Autor Wątek: Brawa dla Holandii  (Przeczytany 35125 razy)

yokai

  • Gość
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 09, 2013, 12:52:56 am »
Jest tańszy lek łukaszu i kosztuje złotych 1. Sam moge leczyć z przyjemnością po 30 pacjentów na magazynek.
Ale pałasz nienawiścią, wstydziłbyś się  >:(
A gdzie tu nienawiść? To stwierdzenie jest. Jest podany środek zaradczy bez rozwodzenia się, rozwijania jakiś wydumanych teorii czy innych ideologii.
To jest dość zdrowy (społecznie) sposób na rozwiązanie problemu ale z drugiej strony jest to marnotrawstwo części zamiennych które mogły by się przydać potrzebującym.

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 09, 2013, 01:11:20 am »
O tak dobry pomysł, pieniądze za tak uzyskane organy trafiałyby do organizacji wspierających ofiary pedofili. Z jednego zwyrola 2 społeczności miałyby zysk. W polsce ośrodki pomocy pedofilom świecą pustkami, no ale jak dookoła czyta się o dzieciach atakujących kler miłością to nie dziwie się że ten rodzaj człowieka czuje sie bezkarny. W usa jest zamkniety osrodek z którego wyjść można tylko po wielokrotnych badaniach pacjenta, puszcza mu sie zdjęcia dzieci i sprawdza reakcje, od 15 czy 20 lat tylko 1 osoba wyszła z tamtąd na zewnątrz co dowodzi że zmarnowane pieniądze a wydaje się tam rocznie na pacjenta ponad 100 000 dolców idą w błoto. Jest nawet film dokumentalny o tym miejscu, dorwe komputer to podeśle link.
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

Piotr Kociołek

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 416
    • PBA
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 09, 2013, 01:39:16 am »
Brawa dla Holandii
http://lowiecpolski.info/47-swiat/159:full:article=holandia_bez_mysliwych&greedy=1/

"...Przeciwnicy łowiectwa w Holandii od dawna opierają się w swoich atakach na rekreacyjnym aspekcie łowiectwa. Ich podstawowym zarzutem jest całkowity sprzeciw przeciw sytuacji, w której ktokolwiek czerpie jakąkolwiek przyjemność z polowania..."

Holandia nie pozbywa się łowiectwa, bo tego zrobić nie może ze względów zdroworozsądkowych gdyż łowiectwo jest konieczną gałęzią gospodarki środowiskowej i ochrony przyrody (nawet jeśli ktoś nie zechce uznać roli kulturowej jaką łowiectwo odgrywa w tradycji i historii każdego narodu). Z przyczyn irracjonalnych przechodzi jedynie na kosztowny model zawodowy, by obywatele ochotniczo i za własne pieniądze nie wykonywali państwowych, łowieckich obowiązków... :D. https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q71/1463197_10201384867238321_1605669694_n.jpg

Bardzo cenię sobie etykę i moralność przy konstruowaniu prawa, ale etyka holenderska wygląda mniej więcej tak:
Abortować niepełnosprawne lub niechciane dzieci, eutanować załamanych chorych, skazywać sieroty na homoseksualnych "rodziców" zastępczych, promować zboczenia, zezwalać na używanie narkotyków,... jest CACY,
ale... z pasją wykonywać polowanie ? - to przerażające i oburzające.

Jest wg mnie coraz mniej powodów by bić brawa ustawodawcom w Holandii...
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2013, 07:39:13 pm wysłana przez Piotr Kociołek »
Anarchy, Conquest Apex 8

Szumak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Keep Calm and Kill Spider
    • UKS Morświn
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 09, 2013, 09:07:41 am »
Czyli co? Wór pokutny, strzelba i do lasu!
Riser: Hoyt Formula Excel Pro 25"
Limbs: Hoyt Formula Carbon 720 68" 38#
Shibuya Button DX
Decut Nova Arrow Rest
Spigarelli Carbon 30 Sight with Shibuya Sight Pin Fiber Optic
Cartel Carbon Stabilizer
Easton Carbon One 730 28"

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 09, 2013, 10:35:53 am »

