Autor Wątek: I Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Terenowym 3D  (Przeczytany 14353 razy)

cyna

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
    • cymkiewicz.eu - archery my love ;)
I Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Terenowym 3D
« dnia: Wrzesień 19, 2007, 09:40:23 pm »
7 października odbędą się I Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Terenowym 3D

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam. Szczegóły dotyczące spraw organizacyjnych dostępne pod adresem www.sekcjalucznicza.pl oraz na www.centrum-lucznicze.pl

pozdrawiam cyna

Hoyt Ultra Elite XT 3000   //   2008 xD


cymkiewicz.eu   //   marymont.waw.pl   //  3Darchery.pl

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: I Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Terenowym 3D
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2007, 10:02:53 pm »
Witam !!!
Wiem Wiem właśnie mamy się zamiar wybrać z żoną !!!
Pozdrawiam Tomasz k !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 P.S.
Zapraszam wszystkich na trzeciej rundzie było SUPER !!!!!!!!!!!!!
Tomasz Kobuszewski

cyna

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 95
    • cymkiewicz.eu - archery my love ;)
Odp: I Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Terenowym 3D
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2007, 12:26:05 pm »
Witam

Impreza była wspaniała i baaaardzo udana!!! Wszyscy którzy nie zdecydowali się na przyjazd mogą żałować ;) Organizatorzy przeszli nasze najśmielsze oczekiwania i za to wielki pokłon w ich kierunku :) Niedługo relacje z zawodów na www.sekcjalucznicza.pl

pozdrawiam cyna
Hoyt Ultra Elite XT 3000   //   2008 xD


cymkiewicz.eu   //   marymont.waw.pl   //  3Darchery.pl

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: I Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Terenowym 3D
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2007, 09:10:03 pm »
Witam z tej strony Monika Kobuszewska, chciałabym BARDZO SERDECZNIE podziękować organizatorom zawodów w Jaworzu jak zwykle było SUPER!!!!To były mistrzostwa Polski w łucznictwie terenowym 3D(o czym zapewne wiecie), zdobyłam tam medal -3 miejsce w mistrzostwach Polski to naprawdę dla mnie WIELKI sukces, daje dużą motywacje na przyszłość  ;D.Jeszcze raz dziękuję BARDZO BARDZO za fachową pomoc, porady i superową zabawę ;D
POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;D
Tomasz Kobuszewski

astroleo

  • Gość
Odp: I Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Terenowym 3D
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2008, 05:04:52 pm »
PZł ma apetyt na zawody 3D nasze nie przeszły bez echa, ale jest coś niepokojącego "pewna grupa trzymająca władzę" ;D  ( teraz to modne stwierdzenie)  ;D chce zrobić 1 mistrzostwa Polski 3D !?! ignorując naszą zeszłoroczną pracę. Trochę to nieładne delikatnie mówiąc. Ale ciekawi mnie jak to wytłumaczą zagranicznym zawodnikom. I skąd wezmą zwierzaki już w 2006r była przymiarka do takich zawodów w Wiśle i nie wypaliło. Bądź co bądź organizatorzy ubiegłorocznych zawodów są i byli członkami PZł czyżby ktoś o tym zapomniał? 8)