Autor Wątek: Sprzedam zestaw Samick Polaris  (Przeczytany 1671 razy)

sx_

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 62
Sprzedam zestaw Samick Polaris
« dnia: Wrzesień 30, 2013, 11:24:35 am »
Witam,

Mam do zaoferowania następujący używany zestaw:

1. Łuk Samick Polaris z ramionami Polaris, długość 68 cali, naciąg 26 lbs z cięciwą dakronową.

2. Ramiona SF Optimo+ o naciągu 38 lbs do powyższego zestawu (cięciwy dacronowej nie liczę bo jest własnoręcznie wykonana).

3. Akcesoria:

- celownik Cartel Junior,

- podstawka przymocowana do łuku, dodaję zapasową nową.

4. Ochrona przedramienia

5. Kołczan Cartel Lite Junior
6. Strzały Beman Carbon Flash 570-14, długość 32 cale - 6 szt.


Łuk Samick Polaris i ramiona Polaris kupiłem w na początku tego roku. Na dolnym ramieniu jest odszczepiony kawałek włókna ale strzelałem wielokrotnie w takim stanie i nie wpływa to na bezpieczeństwo zestawu.

Ramiona SF Optimo+ dokupiłem w tym roku w czerwcu.
Górne ramiona obu kompletów są trochę brudne od napinacza cięciwy, który ma czarną gumkę. Jednak dzięki stosowaniu od samego początku napinacza cięciwy nie było szans na zawichrowanie ramion.


Strzały mogą posiadać nieco przytępione groty, jednak mija się z celem ich ostrzenie. Lotki prowadzące mają markerem napisane numery porządkowe.
Zestaw może z powodzeniem służyć zarówno jako początkujący (słabsze ramiona) jak i na rozwojowy (mocniejsze ramiona). Zestaw jest w trakcie ciągłego użytkowania - weekendowe strzelania rekreacyjne. Sprzęt posiada ślady użytkowania (zabrudzenie ramion, ślady na strzałach) jednak oceniam go jako dobry. Ramiona, majdan łuku oraz wszystkie pozostałe akcesoria nie były narażone na wilgoć, deszcz itp. i były i są przechowywane w domu w stanie jak na zdjęciu czyli poluzowana cięciwa.
Zestaw chcę sprzedać ponieważ chcę kupić inny łuczek.

Cena zestawu 450 zł (do negocjacji). Plus koszty wysyłki choć preferuję odbiór osobisty na terenie Warszawy, Pułtuska lub trasy na tym odcinku.

Ogłoszenie wrzuciłem na tablicę:
http://tablica.pl/oferta/samick-polaris-zestaw-luczniczy-ID3MiRW.html#bb76bc457e

Mejl: sx_@vp.pl


Wiadomość do moderatora.
W związku ze zmianą decyzji o sprzedaży zestawu uprzejmie proszę o zamknięcie tematu.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2014, 03:04:40 pm wysłana przez sx_ »
Ragim Impala 62" 45#
15x PowerFlight .500 + grot 125 + lotki plastik 2,6"