Autor Wątek: Brawa dla Holandii  (Przeczytany 35274 razy)

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 08, 2013, 09:41:28 pm »
Może dziki na osiedlach innym przeszkadzają. Skończ już.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


yokai

  • Gość
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 08, 2013, 09:43:16 pm »
Ciężko jest tak na szybko wyłapać i przesiedlić 650 tyś mieszkańców i jakieś 150 tyś przyjezdnych studentów. Ale pewnie by się dało to zrobić dla dobra dzików :D

Ja się bardziej zastanawiam czy to nie jest tak jak z karaluchami, na jednego którego widzimy co najmniej 10 czai się pod tapetą.

Chyba niepotrzebnie odkopałam drażliwy temat.
Sorki.

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 08, 2013, 09:44:18 pm »
Hehe no jakby przeleciała po tobie 300kg locha, połamała cie w 10 miejscach, to pewnie by ci przeszkadzało, albo jak byś miał małe dziecko i locha by je stratowała na śmierć, pewnie pierwsze co to byś chciał temu dzikowi kły z kręgosłupem wyrwać :]. U nas wracając ze szczecina do mnie wieczorem SAREN itp przy drodze stoją STADA, całe STADA, jak dla mnie mówiąc bez ogródek mogą wystrzelać większość niż mam mi czy komuś wpierdzielić się pod koła. Dziki u nas to na porządku dziennym wszędzie, u kolegi w Świnoujściu to z balkonu można obserwować jak łażą przez ulicę, Międzyzdroje, Dziwnów, Dziwnówek Kamien pomorski, Miedzywodzie, i okoliczne miejscowości tam to dzików jest chyba więcej niż psów... No ale przecież MORDOWANE są codziennie w takich ilościach, że braknie zaraz. Lisów też co nie miara, praktycznie jak jadę w kierunku Świnoujścia albo szczecina ZAWSZE jakieś truchło leży na drodze.

Ostatnio był jakiś reportaż w telewizji gdzie z całej POLSKI pokazywali filmy i zdjęcia jak ta biedna przetrzebiona dziczyzna lata przy drogach, w miastach WSZĘDZIE.

ps. Gdzie byś chciał je przesiedlić niby i kto za to by miał zapłacić, jak brakuje na przedszkola, leczenie, kolejki do lekarzy ciągną się latami ??. Jak tacy mocni jesteście proponuję wam ZAJĄĆ się tą sprawą, znaleźć sobie jakiś pseudo zagrożone stadko dzików i na własny koszt ich przesiedlić, prawdopodobnie zejsrali byśta się na przedbiegach, tylko piszczeć potraficie.

Prawda jest też taka, że myśliwi całą zimę dokarmiają zwierzynę, budują paśniki dowożą jedzenie itp, tak zaraz powiesz, że po to żeby mieli  strzelać, no pewnie że tak, ale lepiej go chyba ustrzelić za rok albo 2 niż miał by zdechnąć gdzieś w lesie jak mróz ściśnie... Zobacz ile się muszą napracować, nałazić po tym zasranym lesie, zainwestować kasy, po to żeby każdy sobie strzelił parę sztuk w sezonie. Wy tylko siedzicie na fejsie i piszczycie, że to banda skurwysynów itp, ciekawe kto poszedł podkarmić te biedne zwierzątka na które te chamy pijane, ślepe, zwyrodniałe żadne mordowania polują. Łatwiej jest siedzieć przed kompem przy schabowym, psioczyć i podniecać się jednym czy drugim zdjęciem z ameryki...

pzdr. Łukasz
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2013, 09:46:16 pm wysłana przez Łukasz »
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

yokai

  • Gość
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 08, 2013, 09:47:37 pm »
Łukasz to już było z tymi argumentami włącznie.
Proszę Cię skończ.

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 08, 2013, 09:50:15 pm »
oj tam nudą wieje ostatnio :), mam piwo czipsy jestem przygotowany :)


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Szumak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Keep Calm and Kill Spider
    • UKS Morświn
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 08, 2013, 09:55:47 pm »
U mnie w firmie na zamkniętym terenie bytuje przeszło 40 dzików. W ciągu dnia siedzą schowane w zagajnikach ale nocami rozkopują wszystkie trawniki. Chłopaki co trzymają służbę mają obawy poruszać się nocą po terenie. Problem zaczyna być coraz poważniejszy, bo dzików szybko przybywa.
Riser: Hoyt Formula Excel Pro 25"
Limbs: Hoyt Formula Carbon 720 68" 38#
Shibuya Button DX
Decut Nova Arrow Rest
Spigarelli Carbon 30 Sight with Shibuya Sight Pin Fiber Optic
Cartel Carbon Stabilizer
Easton Carbon One 730 28"

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 08, 2013, 10:17:02 pm »
Na warcie w ustce mieliśmy przypadki gdzie dziki atakowały wartowników, zasada była jedna: nie serią :-) we wrocławiu na lotnisku jest namiernik w sumie w lasku obok, strach wychodzić w nocy. Nie podoba mi się polityka zachodnich sąsiadów w większości więc i holandii bić braw nie mam zamiaru, najpierw małżeństwa gejów, potem adopcję, ostatnio wprowadzili chyba w usa pedofilie jako orientację. Nic mądrego ta holandia z tym zachodem nie wymyśliła. Kraj legalnych prostytutek i pedałów nie może być wzorem dla słowian. Takie moje zdanie, co do gejów nic do nich nie mam ale bez przesady.
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 08, 2013, 10:43:27 pm »
Bo to tak jak z myśliwymi , każdy lubi podniecać się jednostkowym przypadkiem, tak tutaj wybiórczo wybiera się dany zapis prawny danego kraju który akurat przypasuje jednemu w tym wypadku tym robiącym nagonkę na myśliwych za to, że 2 psy w roku jakiś postrzeli...