Ale pałasz nienawiścią, wstydziłbyś się  >:(

Ty naprawdę masz jakiś wyimaginowany obraz, na temat szerzenia nienawiści. :]



pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

aro1569 - Arkadiusz Kania

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 249
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 11, 2013, 06:37:06 pm »
Nawiązując do wypowiedzi Sebastiana to po pierwsze USA nie mają nawet 500 lat a po drugie narodem są stosunkowo bardzo młodym. USA uzyskały niepodległość mniej więcej w czasie gdy my ją traciliśmy a więc jako państwo funkcjonują jakieś trzy wieki mniej więcej ale to taka dygresja. Holandia owszem ładny kraj ale prawo, które lansują dla mnie jest nie do zaakceptowania. Jeśli ludzie się nie opamiętają to nadejdzie taki dzień, że każdy w rubryce będzie mógł napisać, i określić się jako np. kot. A co, nie wolno mi ?  ;D. Już teraz taka ofensywa pseudokulturowa i ''ucząca'' pseudotolerancji budzi coraz większy opór i rodzi agresje wśród normalnych społeczeństw, która to potem obraca się przeciwko nim a media ukazują ich jako ciemnogród, wichrzycieli itp. Brak opamiętania sprawi, że za 20 lat większość Europy będzie muzułmańska.

Ps. mnie dziki wyrządzają szkody na uprawach i wcale z tego powodu nie jest mi do śmiechu. Gmina co prawda płaci odszkodowania ale wydaje się momentami, że jest bezradna. Ostatnimi czasy mysliwi wzieli się do roboty.
Bowtech Invasion CPX 70#, Mathews Drenalin 70#,
TR Micro Alpha v5, Sure- Loc QC,
Ripcord Code Red, Mathews HD II,
Cartel Midas Max ,
Octane 11'' , Bee stinger pro hunter max 8"
CE Maxima 250

Piotr Kociołek

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 416
    • PBA
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 11, 2013, 06:47:32 pm »
...Już teraz taka ofensywa pseudokulturowa i ''ucząca'' pseudotolerancji budzi coraz większy opór i rodzi agresje wśród normalnych społeczeństw, która to potem obraca się przeciwko nim a media ukazują ich jako ciemnogród, wichrzycieli itp. ...

Prorocze słowa.
Właśnie płonie warszawski symbol tolerastii... tęcza.
Anarchy, Conquest Apex 8

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 11, 2013, 07:25:51 pm »
Nawiązując do wypowiedzi Sebastiana to po pierwsze USA nie mają nawet 500 lat a po drugie narodem są stosunkowo bardzo młodym.

Pisałem o Holandii nie o USA.

Tolerancji nie da się nauczyć, to jest wielopokoleniowe, co dziecko będzie mówiło o gejach itp? To samo co rodzice. Tolerować to co innego co akceptować czy pochwalać, ja toleruje czyjąś odmienność co nie oznacza że to pochwalam i słowa mojego ojca "mężczyźnie dupa służy do jednego celu" bedę powtarzał dzieciom
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2013, 07:32:09 pm wysłana przez Sebastian »
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

Piotr Kociołek

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 416
    • PBA
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 11, 2013, 09:23:48 pm »
...ja toleruje czyjąś odmienność co nie oznacza że to pochwalam...

Otóż to! tolerować, to... nie krzywdzić nie szykanować za cudzą odmienność, o ile ta jest nieinwazyjna i społecznie bezpieczna.
 
Spędziłem parę lat w kraju muzułmańskim, gdzie byłem tolerowany jako GIAUR,...i nikt mi nie zabraniał być innowiercem, jeść w dni ramadanu, pić alkohol, jeść szynkę...itd. Gdybym jednak zaczął propagować mój styl życia wśród muzułmanów, namawiać ich do niego, a może i domagać się oficjalnych praw do promowania takiego stylu...
skończyłbym niechybnie wypatroszony, z jelitami w rynsztoku... bo przekroczyłbym granice okazywanej mi tolerancji.


Zdrowa tolerancja...nie zagląda nikomu w jego prywatne życie, ale nie pozwala by to co społecznie szkodliwe, wychodziło poza prywatność.
Chora tolerancja (ja mówię tolerastia  :) ) to przyzwolenie na promocję i szerzenie każdej odmienności...dla utopijnej zasady i bez względu na skutki społeczne.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2013, 11:59:51 am wysłana przez Piotr Kociołek »
Anarchy, Conquest Apex 8

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 11, 2013, 10:29:14 pm »
...ja toleruje czyjąś odmienność co nie oznacza że to pochwalam...

 
Spędziłem parę lat w kraju muzułmańskim, gdzie byłem tolerowany jako GIAUR,...i nikt mi nie zabraniał być innowiercem, jeść w dni ramadanu, pić alkohol, jeść szynkę...itd. Gdybym jednak zaczął propagować mój styl życia wśród muzułmanów, namawiać ich do niego, a może i domagać się oficjalnych praw do promowania takiego stylu...
skończyłbym niechybnie wypatroszony, z jelitami w rynsztoku... bo przekroczyłbym granice tolerancji.



