Autor Wątek: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013  (Przeczytany 7298 razy)

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 13, 2013, 03:35:36 pm »
Ale ja nigdzie nie pisałem nic MOŻE, albo Hipotetycznie, tylko konkretnie, żeby ustalić w szerszym gronie ile strzałów można by wykonać po zmianie odległości, żeby nie było takich hipotetycznych akcji które na biegu wymyślasz :). Ja tam wolę sprawdzić kto jak strzela na tych odległościach ,  a nie jak kto ma farta w klikać się co do klika w daną odległość bo niech straci kilka PTK nie dla tego, że źle strzelił a dla tego, że o te 0.5mm się pierdzielnął w nastawach, bo pod trochę innym kątem patrzył na celownik, inaczej światło padało itp :).

 Jadąc na zawody czy to halowe czy to powietrzu to strzelasz na 1 odległość i pod to czasem klikasz po parę klików. Mam w rażenie, że robicie z tego nie wiem jakie halo i ból dupy, jakby komuś miało dać to ZNACZNĄ przewagę tylko dlatego, że odda np 5 próbnych strzałów :).

Skoro to tak BOLI strasznie, to ja się w takim razie wypisuję na przyszłość, i nie zawracam już gitary :), bo nie jest to dla mnie miarodajne sprawdzenie na tle konkurencji ( zwłaszcza, że mowa o 2 odległościach a robicie z tego co najmniej filda 2x12 i burzycie się, że chciał bym testować sobie każdą odległość :)  bo na zawody pojadę na 1 odległość i pod taką się przestrzelam co do klika :), i nawet będę miał rozgrzewkę konkretną odległość z możliwością korekty.

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 13, 2013, 04:51:33 pm »

Skoro to tak BOLI strasznie, to ja się w takim razie wypisuję na przyszłość, i nie zawracam już gitary :), bo nie jest to dla mnie miarodajne sprawdzenie na tle konkurencji ( zwłaszcza, że mowa o 2 odległościach a robicie z tego co najmniej filda 2x12 i burzycie się, że chciał bym testować sobie każdą odległość :)  bo na zawody pojadę na 1 odległość i pod taką się przestrzelam co do klika :), i nawet będę miał rozgrzewkę konkretną odległość z możliwością korekty.


otóż to.. pojedziesz na zawody, to będziesz testował te kliki ;D razem ze mną, Gierem i innymi.
..a jak nie jest miarodajne to co jest w BKT, to sobie odpuść.
ZRESZTĄ i tak nie mógłbyś akurat teraz :P..
zapalony łucznik

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 13, 2013, 06:14:22 pm »
Z "igły widły" trochę chyba;) Ja personalnie nie widzę w tym żadnego problemu, jak i również z przestrzelaniu celownika na 18m wcześniej. No i z ustawieniem celownika co do klika też;)

Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 13, 2013, 07:44:52 pm »
Ja ogólnie też nie widzę problemu, na fildach też dawałem radę bez problemu nawet a nie było nawet odległości podanych :), tylko tu nie fild a zwykła tarczówka :)


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Marcin Borowski

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 664
  • operator bloczka
Odp: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 13, 2013, 10:01:45 pm »
Ukaszku ale nikt Ci nie broni zabrać żonie celowniki i go przestrzelać na 18 a swojego na 50.
Tego regulamin nie zabrania, Ty i Twoja żona macie axcele więc mocowanie to samo - wystarczy trochę pomyśleć!!! (jak już się upierasz do dostrojenia o tej jeden czy 2 kliki!!! )
TRG7 59# / Strother SX1 70#
Axcel Achive/  accutouch + CBE/x41/x31...
Nap Smartrest /Vapor limb driver
BeeStinger microhex 33",15",12"
"czekulatka" insideoutX
Vap V1 400/ X-buster 400/ eclipse 2315
W wolnych chwilach tradycyjny kijek i bambusy z Aliexpres

