tak naprawdę HMA z dużym insertem zajechaliśmy szybciutko, a nikt się nie kwapił kupować nowe po 200 :).

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: drużynowe zawody 24 godzinne w Radzyminie 7-8 XII 2013
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 09, 2013, 10:30:56 pm »
to pogadamy o tych insertach w wątku o matach, bo tu znowu się zrobi misz masz o wszystkim :)
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: drużynowe zawody 24 godzinne w Radzyminie 7-8 XII 2013
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 09, 2013, 10:48:42 pm »
Zawody super. :D
To prawda, męczące.. ale, za to jak przyjemnie męczące.. :)

Brawa dla organizatorów.
Mimo tylu zawodników, dali sobie świetnie radę. Wyniki na żywo, rewelacja!
Dziękujemy osobom, które trzymały za nas kciuki.. mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy.
Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z naszego debiutu w archery24, w przyszłym roku obowiązkowa impreza! :D
Cieszę się, że nie wpadły żadne "0-a" czy 10-tki do kolegi tarczy, każdemu się to może zdarzyć..  ;)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników, oraz tych śledzących poczynania w trakcie zawodów.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2013, 03:24:09 am wysłana przez Piotr Pietraszun »
zapalony łucznik

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: drużynowe zawody 24 godzinne w Radzyminie 7-8 XII 2013
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 09, 2013, 11:44:45 pm »
wymęczyłem dziś jeszcze jeden filmik :)

http://www.youtube.com/watch?v=fKEF5SwyaWk&feature=youtu.be

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350