Ich tolerancja jest bardzo ograniczona a ekspansja religii muzułmańskiej wraz z jej całym pięknem ale i nienawiścią do tego co nie muzułmańskie jest ogromna. Tutaj popieram rosjan. Oni po prostu zabronili koranu w swoim kraju jako księgi nasyconej bądź nawet przesyconej nienawiścią ukierunkowaną w inowierców. Na to może sobie pozwolić tylko duże i mocne państwo, wbrew pozorom w takich państwach jak rosja, usa czy chiny demokracja nie ma prawa bytu, amerykanie chcą kontrolować każde pierdnięcie narodu co z demokracją nie ma nic wspólnego a polityka drukowania kasy i pożyczania od chin doprowadziła niektóre miasta i firmy takie jak general motors do bankructwa, chiny idą w zaparte, na początku podrabiając 90% produktów amerykańskich teraz wykupują całe dzielnice w zadłużonych stanach, chiny to już nie tylko bieda i tanie zabawki, rosja za to starym dobrym sposobem zbroi sie ile może pokazując swoje miłe oblicze organizując igrzyska, co sie w soczi dzieje to tylko wie sam bóg bo miasto jest wyzerowane z wszelkiej obcej ludności i zwierzyny. Balroga możemy tam jako obrońce puścić bo wytępiono tm niemal wszystkie dzikie psy i koty, pokrzyczałby z 5 minut w imię ideologi, po czym pałkowanie i kamczatka.

Tolerować może silniejszy słabszego, nie odwrotnie
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

aro1569 - Arkadiusz Kania

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 249
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 11, 2013, 11:28:01 pm »
Tolerować może silniejszy słabszego, nie odwrotnie

I tu jest sedno, bo niby z jakiej racji w Polsce wiekszości usiłuje się narzucić wole różnego rodzaju mniejszości i lansować ''jedyną, słuszną '' prawdę, którą propagują dezawuując jednocześnie wartości nabyte od pokoleń przez większość ???
Bowtech Invasion CPX 70#, Mathews Drenalin 70#,
TR Micro Alpha v5, Sure- Loc QC,
Ripcord Code Red, Mathews HD II,
Cartel Midas Max ,
Octane 11'' , Bee stinger pro hunter max 8"
CE Maxima 250

kamilgolak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • toner do scx 3400
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 26, 2013, 10:01:56 pm »
Doskonały krok podziwiam odważne decyzje, które mogą się nie spodobać części obywateli. Ale wiadomo w Holandii wiele wolno i nie brak, odważnych decyzji.
Czy znacie zamienni dla toner ml 2165 w rozsądnych cenach oczywiście?

Piotr Kociołek

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 416
    • PBA
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 27, 2013, 10:31:47 am »
Utopie i idiotyzmy jakie od pewnego czasu przenikają do naszego życia przez takie sale parlamentarne jak w Holandii, są z gatunku "nie do wiary..." i skłaniają niektórych sensatów do snucia najdzikszych teorii spiskowych ("UFO? Oni już tu są...") ;D
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2013, 12:37:32 pm wysłana przez Piotr Kociołek »
Anarchy, Conquest Apex 8

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 27, 2013, 12:33:06 pm »
To nie Atak, tylko społeczeństwo idzie o krok dalej!!
Krok w którym nie toleruje się bezsensownych i krwawych praktyk, jaką jest polowanie dla zaspokojenia swojej żądzy zabijania potocznie zwaną "myślistwem"

Piotr Kociołek

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 416
    • PBA
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 27, 2013, 01:07:23 pm »
...społeczeństwo idzie o krok dalej!! Krok w którym nie toleruje się bezsensownych i krwawych praktyk, jaką jest polowanie dla zaspokojenia swojej żądzy zabijania potocznie zwaną "myślistwem"
Ależ toleruje się...
Redukcje zwierząt przez zawodowych myśliwych zostają w Holandii, bo nie da się tego zlikwidować.
Zakaz dotyczy jedynie wykonywania tych planów łowieckich w sposób hobbystyczny.

Słowem - myśliwy po odstrzale redukcyjnym, będzie musiał pokazać władzom - zezwolenie na odstrzał,... skropione łzami  :'(
Bez plam po łzach na kwitku...będzie zapewne uznany za zwyrodnialca.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2013, 05:55:31 pm wysłana przez Piotr Kociołek »
Anarchy, Conquest Apex 8