Grzechu A3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 358
Odp: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 13, 2013, 10:27:48 pm »
Ja ogólnie też nie widzę problemu, na fildach też dawałem radę bez problemu nawet a nie było nawet odległości podanych :), tylko tu nie fild a zwykła tarczówka :)
Śledząc ten wątek już sam nie wiem w czym tkwi twój problem, tym bardziej że nie bierzesz w nim udziału. Nie obraź się Łukasz, ale wydaje mi się że w tym przypadku jesteś trochę upierdliwy. A co do Romka, to za jego działalność i szerzenie popularyzacji sportu łuczniczego, należy mu się wielki szacunek. Szkoda że nie rozumiesz tak prostej sprawy, bo to taki koleżeński sparing i sprawdzian samego siebie na tle innych łuczników mieszkajacych daleko od siebie.
A przyszłości drogi Łukaszu,  jeśli w czymś nie pomagasz -  to nie przeszkadzaj  :-X

Pozdr. Grzegorz
Łuk - Mathews TRX-38 50#
Łuk - Mathews TRX-38 G2 50#
Stab - B-Stinger 33''
Cel - Shibuya Ultima Carbon CPX 365 "9" / SHREWD 0,75"
Podst - Spot Hogg EDGE
Spust - Tru Ball Fulkrum, Tru Ball GOAT, Tru Ball Executive
Strzał - Vap1; X23; XX75

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 13, 2013, 11:57:31 pm »
Drogi Grzechu jak byś śledził ten temat dokładnie, w czym tkwi problem, skoro nie wiesz przeczytaj raz jeszcze, albo i kilka razy jak zajdzie taka potrzeba. Podpowiem ci, że jak byś się skupił to wyczytał byś, że pierw przedstawiłem moje pytania i wątpliwości, dopiero POTEM, kiedy zostałem odstawiony z kwitkiem, powiedziałem, że nie biorę w tym udziału i dla mnie był koniec, więc nie widzę powodu dla twojego z lekka bezczelnego wywodu. I nie wmawiaj mi, że skoro nie biorę w czymś udziału to mam nie przeszkadzać, bo pierw dowiedziałem się szczegółów a dopiero potem po analizie wszystkie ZA i PRZECIW powiedziałem, że mi ta forma nie pasi  i nie będę brał udziału, więc nie wyskakuj jak nadgorliwy Filip z konopim, przylizać się publiczności. Póki co wyraziłem moje wątpliwości dostałem odpowiedź i podjąłem decyzję, a nie kazałem nikomu czegoś robić czy nie robić, więc z łaski swojej nie mów mi co JA mam robić, bo w przeciwieństwie do ciebie zbadałem temat i podjąłem decyzję a nic nikomu nie wytykałem.


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 14, 2013, 12:04:48 am »
Ukaszku ale nikt Ci nie broni zabrać żonie celowniki i go przestrzelać na 18 a swojego na 50.
Tego regulamin nie zabrania, Ty i Twoja żona macie axcele więc mocowanie to samo - wystarczy trochę pomyśleć!!! (jak już się upierasz do dostrojenia o tej jeden czy 2 kliki!!! )

Nie jest to takie proste i nie chce jej nic przestawiać tylko po to, żeby wziąć udział w tej formie zabawy, ma swoje tam ustawienia i potem powie, że jej grzebie i jeszcze się zniechęci do strzelania a dla mnie osobiście cały ten turniej może szlak trafić, jeżeli za to ona ma powiedzieć że pierdzieli nie strzela bo jej coś zmieniam, bo efekt tego "propagowania łucznictwa" był by odwrotny. Tak jak pisałem forma tej imprezy mi nie pasi, poza tym ona ma inne lipko, ma pin wolę ostatnio kropkę, inny peep, za dużo zachodu, ma to być raczej przyjemność a nie zmuszanie się na siłę, wg mnie 3-5 próbnych strzałów to ŻADEN trening, co niektórzy myślą inaczej, szanuje to nie wiem po kiego to roztrząsać :). Spytałem, dostałem odpowiedź, podziękowałem i tyle.. :)