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

yokai

  • Gość
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 08, 2013, 10:44:14 pm »
Co do małżeństw związków jednopłciowych to nie widzę przeszkód, w końcu jak się żyje razem to i prawo dziedziczenia należy się jak psu micha. Co do adopcji dzieci przez takie małżeństwa też nie mam oporów, homoseksualiści urodzili się ze związków hetero, tak ze argument że pedały wyhodują pedała a lesby lesbę jest raczej żaden, zawsze można gejom dawać dziewczynki a lesbijkom chłopców. Co do pedofilii jako orientacji to się wypowiadała nie będę, bo to ewidentnie zalatuje prowokacją albo ustawą dla pana który lubi nieletnie dzieci.

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 08, 2013, 10:49:49 pm »
Ja bym poszedł o krok dalej i zastanowił się czy dziecku będzie lepiej, w rodzinie homo, czy w domu dziecka po którym w wieku 18lat często nie ma nic, to co się dzieje w takich domach też pozostawia wiele do życzenia. Jasne, że zdarzą się pewnie dewiacje, ale w tych "normalnych" rodzinach ich też nie brakuje...


A.... tych pedofili to powinni co najmniej kastrować :)


pzdr. Łukasz
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2013, 10:53:31 pm wysłana przez Łukasz »
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Roman Krupa

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 462
  • Strzelać każdy może ...
    • Klub Łuczniczy A3D - Toszek
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 08, 2013, 10:52:57 pm »
Zbaczacie z tematu, więc dla rozluźnienia  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=pbW8gF-aqzY

HU / Hoyt Rampage 60#, CU / Hoyt Vantage X7 58#
i jeszcze jakieś 10 innych

Marcin Borowski

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 664
  • operator bloczka
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 08, 2013, 11:00:13 pm »
Oj co macie do zachodu??
Niemcy - zobaczyć tu dzika to święto (chyba że jakiś nielegalny z Polski przylazł). Dzik jest tu szkodnikiem!!
Za to jelenie, daniele i sarenki to częsty widok... Ale z tych co biegają po niemieckich lasach i polach to tylko byk jelenia groźny i tylko w okresie rykowiska o ile się nie mylę.
TRG7 59# / Strother SX1 70#
Axcel Achive/  accutouch + CBE/x41/x31...
Nap Smartrest /Vapor limb driver
BeeStinger microhex 33",15",12"
"czekulatka" insideoutX
Vap V1 400/ X-buster 400/ eclipse 2315
W wolnych chwilach tradycyjny kijek i bambusy z Aliexpres

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 08, 2013, 11:13:22 pm »
Ja bym poszedł o krok dalej i zastanowił się czy dziecku będzie lepiej, w rodzinie homo, czy w domu dziecka po którym w wieku 18lat często nie ma nic, to co się dzieje w takich domach też pozostawia wiele do życzenia. Jasne, że zdarzą się pewnie dewiacje, ale w tych "normalnych" rodzinach ich też nie brakuje...


A.... tych pedofili to powinni co najmniej kastrować :)


pzdr. Łukasz

Jest tańszy lek łukaszu i kosztuje złotych 1. Sam moge leczyć z przyjemnością po 30 pacjentów na magazynek.

Przypadki kiedy pary homoseksualne adoptowały w usa dzieci po czym je gwałciły lub sprzedawały do gwałtu pokazuje że pomysł adopcji robiony był na hurra. Znajde link do artykułu to podrzuce.http://www.pch24.pl/usa--pederasci-nie-unikna-procesu-za-gwalty-na-adoptowanych-chlopcach,14017,i.html a tego jest dużo więcej wystarczy poszperać i znajdą sie europejskie przypadki. Nie uczmy sie od narodu z 500 letnią historią bo oni o demokracji i normalnosci wiedza tyle co ja o łucznictwie. Troche jej lizneli... za mało
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2013, 11:19:08 pm wysłana przez Sebastian »
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

Szumak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Keep Calm and Kill Spider
    • UKS Morświn
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 08, 2013, 11:21:47 pm »
Przypadki kiedy pary homoseksualne adoptowały w usa dzieci po czym je gwałciły lub sprzedawały do gwałtu pokazuje że pomysł adopcji robiony był na hurra. Znajde link do artykułu to podrzuce.
Podobne przypadki znajdziesz odnośnie par heteroseksualnych, innymi słowy niczego to nie dowodzi, lub inaczej rzecz ujmując: niezależnie od orientacji są ludzie i skurwysyny.
Riser: Hoyt Formula Excel Pro 25"
Limbs: Hoyt Formula Carbon 720 68" 38#
Shibuya Button DX
Decut Nova Arrow Rest
Spigarelli Carbon 30 Sight with Shibuya Sight Pin Fiber Optic
Cartel Carbon Stabilizer
Easton Carbon One 730 28"

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Brawa dla Holandii
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 08, 2013, 11:31:25 pm »
ohoho ale temat szaleje a mnie tu niema

Nie będę się już wypowiadał bo mi się nie chce  ;D

Jest tańszy lek łukaszu i kosztuje złotych 1. Sam moge leczyć z przyjemnością po 30 pacjentów na magazynek.

Ale pałasz nienawiścią, wstydziłbyś się  >:(