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 14, 2013, 12:34:44 am »
Ciężko zrozumieć trochę. Proponuję skończyć ten temat, zmian nie będzie, ci którym regulamin pasuje strzelają, niektórym nie pasuje - nie strzelają. Inni niestety nie mogą i tych najbardziej szkoda. A jeszcze inni maja chyba gdzieś. No cóż, nawet jak będzie znowu A3DToszek vs REFLEX będzie fajnie.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Grzechu A3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 358
Odp: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 14, 2013, 09:03:40 am »
Jasne Jacu, zakończmy temat, bo naprawdę trudno co niektórych zrozymieć.
Łukaszu znów źle zrozumiałeś, nie nam przeszkadzasz, tylko twórcy BTK, czyli Romkowi, my natomiast jemu dziękujemy za jego pracę i zaangażowanie, a ty jak jedziesz na kurs, to sobie jedż, może tam cię czegoś nauczą ::)

Pozdrawiam. Grzegorz
Łuk - Mathews TRX-38 50#
Łuk - Mathews TRX-38 G2 50#
Stab - B-Stinger 33''
Cel - Shibuya Ultima Carbon CPX 365 "9" / SHREWD 0,75"
Podst - Spot Hogg EDGE
Spust - Tru Ball Fulkrum, Tru Ball GOAT, Tru Ball Executive
Strzał - Vap1; X23; XX75

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 14, 2013, 09:19:51 am »
Nie dość, że mówisz, że nie rozumiesz o co chodzi ( mimo wielu wyjaśnień ), to znowu mówisz MI co mam robić, i jeszcze mi wmawiasz, że źle coś zrozumiałem dobre dobre :). Wyjaśnię ci to mam nadzieje po raz ostatni :). Otóż ja nie mam i nie miałem nic do twórcy turnieju, i raczej w niczym mu nie przeszkadzam, bo niby w czym mu przeszkadzam? moje jedno pytanie na które już odpowiedział spędza mu sen z powiek, nie daje pracować bo nie rozumiem, może podobnie jak usiłujesz mi mówić co mam zrobić wiesz za Romka czy mu przeszkadzam czy nie ??, w uproszczeniu bo znowu napiszesz że coś ci trudno zrozumieć, zadałem jedno pytanie ( no chyba po to jest forum ) i dostałem odpowiedź i tyle. A ty szukasz tu na siłę ukrytego przekazu, spisku czy bóg wie czego jeszcze i ZNOWU mówisz mi co mam robić. I wątpię, że na kursie nauczą mnie wyższości strzelania do tarczy bez strzelania próbnego ( co ma miejsce na zawodach ), nad takim strzelaniem z partyzanta :).


pzdr. Łukasz
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2013, 09:23:13 am wysłana przez Łukasz »
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Grzechu A3D

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 358
Odp: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 14, 2013, 09:46:35 am »
Nie będę już tego dalej komentował, tylko życzę Ci wszystkiego dobrego, a przy okazji pozdrawiam Darka, Marka, Stasia i Monikę, to naprawdę fajna grupa łucznicza ze Szczecina, która do nas przyjeżdżała na zawody.

Pozdrawiam. Grzegorz
Łuk - Mathews TRX-38 50#
Łuk - Mathews TRX-38 G2 50#
Stab - B-Stinger 33''
Cel - Shibuya Ultima Carbon CPX 365 "9" / SHREWD 0,75"
Podst - Spot Hogg EDGE
Spust - Tru Ball Fulkrum, Tru Ball GOAT, Tru Ball Executive
Strzał - Vap1; X23; XX75

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 14, 2013, 10:10:49 am »
Ale ja tobie również życzę wszystkiego naj naj naj samych 10 na tarczy :), jak i nikomu tu nie życzyłem źle, ja temat skończyłem po uzyskaniu odpowiedzi na moje pytania i tyle, nie potrzebnie na siłę to rozgrzebałeś :)

Pozdrawiam, jak czas pozwoli może zawitam do was kiedyś jak będę jechał na Śląsk.

Co do Grupy łuczników ze Szczecina, to możecie spodziewać się jeszcze drugiej grupy ze Szczecina, dopiero nadano nam licencję więc się pewnie również pokażemy :).

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
Odp: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 17, 2013, 08:33:05 pm »
I BTK 2013 – JESIEŃ
Termin strzelania: 19-20.10.2013


Zgłoszenia udziału do 18.10.2013, godz. 20:00
Dane do zgłoszenia:
1.   Miejscowość
2.   Imię i nazwisko / Przynależność klubowa (lub niezrzeszony)/ Wiek / Kategoria sprzętowa

Zgłoszenie wyników do  20.10.2013 do godz.21:00
Dane do zgłoszenia wyniku:
1.   Imię i nazwisko /  Suma wszystkich punktów /  Wynik konkurencji 18m oraz ilość: 10-tek i 9-tek / Wynik konk.50m oraz ilość: 10-tek i 9-tek
2.   1 zdjęcie (najlepiej grupowe)

Adres email do wysyłania zgłoszeń i wyników: klub@archery3d.pl



LISTA UCZESTNIKÓW – aktualizacja 18-10-2013, godz. 20:00


1.   Krupa Roman – KŁ A3D – Senior – CU – Toszek
2.   Przybylski Łukasz – KŁ A3D – Junior – CU – Toszek
3.   Szeląg Marcin – KŁ A3D – Senior – CU – Toszek
4.   Dowhyluk Rafał – KŁ A3D – Senior – CB – Toszek
5.   Golombek Marek – KŁ A3D – Senior – OPEN – Toszek
6.   Mazalik Paweł – KŁ A3D – Senior – OPEN - Toszek

7.   Gowik Jacek - ŚKŁ REFLEX - Senior - OPEN - Wodzisław Śląski
8.   Chentosz Jerzy - ŚKŁ REFLEX - Senior - OPEN - Wodzisław Śląski
9.   Kudla Grzegorz - ŚKŁ REFLEX - Senior - CU - Wodzisław Śląski
10.   Sypka Arkadiusz - ŚKŁ REFLEX - Senior - OPEN - Wodzisław Śląski
11.   Dermont Jacek – ŚKŁ REFLEX – Senior – OPEN – Wodzisław Śląski
12.   Paryl Paweł – ŚKŁ REFLEX – Senior – OPEN – Wodzisław Ślaski
13.   Korol Stanisław – ŚKL REFLEX – Junior – OPEN – Wodzisław Śląski
14.   Janczur Jędrzej - ŚKL REFLEX - Senior - OPEN - Wodzisław Śląski


« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2013, 07:39:10 am wysłana przez Roman Krupa »

HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
Odp: I Bloczkowy Turniej Korespondencyjny - BTK JESIEŃ 19-20.10.2013
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 20, 2013, 08:32:13 pm »
Wszystkie wyniki zgłoszonych uczestników dotarły, więc mogę opublikować.

Wyniki I BTK 2013 JESIEŃ,  do pobrania: http://www.archery3d.pl/btk2013jesienwyniki.pdf
Klasyfikacja generalna po trzech rundach, do pobrania: http://www.archery3d.pl/btk2013generalna.pdf

Główna strona z wszystkimi wynikami, także wcześniejszych rund: http://www.archery3d.pl/btk2013.htm

Gratuluję i dziękuję za udział wszystkim uczestnikom oraz zapraszam ponownie - IV (ostatnia) edycja w tym roku, ZIMA 14-15.12.2013

HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych